Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Medya Ile Ilgili Sözler

1. İngiliz ve Avrupa tarihine damga vurmuş isimlerden olan Churchill’in sözlerinden bir demet hazırladık.
2. Aytaç Şaşmaz Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!
Thank you for watching!
3. Ebrar Medya
q3
4. Siyaset Cafe
q4
5. Bizi ilgilendiren konu yalnız barışı kurmanın ve korumanın teknik çareleri değil, aynı zamanda kafaları eğitmenin, aydınlatmanın yoludur.
6. Ebrar Medya
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. Pazarlamasyon
q8
9. Hayat ile ilgili sözler yazımızda hayata dair güzel sözler, hayatla ilgili sözler, yaşama dair sözler ve hayat sözleri bulabilirsiniz.
10. Kudüs ile ilgili sözler ve paylaşımlar – (Kudüs resimli mesajları ve sözleri) ABD Başkanı Donald Trump’ın dün akşam Kudüs ile ilgili yaptığı skandal açıklamanın ardından.
11. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q11
12. S zler ve Mesajlar
q12
13. Sosyal Medyanın Yararları ve Zararları İle İlgili Kompozisyon Hayatımıza giren en büyük buluşlardan biri sosyal medya ağlarının insanlığa sunulması olmuştur.
14. Ebrar Medya
q14
15. Son Haberler
q15
16. Pusula Haber
q16
17. Sessiz G l Teknoloji
q17
18. Zl S zler Anlaml ve G zel
q18
19. Popüler Anketler Size Gerçekleri Sorgulatacak 22 Yabancı Film.
20. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q20
21. Teknoloji, insan için zamandan ve enerjiden tasarruf sağlaması gereken güncel yazılımlar ve donanımlar olarak tanımlanırdı bir zamanlar, ama artık insanların satın alabilmek için bütün paralarını harcadıkları, üzerine borçlandıkları, daha da üzerinde alamadıkları için hayaller kurup üzüldükleri cihazlara dönüştüler.
22. G zel S zler
q22
23. Ok G zel S zler
q23
24. Gazeteci ile ilgili sözler Bu sayfada gazete ile ilgili özlü sözler, basın ile ilgili sözler, medya ile ilgili özlü sözler, gazetecilik sözleri, gazete üzerine sözler bulunmaktadır.
25. (Giorgio Agamben) Barış tacı, saltanat tacıyla kıyaslanamayacak kadar güzel ve.
26. Lk c Medya
q26
27. Bu güzel ve anlamlı sözleri dilediğiniz sosyal medya sitesinde paylaşın ya da kısa sms ile dilediğiniz kişiye yollayın tercih sizin ….
28. Hediye Sepeti
q28
29. Sayfa İçeriği: Basın ve Medya İle İlgili Güzel Sözler, Basın ve Medya İle İlgili Anlamlı ve Özlü Sözler, Basın ve Medya Özgürlüğü İle İlgili Sözler, Basın ve Medya Hürriyeti İle İlgili Sözler, Yandaş Basın ve Medya İle İlgili Sözler, Gazetecilik İle İlgili Sözler, Gazeteciler İle İlgili Sözler, Basın ve Medya İle İlgili Kısa ve Uzun Sözler….
30. Www.sozcu.com.tr
q30
31. Www.sozcu.com.tr
q31
32. S zler ve Mesajlar
q32
33. G zel S zler
q33
34. Akla gelebilecek hemen hemen her konuda, geçmişte veya günümüzde ünlü kişilerin söylediği bu sözleri okudukça, ne kadar mantıklı olduğunu ve bizi düşünmeye ittiğini bizzat görebiliyoruz.
35. Medya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika medya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.
36. Www.gunes.com
q36
37. ResearchGate
q37
38. Manal s zler
q38
39. En güncel medya haberlerini takip etmek için Sabah’ın Medya sayfasını ziyaret edin.
40. Manal s zler
q40
41. Manal s zler
q41
42. Bakalım sektörün önde gelen isimleri Sosyal Medya hakkında neler söylemişler.
43. Pazarlamasyon
q43
44. S zler ve Mesajlar
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: