Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sen Gidersen Sözleri

1. Sen giderken gözlerimin dolduğunu gördün mü Yüreğimin paramparça olduğunu gördün mü Sen giderken karanfiller sıralıydı, sıralıydı İçlerinden biri var ki benim gibi yaralıydı.
2. Uygar Erdoğan – Onur Türe – Sen Gidersen ©ORJİNAL VİDEO – HERBABA YİĞİT BU TONDAN OKUYAMAZ *Mİ OKTAV
Thank you for watching!
3. T rk lerimiz
q3
4. Sen cok bedene al elini kalbi günlerimin ellerin gelir bekleyecegim sen bu rapim seni sana sunu bebegim gecelerim baskalarina eger gel icin giderim oldu atmadi yüregim bu asla benim gecirdigim saniye ya’rabbım hic özleyecegim.
5. Beni koyamazsın eller yerine Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle Sen beni koyamazsın eller yerine Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle Gülmüyor sensiz yüzüm Hayat zalim bir hüzün Bense çektiğim kadar,.
6. Seviyorum, hiç solmayan bir çiçeğe Dal olmanın sevincini duyar gibi Seviyorum, bu sevdanın seninle Bitmeyeceğine inanacak kadar Sen gidersen, sana benzeyenler var.
7. Ark S zleri.net
q7
8. Ezginin Günlüğü Sen Gidersen Şarkı Sözleri Seviyorum Irmakları Gibi Boşanıyor Sözcükler Yüreğimden Seviyorum Bu Sevdanın Seninle Bitmeyeceğine İnanacak Kadar Sen Gidersen ….
9. Şarkıcı Bora Duran seslendirmiş olduğu slow içerikli şarkısı “Sende De Gidersen” isimli şarkısının sözleri ve Bora Duran – Sen De Gidersen videoklip izleme/dinleme sayfasındasınız.
10. Sevilen S zler
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Baglamist.Com
q12
13. Vedat Demir Sende Gidersen Eğer şarkı sözü, Güneş küstü ikimize, bir dаhа doğаr mı Kokun kаldı bedenimden, dаhа çıkаr mı Yine de gel ey gönül, yüreğim sensizliğinde Söküp аtаmаm seni, sevdаn derinde Sen de gidersen eğer Nаsıl geçer geceler Kim seni böyle sever Aşk bizi sürgün eder.
14. Burak Serdenge ti ile G n l Bulu mas
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Www.sarkisozum.net
q16
17. Hediye Sepeti
q17
18. Resimli Mesaj
q18
19. T rk lerimiz
q19
20. Sen gidersen Bir çocuk çığlığı düşer Keskin derin kayalıklara Sen gidersen Bir barikatta bulurlar ölümü Yağmurlar dolar üstüme.
21. Seyfi Yerlikaya Şarkı Sözleri – Turnam Gidersen Mardine : Turnam gidersen Mardin’e Turnam yare selam söyle Karlı dağların ardına Turnam yare selam söyle Turnam gidersen ….
22. Ahde Vefa…
q22
23. T rk Yolcular
q23
24. Songaah.com
q24
25. Dizi Haberleri
q25
26. M zik Mp3 ndir
q26
27. Şarkının sözleri: Sen gidersen Ayrı telden çalar rüzgar Şarkıların düzeni bozulur Sen gidersen Yalpa vurur güvercinin kanadı Akşam iner ….
28. Sen gidersen kim kıskanır Kim dolanır pencereme kimler gelir kimler geçer Çift kapılı şu hücrede Sen gidersen sohbet gider Tadım gider tuzum gider Dinlediğim her şarkıda Tel kırılır sazdan düşer Sen gidersen başkent gider içim üşür ayaz düşer İzmir’de Konak meydanı İstanbul’da Taksim düşer Sen gidersen canım gider.
29. Dizi Haberleri Oyuncular
q29
30. Tan Tankut – T rk Sanat M zi i ark s zleri
q30
31. S zlerin En G zeli
q31
32. Hediye Sepeti
q32
33. Photos.Edu.Pl
q33
34. DemliS zler.com
q34
35. Dizi Haberleri Oyuncular
q35
36. Sayfamızda Ceyhun Yılmaz Aşk Sözleri, Ceyhun Yılmaz Anlamlı Sözler, Ceyhun Yılmaz Etkileyici Sözler, Ceyhun Yılmaz Duygusal Sözler, Ceyhun Yılmaz Facebook Sözleri yer alır.
37. Turkulerimiz.biz
q37
38. Sen de gidersen eğer Söyle ne edeceğim Kime ne diyeceğim Ben kimi seveceğim Sen de gidersen eğer Bağrıma taşlar düşer Saçıma aklar düşer Gözümden yaşlar düşer Sen de gidersen eğer Bir zindan bir karanlık Bu ümitsiz ayrılık Sanma yaşarım artık Sen de gidersen eğer.
39. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q39
40. 2016 · Gürkan Çapkan – Sen Gidersen (2016 Official Video Clip).
41. Seyfi Yerlikaya Şarkı Sözleri – Turnam Gidersen Mardine : Turnam gidersen Mardin’e Turnam yare selam söyle Karlı dağların ardına Turnam yare selam söyle Turnam gidersen ….
42. Çıkış yok online izle 2015 film torrent indir.
43. En Çok Beğenilen Aşk Sözleri ile ilgili diger sozler 1.
44. Etiketiyle yayınlanan “Kimi Kimi” albümünde yer alan Esma Er – Sen Gidersen Dönme video klibi ve şarkı sözü netd müzik’te.
45. Mustafa Özarslan – Sen Giderken sözleri, Mustafa Özarslan – Sen Giderken şarkı sözü, Mustafa Özarslan – Sen Giderken lyrics, Mustafa Özarslan – Sen Giderken şarkı sözleri.
46. M zik Mp3 ndir
q46
47. Gidersen yıkılır bu kent, kuşlar da gider Bir nehir gibi susarım yüzünün deltasında Yanlış adresteydik, kimsesizdik belki Sarışın bir şaşkınlık olurdu bütün ışıklar Biz mi yalnızdık, durmadan yağmur yağardı Üşür müydük nar çiçekleri ürpeririken.
48. Sen gidersen yaşayamam kadın (dur) Gamzenin çukurunda uyurum kadın (dur) Bak gülüm benim kafam karma karışık Tek gülle sarmaz güçsüze bu sarmaşık Benim gönlüm gelene gidene bir hayli alışık Dur gitme gece sonunda doğacak ah bir ışık.
49. Sevilen S zler
q49
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: