Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Aşksız Sözler

1. Seninle tattım ben her mutluluğu Bırakıp gidersen bilki yaşamam Ömrümden canımdan ne istersen al Gülü susuz seni aşksız bırakmam Üşüdüm diyorsan güneş olurum Yanarım sevginle ateş olurum Dolarım ha….
2. Cihan Mürtezaoğlu – Bir Beyaz Orkide (Official Video)
Thank you for watching!
3. 2013 · Norm Ender – Sözler Şerefsiz Oldu (Sözleri) Gitgide trajedi olmuş rotası Bu koskoca bir şehir dolmuş kotası Solmuş renkler içinde çiçekler Bir gün de olsa mutlu kelebekler Yüce.
4. Sevilen S zler
q4
5. Resimli iirler
q5
6. Eğer ‘çok bunaldım, biraz neşeleneyim’ diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄.
7. Edebiyat Defteri
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. G zel S zler Kayna – Ensozler
q10
11. Umut Akyürek Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkı Sözü Umut Akyürek Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Sözleri Umut Akyürek Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkı Sözleri Seninle tattım ben her mutluluğu Bırakıp gidersen bil ki yasamam Ömrümden canımdan.
12. Mevlana S zleri
q12
13. Askin Ayrancioglu
q13
14. Bitti aşkının son şansı Beni üzmeye hakkın yok Sana koşa koşa gelmedim Senden başka sevgilim yok Aşığım dedin ağladın Telefonlarda yalvardın Ne zaman çıksam kapıdaydın Benim ol diye paramı saydım.
15. İnsan boşlukta kalmaya katlanamaz.
16. Böyle yaparak Akbal bizi bir yandan yolda yürürken kimlerin aşksız insanlar olduğunu yüzlerinden hallerinden tahmin etmeye, bir yandan hayata olan tepkisini ve küskünlüğünü evinin dış yüzeyini bir gazete manşeti gibi kullanarak gösteren bir emekliyle beraber hayata bakmaya, bir ….
17. Bandedegosses
q17
18. Sevilen S zler
q18
19. Hediye Fabrikas Blog
q19
20. Pek G zel S zler
q20
21. Mevlana S zleri
q21
22. G zel S zler
q22
23. Sana yerine getiremeyeceğim sözler veremem, fakat istersen hiç kullanılmamış tertemiz bir kalp verebilirim.
24. Rober Hatemo – Aşksız Prens Albüm Adı : Aşksız Prens Bitti aşkının son şansı Beni üzmeye hakkın yok Sana koşa koşa gelmedim Senden başka sevgilim yok Aşığım dedin ağladın Telefonlarda yalvard….
25. G zel S zler
q25
26. Bu söz Benjamin Franklin tarafından söylenmiş olup, kişinin tüm özlü sözlerini ismine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
27. Ne G zel S zler
q27
28. Bir Kuyudan Hergün Toprak çeker, Hergün Orayı Kazar Eşersen, Sonunda Arı Duru Suya UIaşırsın.
29. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q29
30. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q30
31. We Heart It
q31
32. ChatFox.ORG
q32
33. Aşksız Güzel Sözler, Aşksız Güzel Sözler Kısa Aşksız Güzel Sözler Uzun Mesajlar Aşksız Güzel Sözler Kısa Aşksız Güzel Sözler Güzel Sözler » Aşksız Güzel Sözler Bu Sayfada Aşksız Güzel Sözler Kısa Sözler ….
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Teoman’dan Düşündüren Sözler: Aşksız Cinsel İlişki Acıyı Azaltmaz, Ağrıyı Geciktirir Teoman verdiği röportajda, “Aşksız cinsel ilişki insanın acılarını azaltmaz.
36. Www.vuve.net
q36
37. G zel ve Anlaml S zler
q37
38. Pek G zel S zler
q38
39. Mevlana S zleri
q39
40. Aşksız yaşayamaz Hüzün oluruz Yalnız kalırız Sevgiye aç yaşar kalbimiz Bak ne kadar yalnızız Bitti mi aşkımız.
41. G zel s zler ve mesajlar
q41
42. Sevilen S zler
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: