Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Cumhuriyet Sözleri

1. “Cumhuriyet Hürriyet Demek” Cumhuriyet hürriyet demek, Cumhuriyet özgürce yaşamak, Uygarlığa, çağdaşlığa Durmadan yılmadan koşmak demek Cumhuriyet.
2. Yalın – Cumhuriyet (Official Video)
Thanks for watching!
3. Cumhuriyet Şarkı Sözü: Cumhuriyet hürriyet demek, Cumhuriyet özgürce yaşamak, Uygarlığa, çağdaşlığa Durmadan yılmadan koşmak demek Cumhuriyet mutluluk demek, Cumhuriyet kol kola yürümek Uygarlığa, çağdaşlığa Durmadan yılmadan koşmak demek Cumhuriyet Marşı Cumhuriyet, cumhuriyet, en güzel şey hürriyet Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet.
4. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q4
5. Gelen Aramalar:cumhuriyet şarkısı,cumhuriyet şarkıları,cumhuriyet hürriyet demek sözleri,cumhuriyet şarkısı dinle,cumhuriyet hürriyet demek,cumhurıyet sarkı sözü,cumhuriyet ile ilgili sarkılar,cumhuriyet şarkısı sözleri,cumhuriyet hürriyet demek dinle,cumhuriyet marşı.
6. Bu sayfamızda En Güzel Cumhuriyet Bayramı sözleri bulabilirsiniz.
7. Eskimeyen Kitaplar
q7
8. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet ile ilgili söylediği sözleri, vatandaşlar tarafından araştırılıyor.
9. Www.sozcu.com.tr
q9
10. Hediye Sepeti
q10
11. Atatürk’ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri yoğun bir şekilde araştırılıyor.
12. İlhan Selçuk’un Yazıları 21 Haziran 2010 tarihinde yitirdiğimiz Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk’un yazılarından seçmeleri okurlarımızla buluşturuyoruz.
13. Www.star.com.tr
q13
14. Www.gunes.com
q14
15. T rkiye Life
q15
16. Kemal Atatürk’ün 29 Ekim’e özel Cumhuriyet ile ilgili sözleri… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel Mustafa Kemal Atatürk’ün hafızalara kazınan.
17. Erik Manya
q17
18. Atatürk’ün cumhuriyete verdiği değer, cumhuriyetin ilan edildiği günü bayram olarak anmasından ve Türk milletine armağan etmesinden anlaşılmaktadır.
19. Ok G zel S zler
q19
20. “Cumhuriyet Güneşi” Cumhuriyet güneşi Türkün sönmez ateşi.
21. Sendeyim.net
q21
22. Cumhuriyeti”nin yeni yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlarken cumhuriyet sözleri’ne bir bir göz atmak unutuklarımızı tekrar hatırlamak amacıyla wep sayfamız Mustafa Kemal Atatürk ün sözleri’ni hazırladık.
23. Cumhuriyetimizin kuruluş gününde yazımız da Cumhuriyet İle İlgili Sloganlar, 29 Ekimle İlgili Özlü Sözler, Cumhuriyet Konulu Başlıklar, Cumhuriyet İle İlgili Özlü Sözler, Cumhuriyet İle İlgili Sözler Atatürk, Cumhuriyet Başlıkları bulabileceksiniz.
24. 2019 · Atatürk’ün Cumhuriyet Hakkında Söylediği Sözler, » Yeni nesil, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.
25. Mardin Arena Gazetesi
q25
26. Mustafa Kemal Atatürk: Efendiler, yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz.
27. Www.sozcu.com.tr
q27
28. Son Dakika haberleri, Sıcak haberler, Güncel haberler, Siyaset haberleri, Türkiye haberleri, Dünya haberleri, Ekonomi.
29. S zc Gazetesi
q29
30. Sevilen S zler
q30
31. Nternet Haber
q31
32. Ansiklomedia
q32
33. Lider Haber
q33
34. Cumhuriyet, 29 Ekim Cumhuriyetin İlanı, Cumhuriyet Bayramı ile ilgili şiirlerin yer aldığı, 29 Ekim şiir örnekleri.
Bir cevap yazın