Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ünlülerden Sözler

1. Bu sayfada ünlü Türk ve yabancı yazar ve şairlerin efsane sözlerini bulacaksınız.
2. DOĞA İÇİN ÇAL 8 – HAYDE
Thank you for watching!
3. William Shakespeare Sözleri, Dünyanın en ünlü drama yazarı William Shakespeare’in hayatınıza ışık tutacak birbirinden değerli sözleri yer alıyor.
4. Www.resimlisozler.net
q4
5. Yazarlardan sözler konulu bir yazı yazmadan önce yerli ve yabancı ünlü sözler olarak ayırmanın doğru olabileceğini düşündük.
6. Anlaml G zel S zler
q6
7. Mersin Medya
q7
8. Cosmopolitan
q8
9. Marie Claire
q9
10. 2015 · Mustafa Kemal Atatürk, Louis Armstrong, Goethe, Richard Dawkins, Napolyon, Edison, Voltaire, Ömer Hayyam ve dahasının sözleri.
11. G zel S zler
q11
12. Sayfa içeriği : İngilizce ünlülerin dostluk ve arkadaşlık ile ilgili söylediği sözler ve Türkçeleri, İngilizce dostluk sözleri, İngilizce arkadaşlık sözleri, ingilizce kardeşlik sözleri, ingilizce arkadaşlık ile ilgili cümleler Dünyaca ünlü kişilerin söylediği İngilizce dostluk sözleri, İngilizce arkadaşlık sözleri ve daha fazlasini bu sayfada bulabilirsiniz.
13. Bu sayfada yer alan ünlülerin en güzel sözlerini sevdiklerinizle facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
14. Marie Claire
q14
15. S z Harman
q15
16. Dünyanın en zeki insanlarından biri, hatta ve hatta dünyanın en zeki insanı olarak kabul edilen ünlü Alman bilim insanı Albert Einstein’ın zekasını konuşturduğu, ufuk açan, ilhan veren sözleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz….
17. İngilizce Motive Edici ve Ünlülerin Söylemiş Odukları Güzel Sözler 1.
18. G zel S zler
q18
19. 20 Ünlü Düşünürün Tarihe Geçen Sözleri 14/08/2017 Dünya Edebiyatı Oscar Wilde, Voltaire, Albert Camus, Platon başta olmak üzere ünlü düşünürlerin düşündüren sözlerini derledik.
20. Nl S zleri, nl a k s zleri, nl lerden s zler
q20
21. APKPure.com
q21
22. Ünlü Filozoflardan Aşk ve Sevgi Sözleri Ozan Deniz Sarıtop: Akıl üstesinden gelir fakat sevgi fetheder.
23. Mersin Medya
q23
24. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
25. Bandedegosses
q25
26. En Son Haber
q26
27. Benzer sözlerin yer aldığı şu yazımı da okuyabilirsiniz: Aşk üzerine ünlü düşünürlerin sözleri.
28. Bu İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığım İngilizce ünlü sözler ve Türkçe anlamları ve ünlü sözleri Twitter, Facebook, Instagram ya da Tumblr gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.
29. G zel S zler
q29
30. Viski Fiyatlar Viski Fiyatlar
q30
31. Leblebitozu
q31
32. Ne G zel S zler
q32
33. Sendeyim.net
q33
34. 2013 · Sayfamızda Ünlülerden En Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Tanımları, En Güzel Aşk Nedir Sözleri, Aşka Dair En Güzel Sözler, Aşka Dair Özlü Sözler yer alır.
35. Gece ile ilgili sözler gece sözleri geceye bir söz geceye dair sözler geceyle ilgili sözler ünlülerden gece sözleri.
36. Yaklaşık 800 kısa yazıda felsefe tarihi ve kavramları ele alınmıştır ve her hafta bir yazı ile gittikçe büyümektedir.
37. Tarihe damga vurmuş ünlü insanların son sözlerini sizler için derkedik.
38. Muhte em S zler
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: