Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Koyucu Laflar

1. Sayfa İçeriği: Koyucu Sözler Kısa, Koyucu Sözler Facebook, Koyucu Sözler 2017, Koyucu Sözler Sevgiliye, Koyucu Sözler Tumblr, Koyucu Sözler Arkadaşa, Koyucu Sözler Komik, Laf Koyucu SözlerBu güzel sayfamızda sizler için en güzel koyucu sözleri hazırladık.
2. Beyaz Show / BEYAZ A EN İYİ LAF SOKAN 5 KİŞİ (KAPAK İÇERİR)
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. G zel S zler
q4
5. G zel S zler
q5
6. Ne G zel S zler
q6
7. G zel S zler
q7
8. Davul Zurna
q8
9. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Koyan Laflar ve Ağır Koyucu Yazılar bölümünün Sayfa 1 kısmıdır.
10. Ne G zel S zler
q10
11. İçeriğimiz laf sokucu sözler 2020, laf koyan sözler, laf sokan sözler ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.
12. Hani, çok seveni değilde anında vereni gören erkekler varya hani şu her gün birini ağlatıp öbürünü yatağa atan, birinin yüzüne bakmazken öbürünün g*tüne tapan, birinin gözlerine bakmaya kıyamazken öbürünün her tarafına yiyecekmiş gibi bakan.
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. G zel S zler
q14
15. G zel S zler
q15
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.
18. Davul Zurna
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Sayfamızda Laf Sokucu Sözler, Laf Sokma Sözlerini bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
21. G zel S zler
q21
22. Vote Frank Harris
q22
23. G zel S zler
q23
24. Davul Zurna
q24
25. G ncel Blog
q25
26. İngilizce laf sokucu, kapak Sözler ve Türkçe anlamları “I Would Challenge You To a Battle of Wits, But I See You Are Unarmed.
27. Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak.
28. Www.asksozlerimiz.com
q28
29. Resimli G zel S zler
q29
30. Bu laflar öyle olmalı ki eski sevgiliye koyucu sözler olmalı değil mi.
31. Bu laflar sana kapak olsun fena döktüm tipi yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun.
32. Vote Frank Harris
q32
33. ♥ Senin Gibi yalancılar Beyazlar Arkasında Sadece temiz Rolu Oynar Aslında Sen Pisliğin tekisin.
34. Sayfa İçeriği: Koyucu Laflar, Koyucu Laflar Sevgiliye, Koyucu Laflar 2020, Laf Koyucu Laflar, Güzel Koyucu Laflar, Koyucu Laflar Kısa, Koyucu Laflar Resimli, Koyucu Laflar Uzun Birbirinden sağlam olan ve koyucu olan Koyucu Laflar bu içeriğimizin altında yer almaktadır Whatsapp, Twitter, Facebook gibi hesaplarınızdan sizler de Güzel Koyucu Lafları paylaşabilirsiniz.
35. G zel S zler
q35
36. S zlerin En G zeli
q36
37. Ağır Sözler yazımızda Ağır Sözler 2017, Sert Sözler, Ağır Laflar, Oturtan Laflar, Ağır Sözler Tumblr, Ağır Sözler Resimli, Koyan Laflar, Fena Laflar, Laf Sokucu Sözler, Ağır Sözler Sevgiliye, En Ağır Sözler, Ağır Sözler Facebook, Güzel Ağır Sözler, Ağır Mesajlar, Ağır Sözler Anlamlı, Ağır Sözler Kısa ve Öz bulabilirsiniz.
38. Ne G zel S zler
q38
39. Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak.
40. G zel s zler ve mesajlar
q40
41. Cimboma karşı biraz esprili biraz mizahi anlamda bazı Galatasaraya Laf Sokan Laflar, Fenerin Galatasaraya Oturtan Laflar, Fenerden Galatasaraya Kapak Sözler Facebook, Beşiktaştan Galatasaraya Kapak Sözleri yazımız da ele alalım dedik.
42. Hani çok su verince ölür gidermiş çiçekler… Birini çok sevince de bırakıp gidermiş meğer.
43. G zel s zler ve mesajlar
q43
44. Bu yazımızda sevgiliye koyan sözler kısa, koyucu sözler resimli, koyan laflar uzun, en güzel koyan sözler 2017, yeni koyan sözler facebook twitter için olanlarını yayınladık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: