Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hasret Gültekin Sözleri

1. Satarım kilonu da, bırakmam onuru Haziran 1992 Hasret Gültekin Bu Gece Bendeki Canıma Şiiri Bu gece ben giderim resmim kalır, belli ki bir.
2. Hasret gültekin – dostun bir gülü yareler beni
Thank you for watching!
3. Süleyman ve Hacıhanım Gültekin’in üçüncü çocuğudur.
4. Güle Yel Değdi türküsü, Güle Yel Değdi türküsünün sözleri, turku sozu, Hasret Gültekin türküleri,.
5. ÇEKE ÇEKE (HASRET GÜLTEKİN) Çeke çeke ben bu dertten ölürüm Seversen aliyi değme yarama Alinin yoluna serim veririm Seversen a.
6. Ne G zel S zler
q6
7. Senin için ağladım doyasıya sevdiğim aramızda sıra dağlar yollar çok uzak aaah yollar çok uzak uzaklığın ötesinde kalın duvar, tel örgüler var aaah hasret insana aaah ….
8. UmudunEzgileri
q8
9. Hasret Gültekin Güle Yel Değdi Dinle Güle Yel Değdi Güneş Olursa Cana Ten Değdi Ateş Olursa Oy Beni Beni Beni Kanlar Otağı Oy Beni Beni Beni Dertler Ortagı Toprak Bir Bak Şu Göğe Umut Doludur Bulandı Kanar Zulüm Yoludur.
10. Sevilen S zler
q10
11. Zl S zler Anlaml ve G zel
q11
12. Ayrı düştüğün zaman apansız özlersin içinde, uzaklarda değildir hep yanında, yanı başındadır sevdiğin.
13. T rk Yolcular
q13
14. Yeni Akit Gazetesi
q14
15. Sizde Hasret ile ilgili Sözler eklemek istiyorsanız sitemize üye olarak ekleyebilirsiniz.
16. Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Tunceli Haberleri
q16
17. MeoEdebiyat
q17
18. T rk e ark S zleri
q18
19. Hasret Gültekin şarkıcısının popüler şarkılarından Hasretim Sana şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.
20. Ber Prod ksiyon
q20
21. Ne G zel S zler
q21
22. Alevi K yleri
q22
23. Hasret Gültekin – Kucaklarım Seni şarkı sözleri Dişi uyusan usulcana sana uyusan şair seni hasret de gözleri kucaklaması ben söylesem zenci gelsem öpsem gelsem olsam seni kirpiklerin seni aşıkcana alnında ve gözlerinde gibi Kucaklarım Seni aydınlığı gültekin hasret bakışım akşam gültekin gülüm kestane kucaklasam o.
24. Hasret Gültekin – Derman Sendedir Şarkı Sözleri sitemize 26 Ekim 2014 Pazar tarihinde admin tarafından eklenmiştir.
25. Zl S zler Anlaml ve G zel
q25
26. Www.sarkisozum.net
q26
27. Uluda s zl k
q27
28. Hasret Gültekin Şarkı Sözleri – Derman Sendedir : Vakti seherde Açılır perde Düştüğün yerde Derman sendedir Düşmüşüm kaldır Mihnetim oldur Ağlarım güldür Derman sendedir Benim bi ….
29. Ark S zleri
q29
30. Pembe Bere – ocuk Geli imi
q30
31. T rk Yolcular
q31
32. Eğer bu sayfada herhangi bir Hasret Gültekin alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
33. Mazeretim iirdir
q33
34. Hasret G ltekin
q34
35. See, that s what the app is perfect for.
q35
36. T rk e ark S zleri
q36
37. Hasret Gültekin Paramparça sözleri Benim her günü karalım Paramparça olsun dünya Üstünde gamlar dolalır Döne dursun çarkın dünya Fezaider nolacağım Bent ….
38. Bir insan ömrünü neye vermeli Harcanıp gidiyor ömür dediğin Yolda kalanda bir yürüye.
39. Senin için ağladım doyasıya sevdiğim aramızda sıra dağlar yollar çok uzak aaah yollar çok uzak uzaklığın ötesinde kalın duvar, tel örgüler var aaah hasret insana aaah hasretim sana param yok ama gülüm sana bir cüzdan yaptım göz nuru, el emeğimi boncuk boncuk işledim ….
40. Www.lokmandemir.com.tr
q40
41. Şair Hasret Gültekin isimli şaire ait Dağlar Atamadım Sevdamı adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
42. T rk Sitesi
q42
43. Hasret Gültekin – Bir İnsan Ömrünü şarkı sözlerini görüntüleyin.
44. Hasret Gültekin Sevgi Kuşun Kanadında Dinle Ölüm denizin kıyısında anacığım Ölüm göğün yüzünde Ölüm yerin dibinde Ölüm soluk alışında Ölüm başucunda Sevgi gözümün kökünde yavrucuğum Sevgi kuşun.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: