Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Girişimci Sözleri

1. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere, girişimci sözlerine yer veren küçük tatlı girişimci kartlarımız, #girisimcisozleri hashtag’i altında sosyal medyayı (Instagram ve Twitter) kasıp kavururken, blog’da da yayına devam ediyoruz.
2. Girişimcilik ile ilgili söylenmiş özlü sözler
Thank you for watching!
3. Giri imci Kafas
q3
4. G zel S zler
q4
5. Girişimci gençlerin fikir ve projelerini zenginleştirebileceği, iş fikirlerinin tartışıldığı, girişimcilik örneklerinin fonlandığı platform.
6. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q6
7. Türkiye’de de dünyada olduğu gibi başarılı işlere imza atan, adından söz ettiren hatta dünyaca tanınan girişimciler var.
8. Eğer başarılı bir girişimci olmak istiyorsanız, muhtemelen motivasyona, fikirlere ve başarıya ulaşmış insanların deneyimlerine ihtiyaç duyacaksınız.
9. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q9
10. Girişimci için motive edici sözler çok farklı şekillerde kişinin karşına çıkabilse de, dünya çapında bu tarz sözler ilham vermekte ve endişeleri az da olsa yenebilmeyi sağlamaktadır.
11. Karnaval.com
q11
12. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q12
13. Stanbul letme Enstit s
q13
14. Girisimler.net
q14
15. Giri imci Kafas
q15
16. E-Motivasyon
q16
17. Imiz Giri im
q17
18. Verway News
q18
19. Elif Karak la
q19
20. Para Durumu
q20
21. Beyaz Yakar
q21
22. Nobel ödüllü Türk bilim adamı Aziz Sancar’dan hayatınızı değiştirecek sözler ve Aziz Sancar’ın konuşması.
23. Motivasyon Y netimi
q23
24. Sevilen S zler
q24
25. Girişimciler üzerinde yapılan araştırmalar ve gözlemler gösteriyor ki, bu kişiler arasında zeka ile birlikte “agresiflik ve kural tanımazlık” özellikleri saptanmaktadır.
26. Beyaz Yakar
q26
27. Morfikirler
q27
28. Motivasyon Y netimi
q28
29. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q29
30. Beyaz Yakar
q30
31. Ünlü teknoloji girişimcilerinden ders niteliğinde sözler, alıntılar, tavsiyeler ve ipuçları – #girisim #teknoloji #dijital www.
32. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q32
33. Yayın tarihi Kategoriler Girişimcilik Sözleri, Hayata Dair Sözler, Kişisel Gelişim Sözleri, Pozitif Düşünme Sözleri Etiketler Wallace Wattles “İyi bir fikri alın ve onunla kalın.
34. Bu sayede yalnızca sizin değil çalışanlarınızın da motivasyonunu yükseltebilir ve işlerinize dört elle sarılmasını sağlayabilirsiniz.
35. Www.kobigirisim.net
q35
36. Giri imci Kafas
q36
37. Eğer biz imkansızı yapmazsak, olanaksız ile karşı karşıya kalacağız.
38. * Bilişimci girişimciliğin gereği gibi uygulanamaması durumunda buna karşıt terimlerle ifade edilebilecek değişik girişimci türleri söz konusu olabilir.
39. APKPure.com
q39
40. Okulda, iş yerinde, evde, toplumda, çeşitli sanat alanlarında, askerî alanda, kamu sektöründe ve sanal ortamda girişimcilikten söz edilebilir.
41. Doğası gereği sizi düzenli olarak meydan okunma hissiyle karşı karşıya bırakan bu süreci, yaşayanlar iyi bilirler.
42. Her Girişimciye Yol Gösterecek 32 Özlü Söz.
43. Giri imci Kafas
q43
44. Ki isel Ba ar
q44
45. 2018 · Girişimcilik Sözleri sayfamızda girişimciler için tüm girişimcilik sözlerini bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sözler sitesi com sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz… Girişimcilik Sözleri “Bir kurum, ne kadar iyi dizayn edilirse edilsin, sadece oradaki çalışanları kadar iyi olabilir.
46. Her Girişimciye Yol Gösterecek 32 Özlü Söz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: