Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Başsağlığı Mesajı

1. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, Hakkari’de askeri araca PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırı sonucu şehit olan 2 asker için başsağlığı mesajı yayımladı.
2. Resulullahın (s.a.v) Taziye Mektubu
Thank you for watching!
3. Www.aa.com.tr
q3
4. Futbol camiasından şehit askerler için başsağlığı mesajı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve diğer Süper Lig kulüpleri Barış.
5. BeIN Sports
q5
6. Sanal Bas n
q6
7. Başsağlığı dilemek Türkçe Sözlük çeviri – İngilizce Glosbe, online sözlük, ücretsiz.
8. Halklar n Demokratik Partisi
q8
9. Hukuk Fak ltesi Yeditepe niversitesi
q9
10. Valimiz Muammer EROL, Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan GEDİK, Vali Yardımcısı Yıldırım UÇAR, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan FINDIK, İl Jandarma Komutanı J.
11. Manisa Ticaret Borsas
q11
12. KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı Pendarovski, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ve Boşnak lider Dzaferovic, Elazığ’da meydana gelen deprem dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.
13. Fatih l e Milli E itim M d rl – MEB
q13
14. Kayseri Olay Haber
q14
15. Ankara l Sa l k M d rl – TC Sa l k Bakanl
q15
16. Kahramanmara B y k ehir
q16
17. Be ikta l e Milli E itim – MEB
q17
18. T rk Kene i
q18
19. Müdürlüğümüz personellerinden Uzman Tekin AKSOY’un babası vefat etmiştir.
20. Mutlu Soykurt’un kıymetli babası Özer Kutbittin’in vefatı bizleri derinden üzmüştür.
21. 2020 · Dünya Elazığ depremi dolayısıyla dayanışma ve başsağlığı mesajları Elazığ’da meydana gelen deprem dolayısıyla bazı ülkeler başsağlığı mesajı yayımladı.
22. Rusya Devlet Başkanı Putin, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı başsağlığı mesajı yayımladı.
23. Bu sayfamızda başsağlığı mesajları, taziye mesajları, başsağlığı mesajı, taziye mesajı, başsağlığı sözleri, ölüm mesajları yazılarımızı bulabilirsiniz.
24. Karab k Belediyesi
q24
25. Ruhani’den Ukrayna uçağı açıklaması (Hamaney’den başsağlığı mesajı) İran Cumhurbaşkanı Ruhani, “yanlışlıkla düşürülen Ukrayna uçağıyla ilgili, “Bu, kolayca bir kenara.
26. Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, Kazakistan’da Almatı Havalimanı’ndan kalkarak başkent Nur Sultan istikametine doğru giden bir yolcu uçağının düşmesi nedeniyle Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ve Kazakistan halkına başsağlığı diledi.
27. MEB Personel
q27
28. Dilerseniz sayfa sonunda siz de bir Vefat mesajı ekleyerek düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
29. Www.aa.com.tr
q29
30. KLU – Sa l k Y ksekokulu – K rklareli niversitesi
q30
31. Ulusal Ajans
q31
32. Yakınlarımızı kaybetmek çok üzücü bir durum olsa da bazen hayatın gerçekleriyle yüzleşmemiz gerekir, yakınlara atılacak başsağlığı mesajlarını sizler için derledik.
33. Başsağlığı Mesajı, Başsağlığı Mesajı Kısa Başsağlığı Mesajı Uzun Mesajlar Başsağlığı Mesajı Kısa Başsağlığı Mesajı Güzel Sözler » Başsağlığı Mesajı Bu Sayfada Başsağlığı Mesajı ….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: