Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Günaydın Sözleri

1. Sabah’ın Günaydın sayfasını takip ederek magazin haberleri an be an takip edebilir, tüm güncel gelişmelere.
2. Demet Özdemir – Sana da günaydin (Lyrics and english translation)
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. 2019 · “Günaydın” şarkı sözleri ile Bir umutsun, ne güzelsin Beni sevdin biliyorum Kalbim sana çarptı Heyecandan ölüyorum Yüzünü göreli, içim açılalı Abayı yakalı,derdim şifalı Dilimin ucuna,yüreğe yazılı Bilirim ikimiz de sevdalı Bi’ ….
5. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q5
6. Hey hey Günaydın çocuklar günaydın Hep güler yüzle karşılarsınız beni Hey hey günaydın çocuklar günaydın Sabah akşam bıkmadan dinlersiniz beni Dün gece düşündüm de renkler olmasaydı yaşanmazdı bu dünyada Korktuğum odur ki kapkara bir dünyayı isteyenler var aramızda.
7. G zel S zler
q7
8. En G zel zl S zler
q8
9. Ok G zel S zler
q9
10. G zel s zler
q10
11. Günaydın resimleri – En güzel günaydın mesajları (resimli) Komik Günaydın Sözleri – Resimli Günaydın Mesajları.
12. Sevgiliye günaydın mesajı kısa yazımız ile aşkınıza ne kadar değer verdiğinizi anlatacaksınız.
13. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q13
14. Işıltılı günaydın gifleri 2018 Günaydın hareketli Resimler DİĞER GÜNAYDIN MESAJLARI Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajı ,, Ablaya Günaydın Sözleri ,, Babaya Günaydın Mesajı ,, Arkadaşa Günaydın Mesajı 2016 ,, Dini Günaydın Mesajları ,, Anneye Günaydın Sözleri ,, Komik Günaydın Mesajı.
15. Yazımız içerisinde yakınlarınıza ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz günaydın sözleri uzun ve kısa olarak yer almıştır.
16. Sevgiliye uzun günaydın mesajları başlığı altında derlediğimiz günaydın sözleri ile sevgiliye günaydın mesajları gönderebilirsiniz.
17. ÖZGÜN HABERLER Güzel, anlamlı, kısa, resimli günaydın mesajları ve sözleri Kısa, güze, anlamlı ve resimli günaydın mesajları ile karşınızdayız.
18. GunaydinMesaji.Net
q18
19. En G zel zl S zler
q19
20. Anlaml A k S zleri
q20
21. Uyanıp gündüze gülerek diyebilmekmiş günaydın Hele bi’ yanıma uzanıp uyu da, uzaklar olur yakın Kötü günler geride kaldı artık güldü bana bahtım.
22. S zler ve Mesajlar
q22
23. GunaydinMesaji.Net
q23
24. S zlerin En G zeli
q24
25. Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.
26. S zlerin En G zeli
q26
27. Manal s zler
q27
28. En güzel günaydın mesajları ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
29. Günaydın mavi gök günaydın güneş Günaydın yavrular günaydın evdeş Günaydın sevgiyle sardığım kardeş ‘Önce can’ demişler bana günaydın Günaydın Artvin’im günaydın Bursa Günaydın İzmir’e günaydın Kars’a.
30. Yeni güne başlarken kimimiz okulumuz için hazırlanır, kimimiz işine gitmek için hazırlanır.
31. Www.sozcu.com.tr
q31
32. Kalbimcity.Net
q32
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Bu Yazımızda: Arkadaşa Günaydın Mesajları,Arkadaşa Günaydın Mesajları Facebook,Arkadaşa Günaydın Mesajları 2018,Arkadaşa Günaydın Mesajları 2017,Arkadaşa Günaydın Mesajları Kısa,Arkadaşa Günaydın Mesajları Twitter,Arkadaşa Günaydın Mesajları İnstagram,Arkadaşa Günaydın Mesajları 2016,Arkadaşa Günaydın Mesajları Etkileyici,Arkadaşa Günaydın Mesajları.
35. Sevgilinize gönderebileceğiniz romantik günaydın mesajları, günaydın sevgilim sözleri, sevgiliye yazılacak en güzel günaydin mesajı yazımız da bulabilirsiniz.
36. Mesajlar mVar G nayd n Mesajlar
q36
37. Ok G zel S zler
q37
38. G zel S zler,Anlaml S zler
q38
39. S rpriz Hediye Fikirleri
q39
40. G zel S zler
q40
41. S per Mesajlar
q41
42. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q42
43. G zel S zler
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: