Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ünlü Düşünürlerin Özlü Sözleri

1. Bu İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığım İngilizce özlü sözler ve Türkçe anlamları ve ünlü sözleri Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.
2. 30 Ünlü Şairden Birer Güzel Söz
Thank you for watching!
3. Dünyadan ve Ülkemizden ünlü insanların söylediği güzel sözleri bu kategorimizde derledik.
4. Beynimin merkezine ölümsüz ferman düştü Silindi hayalimden bütün efsunu ömrün Bir dönüm noktasında aklıma Rahman düştü.
5. Günümüzde de en çok ihtiyacımız olan ancak çoğumuzun vaktimiz yok diyerek ihmal ettiğimiz bir faaliyettir okumak.
6. Zl S zler Anlaml ve G zel
q6
7. Leblebitozu
q7
8. Leblebitozu
q8
9. ÜNLÜ DÜŞÜNÜRLERİN AŞK ÜZERİNE ÖZLÜ SÖZLERİ Aşk,karşılıklı geçip birbirlerinin gözünün içine bakmak değil,el ele verip ileride aynı noktaya bakmak ve yine el ele o noktaya doğru ilerlemektir.
10. Ne G zel S zler
q10
11. Yüzyılın ünlü sözleri, Aforizm, Aforizma, akıllı özdeyişler, altın fikirler, altın sözler, anlamlı fikirler, Anlamlı Sözler, Apothegm, aydın sözleri, aşk üzerine aforizmalar, Özdeyiş, Özlü Sözler, çağdaş türk sözleri, çağdaş.
12. Leblebitozu
q12
13. 20 Ünlü Düşünürün Tarihe Geçen Sözleri 14/08/2017 Dünya Edebiyatı Oscar Wilde, Voltaire, Albert Camus, Platon başta olmak üzere ünlü düşünürlerin düşündüren sözlerini derledik.
14. Benzer sözlerin yer aldığı şu yazımı da okuyabilirsiniz: Aşk üzerine ünlü düşünürlerin sözleri.
15. Leblebitozu
q15
16. İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.
17. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
18. Sunumlarınızın içine monte edebileceğiniz ünlü düşünürlerin vurucu ve etkili özlü sözlerini ….
19. Düşünceleri az ve öz şekilde, bir tümcede ifade eden yapılara özlü söz denmektedir.
20. G zel S zler
q20
21. Tarihi Olaylar
q21
22. Bu sayfamızda Sabır Sözleri, Sabır Mesajları, Kısa Yeni Sabır ile ilgili Sözler yer alır.
23. Bandedegosses
q23
24. Güzel sözler, belirli gün ve haftalar, düşünürlerin özlü sözleri, atasözleri, şiirler,okuma yazma, tekerlemeler gibi eğitsel amaçlı bir web sitesi.
25. Ünlü kişilerin sözleri müzik hakkında sözler müzik hakkında güzel sözler ünlü düşünürlerin ile ilgili sözleri düşünürlerin müzikle ilgili Bir ulusun yeni.
26. G zel S zler
q26
27. 2015 · Felsefi Sözler.
28. Bu Kategoride En Çok Ziyaret Edilenler.
29. Ne G zel S zler
q29
30. Sevgi, düşündürücü, anlam dolu ünlü filozofların sözleri ve birçok her konuda anlamlı sözleri bu başlık altından bulabilirsiniz, sizin de yazmak istedikleriniz varsa kendinize ait yada bir ünlü düşünürden alıntı olanları yine.
31. Bir şeyler öğrenme isteği ve bu isteğin gerçekleştirilebilmesi için sarfedilen gayret insanı daima yükseltir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: