Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Protagoras Sözleri

1. Ona göre kendiliğinden gerçek diye bir şey söz konusu olamaz ancak insan için yararlı olan bazı bilgiler vardır.
2. Movie Maker – Kizoa Video Düzenleme Programı: Protagoras’ın Hayatı Ve Başarıları
Thank you for watching!
3. Cyberspaceandtime.com
q3
4. Protagoras sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
5. Fatihdikmenfc.blogspot.com
q5
6. Nihilizmin ve daha da çok kuşkucu düşüncenin gelişmesinde önemli bir filozof olarak yer almaktadır.
7. Filozofun Yolu
q7
8. ( Protagoras ) İnsanlar bir araya gelip şehirler kurmak, kendilerini güvenlik şemsiyesi altına almak istemişler, ama siyaset sanatına sahip olmadıklarından birbirlerine kötülük edip dağılmışlar.
9. SlidePlayer
q9
10. Isamveri.org
q10
11. Bundan da şu sonuç çıkar: Her sanı doğrudur, hiç kimse yanlış bir şey düşünemez, ya da Protagoras’ın ün salmış sözü ile söylersek: “lnsan her şeyin ölçüsüdür”, varolanların varlıklarının da, varolmayanların varolmadıklartnın da».
12. Sevilen S zler
q12
13. Video.eba.gov.tr
q13
14. Filashaber.com
q14
15. Filozofun Yolu
q15
16. Gorgon Dergisi
q16
17. Sevilen S zler
q17
18. Anlaml S zler
q18
19. “PROTAGORAS” ait en güzel ve efsane sözleri, şiirleri, anekdotları, yazıları, replikleri ve atasözleri demle.
20. Bandedegosses
q20
21. Sevilen S zler
q21
22. Sevilen S zler
q22
23. Sevilen S zler
q23
24. Novel Heroes
q24
25. Sabah lkesi
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. “PROTAGORAS” ait en güzel ve efsane sözleri, şiirleri, anekdotları, yazıları, replikleri ve atasözleri demle.
28. TherapiaSophia
q28
29. Dünya genelinde düşünceleri ve fikirleri sayesinde en çok benimsenen, okunan ve araştırılan isimlerden birisi olan Platon, insanlık tarihini.
30. Sanat ve Toplum
q30
31. O Meno (91E) In “Platon’un Protagoras ise, Sokrates, Prodicus ve Hippias ve şirket önce, o bunlardan herhangi birinin babası olacak yaşta olduğunu belirtiyor.
32. Sevilen S zler
q32
33. SlidePlayer
q33
34. Sabah lkesi
q34
35. SlidePlayer
q35
36. Anlaml S zler
q36
37. Protagoras sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
38. Yeni Protagoras Sözleri Kısa, Protagoras Sözleri facebook, Protagoras Sözleri twitter.
39. En güzel Sokrates sözlerinden beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
40. Itkan- muhkem – WordPress.com
q40
41. İnsanlar bir araya gelip şehirler kurmak, kendilerini güvenlik şemsiyesi altına almak istemişler, ama siyaset sanatına sahip.
42. Protagoras,ondan ders aldığın günden sonra hergününü dha iyi olcağını sorar ama soktrates böle bir şeyin normal karşılanacak bir durm olduğunu ve her şeyi öğrenikten sonraki her günün gün geçtikçe daha iyi olacağını söyler.
43. İnsanlar bir araya gelip şehirler kurmak, kendilerini güvenlik şemsiyesi altına almak istemişler, ama siyaset sanatına sahip.
44. Milattan önce yaklaşık 490 – 420 yılları arasında yaşadığı düşünülen Protagoras’tan geriye çok az söz ve alıntı kalmıştır.
45. Platon, en önemli sofistlerden biri olan Protagoras’ın karşısına, kendi görüşlerinin temsili için yine Sokrates’i çıkarır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: