Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dido Sözleri

1. Volkan Konak Dido Sözleri Dido Sözleri, Volkan Konak Dido Sözleri:Dağlarda gezen kartalımKırıldı mı kanatların.
2. Kazım Koyuncu DİDO TÜRKÇE ALT YAZILI
Thank you for watching!
3. A dan Z ye ark S zleri
q3
4. Zeynep Başkan Dido Şarkı Sözleri: DağIarda gezen kartaIım KırıIdı mı kanatIarın.
5. Zlesene.com
q5
6. Turkcelestirilmis sozleri soyledir: her sevili bir değil benim iverim başkasına beni sevdiğini biliyordum da sen beni başkasına değiştirdin titreyerek sabah günü senin çiftliğinde dolanıyorum başıboş şuursuzca böyle hareketin mümkün değil sensiz ben ne yapayım gece ile gündüz bir oldu senin.
7. Söz veriyorum ki hayatını zorlaştırmaya çalışmıyorum Or return to where we were Ya da kaldığımız yere geri dönmeye Nakarat : [ Well I will go down with this ship Peki, bu gemiyle birlikte batacağım And I won’t put my hands up and surrender Ve ellerimi kaldırıp teslim olmayacağım There will ….
8. Ark S zleri, ark S z , M zik Dinle
q8
9. Miordini miçkutu do Didou do na ni na Huriyadas çima ndğasu skani mamulyas makipginam Kankaleşa gamkomile vaşilebu taşi rina Kangaleşa gamkomile Didou do na ni na (2) Na ni na Didou, Dido na na Didou, Didou na na Didou.
10. Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam dido Dido babam dido Dido nanina Nanina dido, dido anam dido Dido babam dido Dido nanina Kalk ayağa.
11. Ana Sayfa » karadeniz müzikleri » Türkçe Pop şarkı Sözleri » Türkçe Şarkı Sözleri » Volkan Konak » Volkan Konak Şarkı Sözleri » Volkan Konak – Dido Volkan Konak – Dido ….
12. Bandedegosses
q12
13. Kazim Koyuncu&Sevval Sam koyverdun gittun beni sözleri – Duration: 4:37.
14. Ark S zleri
q14
15. Ark Notalar , T rk Notalar , Fl t Notalar , Gitar Notalar
q15
16. Ark S zleri, ark S z , M zik Dinle
q16
17. Dizi Haberleri Oyuncular
q17
18. M zik Mp3 ndir
q18
19. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
20. Genel – Ne G zel S zler
q20
21. Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam Dido babam dido Dido nanina Kalk ayağa çık dağlara Uğrama hiç şehirlere Bilmezler ne gelmiş başa Burda ağlamak bile yasak Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam.
22. Zlesene.com
q22
23. Bandedegosses
q23
24. Şarkı sözleri, şarkı çevirileri, sanatçı biyografi ve daha birçok Songaah.
25. Kazım Koyuncu Dido Sözleri Oropa ardzo arti varen.
26. Ark S zleri
q26
27. Bandedegosses
q27
28. Kazım Koyuncu – Didou Nana (Türkçe) Albüm Adı : Viya her sevgili bir değil benim kaderimi başkasına yazdım ben sevdiğini biliyordum ama sen beni başkasıyla değiştin titreyerek sabah günü seni….
29. Take You Home Şarkı Sözleri – Dido Sun is hanging low across the street As we’re fighting, loving, talking in the heat We are walking home barely Everyday we’ll meet, everyday we’ll meet, do the same I can sing you a song, take you home But I can’t seem to find my own.
30. Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam Dido babam dido Dido nanina Kalk ayağa çık dağlara Uğrama hiç şehirlere Bilmezler ne gelmiş başa Burda ağlamak bile yasak Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido,….
31. Tut elİmden, kalk gİdelİm oy gİdelİm zİganaya nanİna dİdo, dİdo anam dİdo babam dİdo dİdo nanİna.
32. Dido, Kazım koyuncu’nun çok sevilen bir şarkısının adıdır.
33. I wonder.. a lot…
q33
34. H seyin Y ld ray Duman
q34
35. H seyin Y ld ray Duman
q35
36. Dailymotion
q36
37. Songaah.com
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: