Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Mezun Sözleri

1. Tebrik Mesajları, Kutlama Mesajları, Hazır Tebrik SMS Mesajları, Güzel Özlü Mesajlar, Kısa Kutlama ve Tebrik Mesajları, Kutlama Sözleri, Güzel Tebrik Sözleri.
2. Yüzük (Oğuzhan Koç) Official Video #yüzük #oğuzhankoç – Esen Müzik
Thank you for watching!
3. Mezuniyet tebrik sözleri dışında değerlendirebileceğimiz bu sözler, daha çok birlikte yıllarınızı geçirdiğiniz kişilerden ayrılırken hissettiklerinizi, hüznünüzü anlatır.
4. Sevilen S zler
q4
5. G zel S zler
q5
6. Ne G zel S zler
q6
7. Kariyer.net
q7
8. Bu sayfada Mezun nedir Mezun ne demek Mezun ile ilgili sözler resimler Mezun hakkında bilgiler cümleler bulmaca kısaca Mezun anlamı tanımı açılımı Mezun resimleri ile ilgili sözler görseller, türkçe ingilizce almanca sözlük anlamı ile ilgili bilgiler ve diğer kelime anlamlarını bulabilirsiniz.
9. Mezuniyet Konuşmaları İçin 10 Özlü Söz – Diğer – Haberler Mezuniyet sırasında yapılan konuşmalarda kullanılabilecek, mezun olan kişilere hayatla ilgili hatırlatmalarda bulunan on söz derlenmiş.
10. Gecenin ilerleyen bölümünde mezunlar söz alarak duygularını, düşüncelerini ve anılarını paylaştı.
11. Ege niversitesi Haber Ajans
q11
12. “hemen mezun olanda sorun vardır / o kişi normal değildir” gibilerinden bir şeyler söylemişti bir hocam :=) siz yine de hemen mezun olmaya bakın, üniversiteden kurtulun ve hayata atılın canlarım.
13. Kimi öğrenciler liseye, kimi öğrenciler ise üniversiteye adım atmak için bulundukları okullardan son kez karnelerini ve diplomalarını alacaklar.
14. Gazeteniz Olsun
q14
15. Mezun Haberleri: Güncel ve Son Dakika Mezun Gelişmeleri Hürriyet Mezun sayfasında.
16. Insallah birisi bu yorumuma beni teselli edecek bi cevap verebilir21 yasındaymlisedeyken sınıfmdaki bi cocumtan cok hoslanıyordumo da benden.
17. Sayın Öğretmenlerimiz.
18. Sakarya niversitesi Haber Portal
q18
19. G zel S zler
q19
20. Batman niversitesi – niversite Hakk nda – Haberler –
q20
21. Nternet Haber
q21
22. Mühendisler mezun olur fakat son sözleri mukavemet, termodinamik gibi ömrümüzü yiyen dersler söylemez.
23. Marmara niversitesi iibf mezunlar derne i
q23
24. T Mimarl k Fak ltesi
q24
25. -yeniden okumayı düşünüyorum hiç birşey anlamadım çünkü.
26. DE Haber Portal – Dokuz Eyl l niversitesi
q26
27. Hediye Sepeti
q27
28. Nasip olursa bu sene mezun olacağım.
29. G zel S zler
q29
30. Okul arkadaşlarınız için, liseden ya da üniversiteden mezun olan kardeşiniz ya da kuzeniniz için mezuniyet tebrik sözleri arıyorsanız sizin için derlediğimiz ve hiçbir yerde bulmayacağınız listemizi inceleyebilirsiniz.
31. M.aawsat.com
q31
32. Bugün okuldaki sınavlarını başarıyla geçtin ve mezun oldun ama sakın unutma ki hayat sınavları daha zor ve çetindir.
33. Heryerehediye.com
q33
34. Blog Ankara
q34
35. Özellikle öğretmenler yıl sonu ve yarı yıl karne öğretmen görüşleri için hazır maniler arar.
36. Sayfamızda yer alan karne görüşlerini kopyalayıp karne öğretmen görüş kısmına yapıştırarak karneleri hazırlayabilirsiniz.
37. G m hane niversitesi
q37
38. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: