Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atatürk Ile Ilgili Sözler Kısa

1. Mektep sayesinde, mektebin vereceği ilim ve teknik sayesindedir ki Türk Milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı, bütün güzelliğiyle gelişir.
2. ATATÜRK’ün II. ABDÜLHAMİD HAKKINDAKİ SÖZLERİ (animasyon)
Thank you for watching!
3. Anlaml s zler – G zel s zler
q3
4. Atatürk İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler Ulu önderimiz ile ilgili çok güzel bir sayfa yapmaya karar verdik.
5. Atatürk İle İlgili Kompozisyon Türk Milleti’nin atası olan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk yaşadıkları ve yaşattıkları ile tarihe geçmiş , tarihe geçmekle de kalmayıp gönüllerimize yer edinmiş şahsiyet sahibi saygıdeğer bir milletin saygıdeğer evladı ve lideridir.
6. Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
7. Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılmasından sonra bütün dünyada ulu kahramanla ilgili neler söylenmiş bu ….
8. Fotogaleri – Haberler
q8
9. Er yada geç bedeli olur…” ”Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, mahvolur.
10. Sizler de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sözleri ile ilgili bu yazımızı okuyarak Atatürkün sözleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
11. B lge G ndem
q11
12. Ndigo Dergisi
q12
13. G zel S zler
q13
14. Resimli iirler
q14
15. Güzel Sözler listesinde en çok değer verdiğimiz Atatürk Sözleri burada… Ulu Önder Atatürk’ün 23 Nisan Sözleri, 29 Ekim Sözleri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı ile İlgili sözleri bulabilir, resimli Mustafa Kemal Atatürk sözleri resimli ve resimsiz olarak paylaşabilirsiniz.
16. Www.sozcu.com.tr
q16
17. – İşte 2017 resimli 10 Kasım mesajları ve Atatürk sözleri.
18. Türk’e ev ve bark olan her yer, sağlığın, temizliğin, güzelliğin, çağdaş kültürün örneği olacaktır.
19. Etiketler:Atamız için ne dediler, Atatürk adına söylenen sözler, Atatürk Hakkında Söylenen Sözler, Atatürk Hakkında Söylenenler, Atatürk için söylenen özlü sözler, Atatürk ile İlgili Kısa Sözler, Atatürk ile sözler, Atatürk Sözleri, atatürkle ilgili söylenen sözler, Devlet Büyüklerince Atatürk, Dış Basında.
20. Atatürk’ün Cumhuriyet Hakkında Söylediği Sözler, » Yeni nesil, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.
21. Resimli iirler
q21
22. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azamî derecede istifade etmek zorunludur.
23. Www.sozcu.com.tr
q23
24. Sayfa içeriği: İngilizce Mustafa Kemal Atatürk sözleri ve Türkçe anlamları,atatürkün sözleri, ingilizce atatürkün sözleri, atatürkün ingilizce sözleri, ataturkun sozleri,atatürkün bilimle ilgili sözleri, atatürk ün sözleri, atatürk sözleri, atatürkün sözleri,atatürk sözleri kısa,atatürk ile ilgili sözler,atatürkün sporla ilgili sözleri,ingilizce atatürk.
25. Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.
26. Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiiri, Kısa Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiirleri Facebook, Uzun ve Atatürk Şiirleri, Atatürk ile ilgili Şiirler ve 10 Kasım Şiirleri yer almaktadır.
27. B lge G ndem
q27
28. Son Dakika Flaş Haberler – Atatürk’ün sözleri ve 10 Kasım ile ilgili mesajlar bugün vefatının yıldönümünde Mustafa Kemal’i anmak isteyen kişiler tarafından paylaşılmaya devam ediyor.
29. Atatürkün Okumak ile ilgili düşünceleri araştırma yapmayı, fikir ve düşüncelerini insanlarla paylaşmayı seven bir liderdi.
30. Hediye Sepeti
q30
31. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
32. En güzel Atatürk çocuk şiirleri kısa – Sayfamızda amatör ve ünlü şairlerden bu konu ile ilgili şiirleri bulabilirsiniz.
33. Bandedegosses
q33
34. Bu yazımızda Mustafa Kemal Atatürk’ün bilim ve fen hakkındaki sözleri, atatürkün bilime ve fene verdiği önem, Atatürk’ün Fen Bilimi İle İlgili Sözleri, atatürkün fen ile ilgili sözleri, Atatürk’ün Bilim Fen İle İlgili Sözleri Kısa bulunmaktadır.
35. Ne G zel S zler
q35
36. Resimli iirler
q36
37. G zel S zler
q37
38. Ne G zel S zler
q38
39. G zel S zler
q39
40. Birinci vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
41. G zel S zler
q41
42. Nternet Haber
q42
43. Yeni a Gazetesi
q43
44. Bandedegosses
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: