Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çok Ayıp Sözleri

1. “ (Ebû Dâvud, Edeb, 39), Kim bir ayıp görür de örterse sanki kabrine diri gömülmüş bir yavruya can vermiş.
2. Oğuzhan Koç – Domuz Gribi
Thank you for watching!
3. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
4. Çevremizden utan bari, Herkes her gün beni övüyor, kayıp yani seninIe siIdim son aşk tarihi, Çık önümden çekiI bari.
5. Ark S zleri
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Hayatlar ve hayata ho seda
q7
8. APKPure.com
q8
9. Uluda s zl k
q9
10. Resimli S zler
q10
11. Şair Abdurrahim Karakoç isimli şaire ait Ayıp adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
12. Mevlana Ayıp – Ayıplamak, Kusur-Kusur Bulmak ile İlgili Sözleri Bazı insanlar vardır ki doğduğu zamana ait değildir.
13. Eren Can Maşalacı ysarkisozleri’nde…Ayrıca Kader Ayıp Ediyor şarkısının video klibini de dinleyebilirsiniz.
14. Ne G zel S zler
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Sheikh Nazim al-Haqqani
q16
17. Alın tepe tepe kullanın Tepe tepe kullanın çoçukluğumu Hiç birisi benim değil Kaldırımların köşe başlarının Çoçukluğum benim olmadı Hiçbir zaman Sürmedim ellerimi ….
18. Emel Müftüoğlu – Çok Ayıp sözlerini beyendiyseniz paylaş düymesine kulanıb arkadaşlarınızla bölüşmeyi unutmayalım KuIağıma geIiyor, atıp tutuyorsun,.
19. Bütün Sevenler Senin Gibiyse Sevilmek Şöyle Kalsın.
20. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Ayıp İle İlgili Sözler, Ayıpla İlgili Sözler, Ayıp Hakkında Söylenmiş Sözler, Ayıp İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Kusur İle İlgili Sözler,.
21. Songaah.com
q21
22. Ne G zel S zler
q22
23. Evlerinde Bir İpekten Halı Var türküsü, Evlerinde Bir İpekten Halı Var türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Gaziantep.
24. Emel Müftüoğlu Şarkı Sözleri – Çok Ayıp : Kulağıma geliyor, atıp tutuyorsun, ileri geri konuşuyorsun aleyhimde.
25. Sevilen S zler
q25
26. Son dönemlerde Türk müziğine damga vurmuş isimlerden biri olan Sinan Akçıl, Ayıp Yani isimli maxi single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.
27. 2015 · Gokhan Keser – Söylesem Ayıp Olur gokhankeserVEVO.
28. Uluda s zl k
q28
29. Resimli S zler
q29
30. Beni huzurumdan alıkoyan ciğersiz insanoğlu Beni gündüzümden eden karanlıktır insanoğlu Adımın insan olmasından korkan aciz insanoğlu Yine gelsin insanoğlu aynıyız biz insan olduk Eskiden hiç böyle değildim sürekli gülerdim Gülüşüm güzeldi huzuru bilirdim Elbet ruhumu serin tutan birçok hayat gezdim Kim vurduya gitti bir çoğundan ayak kestim Umudu ararken.
31. G zel S zler
q31
32. 2017 · Ayıp İle İlgili Sözler, Ayıpla İlgili Sözler, Ayıp Hakkında Söylenmiş Sözler, Ayıp İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Kusur İle İlgili Sözler, Ayıp İle İlgili.
33. Bazen bu Rap karabela, Sizin abileriniz oynuyor karamela sepeti Bir pirana gibi yerim MC’leri Bazıları ….
34. Bilal Sonses & Derya Bedavacı – Sende Kaldı Yüreğim Şarkı Sözleri Dans Eğitimi İçin Ankara’da Gidebileceğiniz Harika Bir Kurs Öneriyoruz: InDance Bale Akademisi Ece Ronay – Karpuz Şarkı Sözleri (Karpuz Koydum Koynuma) Reynmen – Radyoda Neşet Şarkı Sözleri ve Klibi Reynmen – Hevesim Yok Şarkı Sözleri ve Klibi.
35. Sessiz Nota
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: