Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Özlü Sözler

1. Bence çok banaller :) şaka şaka tabikide guzeller özlü sözlerden dolayı performanstan 100 aldımj allah razı olsun abı sızden.
2. Kerem Alışık Anlamlı Sözleri (TAMAMI)
Thank you for watching!
3. İç ve dış az çok uygun olmalı: Kurt postu içinde kuzu ruhu gülünç olur.
4. Ebrar Medya
q4
5. Yazmak ve yazarlık üzerine deyişler, yazmak ve yazarlıkla ilgili sözler, yazarlık üzerine özlü sözler, yazarlara dair özdeyişler, yazmak üzerine sözler, kısa anlamlı yazarlık sözler, yazarlara dair özlü sözler, yazarlardan öneriler, yazarlık özdeyişleri, yazar olmakla ilgili özlü sözler, yazarlardan özdeyişler, e-motivasyon.
6. I ekSepeti
q6
7. ” Tayfun Topaloğlu “Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.
8. 2019 · Karamanoğlu Mehmet Bey Sözleri Özlü Sözler.
9. Şeytan siz fakirlikle korkutur ve size cimriliği telkin eder Allah ise size katından bir mağrifet ve bir lütuf vaat eder Allah her şeyi ihata eden ve her şeyi bilendir BAKARA–268- Eğer yarasına merhem sürüp önüne biraz dünyalık koymayacaksan, kırıp geçiren yılın darlığı içinde, zavallı yoksula “Nasılsın.
10. Nuran Ba yurt
q10
11. Www.canaleviler.com
q11
12. 2018 · Özlü Sözler, Tarihin farklı dönemlerinde, birbirinden çok uzak mekânlarda yaşayan bilgelerin türlü olaylar karşısında söyledikleri ve tüm insanlığın benimsediği yüzlerce.
13. Kime gönderirseniz gönderin yollayacağınız şey onun için bir anlam değer ifade etmiyorsa mutlaka gönderinizde olan bir sorundan dolayıdır.
14. Mustafa slamo lu
q14
15. En G zel zl S zler
q15
16. Maxim özlü söz terse kısa ve özlü (söz) laconism özlü söz ne demek.
17. Ebrar Medya
q17
18. Anlaml G zel S zler
q18
19. “ Eğitim Öğretim İle İlgili Özlü Sözler ” için 5 yorum var.
20. Sessiz Nota
q20
21. Ne G zel S zler
q21
22. Uluda s zl k galeri
q22
23. Anlamlı ve düşündüren 41 özlü sözü bir araya getirdik.
24. HT Hayat – Habert rk
q24
25. G zel S zler
q25
26. Çalışkanlık özdeyişleri, aforizmalar, anlamlı sözler, azim kararlılık sözleri, başarı çalışkanlık sözleri, başarı hakkında özlü sözler, başarı sözleri, başarmak üzerine sözler, başarılı insanlara ait sözler, başarılı insanların sözleri, başarmak hakkındaki sözler, çalışkanlığa dair özlü sözler, çalışkanlığa dair özlü sözler.
27. Güzel Sözler Anlamlı Sözler Resimli sözler Damar Sözler Aşk Sözleri Romantik sözler Ayrılık Sözleri Özlü Sözler.
28. Alt n nokta yay nevi
q28
29. Don’t be scared of your shadow,You can’t hide from your sorrow GöLgenden korkma,kaderinden sakLanamazsın *You can bear misfortune because it comes outside and it is casual, whereas the thing that hurts us is to feel sorry for the mistakes we made.
30. Anadolu’da yaşamış tasavvuf ve halk şairimiz Yunus Emre’den güzel sözler.
31. Sendeyim.net
q31
32. Www.bastirgit.com
q32
33. Bu sayfada yer alan bu anlamlı özlü sözleri kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen onu yap.
34. ” Ölünce unutulmak istemezseniz, ya okumaya değer eser yazın veya yazılmaya değer işler başarın.
35. Kısa özlü sözler ve anlamlı özlü sözler arıyorsanız muhakkak yazımızı okumalısınız.
36. Ebrar Medya
q36
37. Ünlü Şair, Yazar ve Edebiyatçılarımızdan Özlü Söz Paylaşımları | www.
38. G zel S zler
q38
39. Stanbul Bilgi niversitesi Yay nlar
q39
40. İğneleyici Sözler Kısa Sevgiliye İğneleyici Sözler Damar SözLer -Laf Sokan SözLer,Mobil Sohbet … LİRİK ŞİİR Aşk, ayrılık, hasret, özlem konularını işleyen duygusal … Whatsapp Sözleri Durumları – Özlü Güzel Resimli Sözler Mesajlar Damar SözLer -Laf Sokan SözLer,Mobil Sohbet ….
41. Mihrap Haber
q41
42. Ebrar Medya
q42
43. En Kapak S zler
q43
44. KARACABEY – Cumhuriyet lkokulu
q44
45. Türkiye gündeminden son dakika haberleri, bugün yaşanan en son gelişmeler, siyaset gündeminden güncel haberler ve bütün son dakika.
46. İlköğretim haftası kutlamalarında kullanılabilecek özlü sözler (özdeyiş, vecise, güzel sözler) in yer aldığı döküman.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: