Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Inanma Sözleri

1. Sezen Aksu, Sezen Aksu Şarkıları, Sezen Aksu Şarkı Sözleri, Sezen Aksu Sözler, Sezen Aksu Bahane Albümü, Bahane Albümü Şanıma İnanma Şarkısının Sözleri, Sezen Aksu Şanıma İnanma Şarkı Sözleri, Sezen Aksu Şanıma İnanma Şarkı Sözü, Sezen Aksu Şanıma İnanma Sözleri, Şanıma İnanma ….
2. Duman – Rüyanda Görsen İnanma
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Songaah.com
q4
5. Arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değildin bilinen sadece ismin arkadaş niye değiştin.
6. Sevilen S zler
q6
7. G zel s zler ve mesajlar
q7
8. Benden çekiniyormuşsun Bana göre değil hiç diyormuşsun Çok baskın çok iddialı Fazla popüler buluyormuşsun Peki benim de bir kalbim olduğunu Senin aşkınla dolduğunu.
9. Sezen Aksu Şanıma İnanma Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Şanıma İnanma Söz-Müzik: Sezen Aksu Benden çekiniyormuşsun Bana göre değil hiç diyormuşsun Çok baskın ….
10. Edebiyat Evi
q10
11. G zel S zler
q11
12. Sezen Aksu – Şanıma İnanma Şarkı Sözleri.
13. Ne olurdu dönsen yanıma gelsen Bir sarılsam doya doya hasret gidersem Üç günlük dünya üç günlük dünya Neye yarar yaşanmazsa Yaşamadım deme sonra Herşey gibi o da yalan Hele aşka hiç inanma.
14. Zafer ‘zafer benimdir’ diyebiIenin, muvaffakiyet ‘muvaffak oIacağım’ diye başIayanın ve ‘muvaffak oIdum’ diyebiIenindir.
15. Ne G zel S zler
q15
16. S rpriz Hediye Fikirleri
q16
17. Benden çekiniyormuşsun Bana göre değil hiç diyormuşsun Çok baskın çok iddialı Fazla popüler buluyormuşsun.
18. Zlesene.com
q18
19. G zel S zler
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. G zel s zler ve mesajlar
q21
22. KizlarSoruyor
q22
23. Bir damla sevgine coşar çağlarım bir damla yaşına gönül dağlarım bedenimde hasret ben kan ağlarım gözlerimden akan sele inanma.
24. Sevilen S zler
q24
25. Siirler.Biz
q25
26. Milli Gazete
q26
27. Vedat Sakman
q27
28. We Heart It
q28
29. Sezen Aksu – Şanıma İnanma Şarkı Sözleri Benden çekiniyormuşsun Bana göre değil hiç diyormuşsun Çok baskın çok iddialı Fazla popüler buluyormuşsun Peki benim de bir kalbim olduğunu Senin aşkınla dolduğunu Göz göze gelince mahvolduğumu Gerçekten mi görmüyorsun Sabredemiyorsun Farkedemiyorsun Hissedemiyorsun.
30. Sevilen ark s zleri
q30
31. Duman – Rüyanda Görsen İnanma Albüm Adı : Seni Kendime Sakladım Arkadaş sen bu değilsin Görünüş sadece giysin Arkadaş niye gücendin Alıştım karıştım ben sana.
32. Resimli S zler
q32
33. Sevilen S zler
q33
34. İnanma Lyrics: Hırsımı törpülemem gerek içimdeki ateşin bi’ tabiri yok henüz / Sebebi sanırım çevrem / Evren açıkçası dünyayla aram çok bölük / Yıkık dökük evler, sorunlu.
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Bir candan ercetin şarkısı.
37. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
38. Vega – Desem De İnanma Şarkı Sözleri.
39. Edebiyat Vakti
q39
40. Songaah.com
q40
41. Sevilen S zler
q41
42. Candan Erçetin – İnanma Şarkı Sözleri Adaletin adili susmuş Cehaletin cahili coşmuş Kehanetin kahini körmüş Sadakatin sadığı şaşmış (kaçmış) Deli ediyor süslü yalanlar Sabah oluyor bitti masallar Olan.
43. G zel S zler
q43
44. Ark S zleri
q44
45. Kardelen Şanıma İnanma şarkı sözleri müziği konusu sanatçının geçmişinden gelen bir parça olarak yoluna devam ediyor.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: