Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şafak Mesajları

1. 40+ gazeteden, bütün köşe yazarları ve tüm köşe yazıları her gün burada yayınlanıyor.
2. Mustafa Yıldızdoğan – Saçların [Resmi Video]
Thank you for watching!
3. Erdal Şafak yazıları – Köşe yazarlarının güncel ve arşivdeki tüm köşe yazılarını okumak için Sabah’ın Yazarlar sayfasını takip edin.
4. Antalyam.com
q4
5. Egitimler INFO
q5
6. Ogrencilerin sizi tanimalari ve tecrubelerinizden faydalanmalari icin kitaplarinizi Kutuphanemize bagislamaniz mumkun mudur.
7. Memurlar.Net
q7
8. G zel S zler
q8
9. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q9
10. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q10
11. Tunceli’nin Ovacık ilçesinde terör örgütü mensuplarının araziye önceden yerleştirdiği patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 masum çocuğumuzun hayatını kaybettiğini ….
12. G zel S zler, En G zel S zler
q12
13. Ben asker anasiyim aglama demeyin bana, asker eyledim vatana sutum helal olsun sana.
14. Şafak Yazıları – Mahmud Erol Kılıç Ümitsizlik diyarına gitme, ümit burada Karanlıklar diyarına gitme, güneş burada Gönül seni, gönül ehlinin diyarına Ten seni, su ve çamur hapsine çeker O zaman gönüldaşdan gönül gıdası al da Gönlün gıdalansın Mevlânâ Şafak Yazıları, din, felsefe ve metafizik konular üzerinde yoğunlanmış bir akademisyen.
15. Türkiye ve dünyanın gündemini ekonomi, siyaset, spor ve birçok kategoride, tüm güncel haberlerle sizlere iletiyoruz.
16. Muhte em S zler
q16
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. G zel S zler
q18
19. Anadolu niversitesi
q19
20. I ekSepeti
q20
21. Ok G zel S zler
q21
22. 40+ gazeteden, bütün köşe yazarları ve tüm köşe yazıları her gün burada yayınlanıyor.
23. G zel S zler, En G zel S zler
q23
24. Elif Şafak, yazarın tüm yazılarını bu sayfadan görebilirsiniz.
25. 2020 Güzel Sözler ve Mesajlar, Anlamlı Sözlerin yer aldığı Ne Güzel Sözler sitemizi hemen ziyaret et, en iyi sözleri sevdiklerinle paylaş.
26. G zel S zler
q26
27. Kendim uzak hayaIim yakın, resmime bakıp ağIamayın sakın, kıymetim varsa duvara asın, kıymetim yoksa ateşe atın.
28. G zel S zler, En G zel S zler
q28
29. Sayfamızda Elif Şafak Sözleri, Elif Şafak Aşk Sözleri ve Elif Şafak’ın Kitaplarından Sözler ve alıntılar yer almaktadır.
30. Sayfamızda Mehmetçiğimiz için Şafak ile ilgili Asker Şafak Sözleri, Asker Şafak Sözleri Atarsa, Asker Sözleri Şafak Doğan Güneş, Asker Şafak Sözleri Damar, Askerlik Şafak Sözleri Komik içerikli yazılarımız bulunmaktadır.
31. Bu sayfamızda İşyeri Açılış Mesajları, İşyeri Açılış Sözleri, İşyeri Açılışı Kutlama Mesajları, İşyeri Açılışı için Mesajlar ve Sözler yer almaktadır.
32. G zel S zler
q32
33. G zel S zler, En G zel S zler
q33
34. G zel S zler
q34
35. Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2020 Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir.
36. G zel S zler
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: