Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Che Guevara Sözleri

1. Comandante Che Guevara Kumandan Che Guevara Aquí se queda la clara Burada berraklaşıyor La entrañable transparencia O alımlı Şeffaflığı De tu querida presencia Sevgili varlığınızdan Comandante Che Guevara Kumandan Che Guevara.
2. Che Guevara Sözleri
Thank you for watching!
3. 26 kullanıcıya yardım etti, 1 şarkının sözlerini çıkardı, 2 deyimi açıkladı,.
4. Resimli Mesajlar Anlaml S zler
q4
5. Doğum Günü ve sözleri Che Guevara Latin Amerika’dan başlayan sömürülen halklar için emperyalistler güçlerle mücadele içerisine girdi.
6. Lavika (Любовь Николаевна Юнак) sanatçısının ‘Che Guevara’ şarkısının Rusça dilinden İspanyolca diline çevirisi.
7. B lge G ndem
q7
8. ” Bazı kaynaklar çavuş Mario Terán’ın infaz esnasında aşırı heyecanlanması nedeniyle bilinçli bir şekilde ateş edemediğini ve Che’yi ….
9. Zlesene.com
q9
10. Ernesto Che Guevara 14 Haziran 1928 yılnıda Arjantin’in Rosario şehrinde doğdu.
11. Www.sozcu.com.tr
q11
12. Pusula s zler – Tumblr
q12
13. Ernesto “Che” Guevara, kısaca Che Guevara ya da el Che, (14 Haziran 1928 – 9 Ekim 1967), Arjantinli doktor.
14. Sevilen S zler
q14
15. APKPure.com
q15
16. Ernesto “Che” Guevara, kısaca Che Guevara ya da el Che, (14 Haziran 1928 – 9 Ekim 1967), Arjantinli Marksist-Leninist siyasetçi, Küba gerillaları ile Enternasyonalist gerillaların lideri ve devrimci.
17. Can Yay nlar
q17
18. Comandante Che Guevara İşte burada (duruyor) Tatlı varlığının Kalbe sıcaklık veren saydamlığı Kumandan Che Guevara Tu mano glorioso y fuerte Sobre la historia dispara Cuando todo Santa Clara Se despierta para verte.
19. Yaz lama Bar Y ld r m – WordPress.com
q19
20. Bandedegosses
q20
21. Zl S zler Anlaml ve G zel
q21
22. Aprendimos a quererte Desde la historica altura Donde el sol de tu bravura Le puso cerco a la muerte nakarat: Aqui se queda la clara La entraniable transparencia De tu querida presencia Comandante Che Guevara Tu mano glorioso y fuerte Sobre la historia dispara Cuando todo Santa Clara Se despierta para verte Vienes quemando la.
23. G zel S zler
q23
24. Che Guevara henüz küçük bir çocukken doktorlar tarafından astım teşhisi konuldu bu yüzden ailesi Alta Gracia bölgesindeki bu eve taşındı.
25. Çünkü dünyanın en büyük devrimcisi olаn Che Guevara özgürlük ve devrim adına birçоk güzel söz söylеmiştir.
26. Medya G nl
q26
27. Ernesto Guevara was born to Ernesto Guevara Lynch and Celia de la Serna y Llosa, on 14 June 1928, in Rosario, Argentina, according to his birth certificate, but, according to biographer Jon Lee Anderson’s book Che Guevara: A Revolutionary Life, Che’s mother confided to an astrologer friend that he was actually born on 14 May 1928.
28. İnsanlık tarihine adını altın harflerle yazdırmış, hayatı boyunca sömürü, adaletsizlik, eşitsizlik ve yoksullukla mücadele etmiş ve devrimleriyle tüm dünyayı derinden etkilemiştir.
29. S z Harman
q29
30. B lge G ndem
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: