Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Abdülhak Hamit Tarhan Sözleri

1. Ben bir edebiyatçı olarak çok kısa buldum mesela diğer şairlerin bu eser hakkında yazdıkları yazılar veya sözleri sayfanızda yazdığınızda öğrenciler fazlasıyla yararlanacaktır makale hazırlarken veya herhangi bir ….
2. Agop’un Meyhanesi – Makber (Her Yer Karanlık)
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Önce Bebek’teki mahalle mektebine, sonra Rumelihisarı rüştiyesine devam etti.
5. Abdülhak Hamit Tarhan Sözleri : Âlem bir kitaptır ki seyahat, onu mütalâa etmek demektir.
6. Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde ve Cumhuriyet Türkiye’sinin ilk yıllarında eserler vermiş, modern edebiyatın doğuşunda etkin bir isimdir.
7. Abdülhak Hamit Tarhan Sözleri – Deha, ebediyetlerin silsilesidir.
8. ) Gelin odası anlamına gelen Hacle’de Hâmid hayali olarak bir evlilik yapar ve gelin odasında vefat eden eşi Fatma Hanım’ı görür.
9. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q9
10. O yıllarda yeni yeni oturan Avrupai Türk Şiiri tarzının en önemli örneklerinden biri olarak yerini almış, yazılmasından onlarca yıl geçtikten sonra bile birçok şairin esin kaynağı olmuştur.
11. G zel S zler
q11
12. Picsoci.com
q12
13. Mükemmel Sözler,En Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Facebook Sözleri,Tumblr Sözleri,Twitter Sözleri,Atasözleri,Manalı Sözler.
14. Sevilen S zler
q14
15. Sahra, Bunlar Odur, Makber gibi eserleriyle bilinen Abdülhak Hamit Tarhan’ın kitaplarında yer alan en güzel Abdülhak Hamit Tarhan sözleri sizleri derinden etkileyecek.
16. Çok çabuk çekildin hayatımdan Kaderle el eleydin, Bense kederle sarhoş… Yarım kalmıştı hikayemiz Göçmen kuşları gibi gelip geçtin bu şehirden Belkide hayatımdan Duymadın haykırışımı, acılarımı, Benimsin.
17. Abdülhak Hamit TARHAN’ın ölen eşi için yazdığıMakber (Kabir – Mezar) Şiiri.
18. Ikal edebiyat notlar
q18
19. Sevilen S zler
q19
20. Uluda s zl k
q20
21. MustafaKem lim
q21
22. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q22
23. SlidePlayer
q23
24. G zel S zler
q24
25. Edebiyat fatihi
q25
26. MustafaKem lim
q26
27. G zel s zler ve mesajlar
q27
28. Sevilen S zler
q28
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Ikal edebiyat notlar
q30
31. En Son Haber
q31
32. Sevilen S zler
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: