Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kayahan Sözleri

1. Şarkı sözleri, besteleri, gitarıyla tüm ülkeye hitap eden Türk pop müziğinin temel taşlarından Kayahan Açar kimdir.
2. Kayahan – Bu Gece Sen Daha Güzelsin (Official Audio)
Thank you for watching!
3. Kısaca Kayahan sözleri, hayatı, biyografisi, Kayahan Açar kimdir, kaç yaşında, nereli, doğum ölüm tarihi hakkında bilgi.
4. Bir Aşk Hikayesi Sözleri, Sanatçı: Kayahan, sitede Kayahan şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
5. Kayahan şarkı sözü ve çevirileri: Olsaydım, Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş, Odalarda ışıksızım, Adresim Aynı, Gözlerinin hapsindeyim, Beni Azad Et.
6. Sakinca.com
q6
7. Şarkı sözleri, şarkı tabları, gitar tabı, gitar tabları, bas tabı, şarkı sözü.
8. Dailymotion
q8
9. D nya Bizim
q9
10. Magazin Haberleri
q10
11. 006 izlenme – 6 yıl önce Asırlardır yalnızım pişmanım alın yazım Bir öfkeye mahkum ettik herşeyi Bir yemin ettim ki dönemem Hüzün tünellerinde soldum kederlerinde Cehennemde yansın bu dilim Bir yemin ettim ki dönemem Seni versinler ellere beni vursunlar Sana sevdanın yolları bana kurşunlar Kıyametler kopuyor zavallı yüreğimde.
12. M zik Onair
q12
13. Kayahan, asıl çıkışını gerçekleştirmeden önce Nilüfer, Bilgen Bengü, Sezen Aksu, Zerrin Özer gibi şarkıcıların albümlerinde besteci ve şarkı yazarı olarak adından söz ettirdi.
14. E-K t phane
q14
15. Gokyuzu2 – Blogcu.com
q15
16. Kayahan Şarkı Sözleri – Bir Aşk Hikayesi : Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Gözyaşı umut ve ihtiras Bizimkisi alev gibi biraz Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz.
17. Kayahan isimli sanatçının seslendirdiği Elmanın Yarısı’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Elmanın Yarısı’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
18. Www.star.com.tr
q18
19. HD Images g zel s zler
q19
20. Zlesene.com
q20
21. Kayahan – Bir Aşk Hikayesi şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
22. VarBiraZ!NeT
q22
23. MeoEdebiyat
q23
24. Hakkımızda Sitemiz, çeşitli kategorilere ayrılmış aranabilir orjinal şarkı sözleri veri tabanıdır.
25. Kayahan’ın, Son Şarkılarım albümünde yer alan Kara Saplantım parçasının şarkı sözlerini ve video klibini sizlerle paylaşıyorum.
26. Soyadı ‘Açar’ olan ve 45 yıllık sanat hayatı boyunca çok sayıda.
27. Karamandan.com
q27
28. Www.yeniasir.com.tr
q28
29. M zik Onair
q29
30. Gazete Damga
q30
31. Şarkıcı Kayahan’ın Sözleri, Kayahan’ın Aşk Sözleri, Kayahan’ın Özlü Sözleri, Kayahan’ın Son Sözleri, Kayahan’ın Beşiktaş Hakkındaki Sözleri, Kayahan’ın Galatasaray Hakkındaki Sözleri, Kayahan’ın Resimli Sözleri, Kayahan’ın Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Sözleri, Kayahan’ın Unutulmaz Sözleri, Kayahan’ın Şarkı Sözleri.
32. M zik Dinle
q32
33. T rk e ark S zleri
q33
34. T rk e ark S zleri
q34
35. Kayahan – Yoksun Sen Şarkı Sözü: Nereden takılmışsa bir şarkı dudaklarımda Havada deniz kokusu Aramızda denizler yıllarımı çaldı yokluğun Ağlasam ağlar ıslanır Denizlerde sen hasretinde ben Yokluğun esiyor akşamlarda Kadehlerde sen çaresizim ben Yoksun sen yoksun ya akşamlarda Sularda yorgun akşam ben yangın.
36. Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Gözyaşı umut ve ihtiras Bizimkisi alev gibi biraz.
37. MeoEdebiyat
q37
38. Ark S zleri
q38
39. Beykoz Acarkent
q39
40. Ansiklomedia
q40
41. Www.sozcu.com.tr
q41
42. T rk e ark S zleri
q42
43. Kayahan – Emrin Olur Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar Gönül acılar çeker yalnız başına Yeter bu kadar yeter Yarim bu günahla….
44. Medyafaresi
q44
45. Kızının eğitiminden dolayı İstanbul’da Uzun süre yaşadı ama asıl oturduğu yer, bütün cadde ve sokakların isimleri Kayahan.
46. Şair Kayahan Acar isimli şaire ait Sabahlar Uzak adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
47. T rk e ark S zleri
q47
48. Resimli S zler
q48
49. Ark S z , ark S zleri, Lyrics
q49
50. Nternet Haber
q50
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: