Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Eczacılar Günü Kutlama Mesajı

1. 25 Eylül Dünya Eczacılık Günü kutlama etkinlikleri kapsamında, Çorum Eczacılar Odası öncülüğünde Hürriyet Meydanı’nda toplanan.
2. CHP PM Üyesi Ecz. Gamze Taşcıer’in Kadınlar Günü Mesajı
Thanks for watching!
3. Teb 22. b lge malatya eczac odas
q3
4. Narc k Belediyesi
q4
5. Giresun Eczac Odas
q5
6. Adana Eczac Odas
q6
7. Ülkemizde 1968 yılından beri kutlanan eczacılık günü için tebrik mesajları.
8. ECZACILIK GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI *Sağlığımıza hizmet eden tüm değerli eczacılarımızın, Eczacılık Günü kutlu olsun… *Dünya Eczacılar Günü vesileyle, eczacıların mesleki ve ekonomik sorunlarının aşıldığı, hastaya hizmet odaklı bir eczacılığın daha mümkün olduğu gelecek günler temennisiyle, tüm meslektaşlarımızın Eczacılık Günü’nü kutluyoruz.
9. Selendi Belediyesi
q9
10. 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun, 1953 yılında yürürlüğe girmiş ve eczacılık mesleği, halen bu yasayla icra edilmeye çalışılmaktadır.
11. Siirt l Sa l k M d rl – TC Sa l k Bakanl
q11
12. Mardin Arena Gazetesi
q12
13. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, eczacı tüm meslektaşlarını tebrik etti.
14. MHP’DEN ECZACILAR GÜNÜ MESAJI Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
15. B lge G ndem
q15
16. Bal kesir Memleket
q16
17. Son Dakika Haberler – Eczacılar Günü kutlama mesajları aranmaya devam ediyor.
18. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ‘Eczacılık Günü’ dolayısıyla Sağlık Bakanlığı web sitesinde kutlama mesajı yayımladı.
19. Ülkemizde 1968 yılından beri kutlanan eczacılık günü için kutlama mesajlarını, resimli 14 Mayıs Eczacılık kutlama sözlerini sizler için derledik.
20. Gaziantep niversitesi T p Fk Onkoloji Hastanesi
q20
21. Dünya Eczacılık Günü Mesajları Bugün 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü.
22. Ege Duyuru – Ege niversitesi
q22
23. Ankara dan Bak
q23
24. Nternet Haber
q24
25. Ege Duyuru – Ege niversitesi
q25
26. Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Beyaz Önlüklerini Giydi “Türkiye’nin Avrupa Birliği Kimyasal Madde Yönetmeliklerinden Kaynaklanan Bor Sorunu” Sunumu Eczacılık Fakültesi Dekan V.
27. Eczac l k Fak ltesi Biruni niversitesi
q27
28. Bismil Haber
q28
29. Adanalı eczacılar, 14 Mayıs Eczacılar Günü nedeniyle düzenlenen baloda gönüllerince eğlenerek bir yılın yorgunluğunu attı.
30. Erzin Belediyesi
q30
31. MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, mesajında şunları kaydetti: “Mevcut iktidar, Kastamonu’yu sağlıkta küme düşürmüştür.
32. ECZACILIK GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI *Sağlığımıza hizmet eden tüm değerli eczacılarımızın, Eczacılık Günü kutlu olsun… *Dünya Eczacılar Günü vesileyle, eczacıların mesleki ve ekonomik sorunlarının aşıldığı, hastaya hizmet odaklı bir eczacılığın daha mümkün olduğu gelecek günler temennisiyle, tüm meslektaşlarımızın Eczacılık Günü’nü kutluyoruz.
33. Erciyes niversitesi
q33
34. Muhte em S zler
q34
35. ECZACILIK GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI *Sağlığımıza hizmet eden tüm değerli eczacılarımızın, Eczacılık Günü kutlu olsun… *Dünya Eczacılar Günü vesileyle, eczacıların mesleki ve ekonomik sorunlarının aşıldığı, hastaya hizmet odaklı bir eczacılığın daha mümkün olduğu gelecek günler temennisiyle, tüm.
36. Marmara niversitesi Eczac l k Fak ltesi
q36
37. Sungurlu Televizyonu
q37
38. Ülkemizde, eczacılık öğretimine başlanmasının yıl dönümü olan 14 Mayıs 1968 yılından beri Eczacılık Günü olarak kutlanıyor.
39. I ekSepeti
q39
40. Stasyon Gazetesi
q40
41. Ülkemizde 1968 yılından beri kutlanan eczacılık günü için kutlama mesajlarını, resimli 14 Mayıs Eczacılık kutlama sözlerini sizler için derledik.
42. Birliğimiz 2009 yılından itibaren 14 Mayıs Bilimsel Eczacılık Günü’nü Eczacılık haftası olarak ve bir tema etrafında kutlamaya başlamıştır.
43. Bekir Akan, Eczacı Odası Şube Başkanı İrfan Değirmenci, SGK Sağlık İşleri Müdürü Ahmet Akşahin, Müdür Yardımcısı Faruk Erdaloğlu, Sağlık Müdürlüğü Eczacılık.
Bir cevap yazın