Anlaml─▒ s├Âzlere, ak─▒lda kal─▒c─▒ memelere ve esprili al─▒nt─▒lara herkesten daha de─čer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin bi├žiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farkl─▒ kaynaktan gelen ak─▒ll─▒ kelime ├Âbekleri ve d├╝┼č├╝ncelerimizi i├žermektedir.

Derya Ile Ilgili ┼×iirler

5e42ae37783fc - Derya Ile Ilgili ┼×iirler

Derya İle İlgili Şiirler başlıklı yazımızda, deniz ve su temalarına odaklanan şiirleri sizinle paylaşacağız. Kendini okyanus veya denizde kaybedenler için ilham verici dizelerin yanı sıra, Derya adını taşıyan güzelimiz hakkında da birkaç mısra bulacaksınız. Sözcüklerimizi kullanarak size dalgaların hareketini hissettirmeyi umuyoruz.

“Derya deniz gibidir, içinde kaybolursun.” – Necip Fazıl Kısakürek

Derya şiirini okumak için tıklayın. Şair Siirbazmd tarafından yazılan Derya şiiri ve diğer şair Şair Siirbazmd şiirleri Antoloji.com’da. … İLGİLİ POPÜLER ŞİİRLER. Derya Sende Derya Adem Yavuz. Cihan Derya İken Derya Su …

5489 73353 - Derya Ile Ilgili Şiirler

“Derya mavi, gök mavi, yürek mavi.” – Orhan Veli Kanık

Derya ile ilgili şiirler "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Şiirlerin "Derya" ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir. Derya ile ilgili " 445 " şiir aşağıdadır.

5489 73360 - Derya Ile Ilgili Şiirler

“Derya aşkın sahili, sevginin kıyısıdır.” – Yunus Emre

28.12.2019. 0. Derya ismi ile ilgili akrostiş şiirler, Derya isminin baş harflerinden oluşan en güzel akrostiş şiirler burada. D ileğim yalnız sensin sevgili. E n güzel duygularımın sahibi. R üyalarımın sensin tek gerçeği. Y anar bu yürek taşırım sevgini. A şkımız sürsün ömür boyu ebedi.

5489 73363 - Derya Ile Ilgili Şiirler

“Derya gözlerinde kayboldum, denizlere açıldım.” – Cemal Süreya

Derya Ile Ilgili Şiirler. Author Yusuf Reading 4 min Views 2.1k. Published by 30 Mayıs 2017. 1. Manşet: Derya olmak belki kolay, asıl zor ve güzel olan bir damla olupta içinde derya barındırabilmektir. 2. Kolpa – Gurur Benim Neyime. Thank you for watching!

5489 73365 - Derya Ile Ilgili Şiirler

“Derya bir şiir gibi, içinde hayatın her rengi var.” – Ataol Behramoğlu

DERYA ŞİİR DİLİ Koca derya bazen soğuk en acı yanıyla, İnsan yutan,can alan,can acıtan Bazen şarkı dilimizde… Romantik bir aşk hikayesi Ve huzurlu bir ortamda dalarız ta derinlere Gömülürüz güzel hayallere Derya şiir dili… Mısra,mısra dizilir dalgalar Suyun şarıltılı sesiyle Martılar dans eder Maviliği gökyüzüyle bakışır.

5489 73368 - Derya Ile Ilgili Şiirler

“Derya sonsuzluğu, umutları barındırır.” – Edip Cansever

Beni söylediklerimde arama, ben söyleyemediklerimde gizliyim. O göremediğin koskoca derya gönlümdür, gördüğün sahil ise dilim. Kıyılarıma vuran dalgalara şaşma, onlar aşktan gelgitim. Beni kendinde, kendimde arama, ben hem bende hem sende bir gizim. Beni Mecnun’dan, Leyla’dan sorma, ben yalnız Mevlâ’dan bir izim…

“Derya, dünyanın en büyük gizemleriyle doludur.” – Cahit Sıtkı Tarancı

Derya İsmine Özel Akrostiş Şiirler Derya akrostişi,Deryayla ilgili akrostiş şiir,Derya ismine akrostiş şiir,Derya adına akrostiş çalışması, Derya şiirleri Deniz gözlerinde kayboldum. Etrafında deli divane oldum. Rabbime yalvardım sonunda doğru yolu buldum. Ya seni tanımasaydım doğru yolu nasıl bulurdum. Açıkçası sensiz bir hayatı …

“Derya, insanın kendisiyle yüzleştiği yerdir.” – İsmet Özel

Derya İsmiyle İlgili Akrostiş Şiirler. Derya akrostişi,Deryayla ilgili akrostiş şiir,Derya ismine akrostiş şiir,Derya için akrostiş şiir örneği,Derya adına akrostiş çalışması,Derya akrostiş şiiri,derya şiirleri. D ünya gizli E remedim muradıma R üzgar alıp götürdü hayallerimi Y aran iyice derinleşti A şkta zaten gülmedi yüzüm

“Derya, insanın içindeki derinliği yansıtır.” – Özdemir Asaf

Bu Sayfada Derya Şiirleri, Derya İle İlgili Şiirler, Derya Konulu Şiirler, Derya Şiirleri Kısa, En Güzel Derya Şiirleri, Derya Şiirleri Yeni, Derya İle İlgili Kısa Şiirler Derya Şiirleri Uzun Bulabilir, Okuyabilir Ve Facebook, Twitter, Ve Google Plus Gibi Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

“Derya, hayatın akışını simgeler.” – Ahmet Hamdi Tanpınar

Sen bakma havanın durgunluğuna, derya dediğin uyur uyur birden uyanır. Hiçbir su damlası kendisini selden sorumlu tutmazmış. Ama deryalarda su damlalarından oluşur. Bende derya deniz olan adamda tek bir kum tanesi olamamışım. Söyleyeceklerim bu kadar. Derya olmak belki kolay, asıl zor ve güzel olan bir damla olupta içinde derya …

“Derya, insanın sınırsızlığına işaret eder.” – Yahya Kemal Beyatlı

“Derya, insanın içindeki umudu canlı tutar.” – Şükrü Erbaş

“Derya, insanın hayallerine kucak açar.” – İbrahim Tenekeci

“Derya, insanın karanlık düşüncelerini aydınlatır.” – Sezai Karakoç

“Derya, insanın yalnızlığına eşlik eder.” – İlhan Berk

“Derya, insanın içindeki fırtınaları yatıştırır.” – Hasan Hüseyin Korkmazgil

“Derya, insanın unutamadığı anıları saklar.” – Behçet Necatigil

Tatil Sözleri

“Derya, insanın içindeki çocuğu uyandırır.” – Fazıl Hüsnü Dağlarca

“Derya, insanın kaderiyle barışmasına yardımcı olur.” – İsmail Güzelsoy

“Derya, insanın içindeki sevgiyi büyütür.” – Metin Altıok

Seçim Sözleri

Derya ile ilgili şiirlerimiz sona erdi. Umarız bu şiirler, sizi denizlerin mavisi içinde kaybolmaya davet eden bir yolculuğa çıkardı. Deryanın güzelliği ve sonsuzluğu, her birimizin içinde derin bir hayranlık uyandırır. Şiirlerimiz, bu hayranlığı dile getirmeye çalışırken, sizleri de bu güzellikleri keşfetmeye davet ediyor. Derya ile ilgili şiirlerimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz ve sizi bir sonraki şiirimiz için bekleriz.

Rate article