Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yoruldum Sözleri

1. 2015 · Ben yoruldum hayat, gelme üstüme Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne Gözümden, gönlümden düşen düşene Bu öksüz başıma gözdağı verme Ben yanıldım hayat, vurma yüzüme.
2. Taksim Trio & Ecem Erkek – Nereden Bileceksiniz
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. İki kutup arasında kaç yerimden vuruldum Bir açtım, bir soldum Gözünde, gezegeninde gençliğimi savurdum Yazdım, yazık oldum.
5. Güler Duman Yoruldum Dinle Çevirmem çarkını yalan dünyanın Çilesini çeke çeke yoruldum Her gelen gün geçen günü arattı Boşa umut eke eke yoruldum.
6. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q6
7. Narodnapolitika.info
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q9
10. Mümin Sarıkaya’ya büyük bir tanınma imkanı da sağlayan, 2016 yılında çıkardığı albümü ile aynı isme sahip olan Ben Yoruldum Hayat şarkısının sözleri ve video klibi sizlerle.
11. Bandedegosses
q11
12. Yöresel Türküler Ben De Yoruldum Dinle Saklanmış yolların ardına gurbet Gözlemekten gayrı ben de yoruldum Gizlenmiş yılların ardına hasret Özlemekten gayrı ben de yoruldum Haber salamadım bir eşe dosta Ağlar garip.
13. Www.sarkisozum.net
q13
14. Narodnapolitika.info
q14
15. Sevilen S zler
q15
16. 2019 · Yoruldum Lyrics: Yoruldum ah yoruldum da boğulmaktan kurtuldum / Neydim, n’oldum.
17. Kozakli.Net
q17
18. Bu sayfada ben yoruldum hayat sözleri yazılı resimleri ve Mümin sarıkaya ‘nın ben yoruldum hayat şarkısının resimli sözlerini bulabilirsiniz.
19. Ark S zleri, ark S z , Dinle
q19
20. T rk lerimiz
q20
21. Söz: Volkan Kanyılmaz Müzik: Volkan Kanyılmaz, Fırat Emre Özler Düzenleme: Fırat Emre Özler Yönetmen: Murat Gültekin “Yoruldum” şarkı sözleri ile Özlemlerimle yaşadım hep kayboldum son yolcuyum Yalnız başıma yürüdüm dostum yok gözümü kapadım Baktım üstüm başım yırtık kırık ….
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. G zel S zler
q23
24. Sevilen S zler
q24
25. Resimli S zler
q25
26. T rk Sitesi
q26
27. Sevilen ark s zleri
q27
28. Mümin Sarıkaya Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözleri: Ben yoruldum hayat gelme üstüme Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne Gözümden gönlümden düşen düşene Bu öksüz başıma göz dağı verme Ben yanıldım hayat vurma.
29. 2013 · This feature is not available right now.
30. Kaç gün geçti senden uzak Saymadım sende bırak Kavuşuruz sandım çok yazık Belli bu aşk bize son durak Kurbanı mı.
31. Akışına Bıraktım Gidiyorum Sonu Hayır Mı Şer Mi.
32. T rk lerimiz
q32
33. G zel S zler
q33
34. Yoruldum Yorgunum Sözleri, Sanatçı: Muhlis Akarsu, sitede Muhlis Akarsu şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
35. Narodnapolitika.info
q35
36. Muhabbet Yoruldum Şarkı Sözleri: Kendimi kandırdım Sana inandım Sen de benim gibi Seviyor sandım Buna yüreğim nasıl dayanır.
37. Zl S zler Anlaml ve G zel
q37
38. Şarkının sözleri: içimde bir çınar yaşlandı,bekleyip durdu.
39. G zel S zler
q39
40. 5 10 Aşağıda 1,500,000’dan fazla şiir başlıkları arasından “Yoruldum” terimini içeren şiirler listelenmektedir.
41. We Heart It
q41
42. Şair Ömer Hançeri isimli şaire ait Ben Yoruldum Hayat adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
43. Saklanmış yolların ardına gurbet Gözlemekten gayrı ben de yoruldum Gizlenmiş yılların ardına hasret Özlemekten gayrı ben de yoruldum Haber salamadım bir eşe dosta Ağlar garip gönlüm hep kara yasta Kaldım bir odada perişan hasta Üzülmekten gayrı ben de yoruldum Turnalara yol gösteren katardım Gurbet elde aşk orucun tutardım Bağı viran bülbül gibi öterdim.
44. Yazgulu iirler
q44
45. Muhlis Akarsu – Yoruldum Yorgunum sözleri, Muhlis Akarsu – Yoruldum Yorgunum şarkı sözü, Muhlis Akarsu – Yoruldum Yorgunum lyrics, Muhlis Akarsu – Yoruldum Yorgunum şarkı sözleri.
46. 2009 · Yoruldum Lyrics: Bi’ rüzgara kapıldım, gidiyorum / Sonu hayır mı, şer mi bilemiyorum / Bi’ rüzgara kapıldım, gidiyorum / Sonum hayır mı, şer mi bilemiyorum / Hem çok seviyorum dostlar.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: