Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Acı Biber Sözleri

1. 2006 · Acı Biber Lyrics: Olmadı rap’in, bir olamadı rap’in / Seni bi’ dinledim sonucu gaza bas, tepin / Sidik yarışı senin işin, oldun kekim / Bi’ doyamadı gözün, acı biberi mi yedin.
2. Ceza – Aci Biber
Thank you for watching!
3. Nas l renilir
q3
4. Haber Oku, Son Dakika Haberi
q4
5. Nternet Haber
q5
6. Diger yemekleri nedense çok makul fiyatli degil, çok da lezzetli degil, çorbalari çok kivamsiz.
7. Acı biber yemek bazen kişinin duyduğu kötü sözleri içine atacağına ve karşılık veremediği için kendisini yiyip bitireceğine de işaret eder.
8. Milli Gazete
q8
9. “Acı” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
10. Pek çok ünlünün sayesinde zayıfladım dediği, kilolarından dertli pek çok kişinin de bu sözün arkasına takılıp tükettiği acı kırmızı biberin şişmanlattığı ortaya çıktı.
11. Ceza Acı Biber Şarkı Sözleri [Nakarat] olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder.
12. Olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder.
13. Ceza – Acı Biber Sözleri: Olmadı rapin, bir olamadı rapin, seni bir dinledim, sonucu gaza bas tepin, sidik yarışı senin işin, oldun kekim, bir doyamadı gözün acı biberimi yedin.
14. Şarkının sözleri: olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepini.
15. Teknoloji G ndem
q15
16. Siyaset Cafe
q16
17. [Nakarat] olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder.
18. Olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder.
19. Www.sozcu.com.tr
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Acıklı Sözler yazımızda, ünlülerden acı sözler, aşk acısı sözleri, üzgün sözler, acımasız sözler ve acılı sözler bulunuyor.
22. G zel S zler
q22
23. AcemiKamera
q23
24. Karnaval.com
q24
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. Acı biber Şarkı Sözleri – Namiq Qaraçuxurlu Bilirəm sevirsən amma mənə naz edirsən, Qəmini mənə verib özün çıxıb gedirsən, O qədər inadkar olmusan ki, görürsən, Hətta öz könlünə inadını göstərirsən özün-özünü görmürsən.
27. Sevilen ark s zleri
q27
28. Ana Sayfa » Ceza » Ceza Acı Biber şarkı sözleri » Ceza – Acı Biber.
29. Ulusal T rk
q29
30. Midesinde yanma şikayeti mevcut olanların çiğ şekilde acı biber tüketmeleri önerilmez.
31. T rk Haber Saati
q31
32. Rüyada acı biber turşusu görmek rüya sahibinin ağzının tadının bozulacağına, moralinin bozulacağına, üzüleceğine işaret eder.
33. Ruyandagor.com
q33
34. Ceza Acı Biber Dinle Olmadı rap’in, bir olamadı rap’in Seni bi’ dinledim sonucu gaza bas, tepin Sidik yarışı senin işin oldun kekim Bi’ doyamadı gözün, acı biberi mi yedin.
35. Acı Biber Şarkı Sözleri [Nakarat] olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi ….
36. Hangisi En yi
q36
37. Karnaval.com
q37
38. Posta Gazetesi
q38
39. Elmaelma.com
q39
40. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: