Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Chp Güzel Sözler

1. Tarhan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin içinde bulunduğu savaş tehlikesini de içeren koşullar nedeniyle çocuklarımızın geleceği açısından olağanüstü önem kazanan.
2. EDİP AKBAYRAM – GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
Thank you for watching!
3. G nboyu Gazetesi
q3
4. Ülkücü Sözleri – Milliyetçi Sözleri – Türkçülük ile ilgili Sözler -Ülkücü Hareket Sözleri – Güzel Sözler – Güzel Mesajlar – İnce Sözler.
5. Bandedegosses
q5
6. Www.pinterest.ph
q6
7. G ndem e me
q7
8. Canlı yayında CHP’li vekilin sözleri Ahmet Hakan’ı kızdırdı: Bağlamayın bu adamı 16 gün önce CNN Türk canlı yayınına bağlanan CHP eski milletvekili Gökhan Günaydın’ın üslubu ve paylaşımı, programın sunucusu Ahmet Hakan’ın tepkisine neden oldu.
9. Hicret Haber
q9
10. Ay’ın para evinizde seyahat etmeye devam edeceği sabah saatlerinde odağınız maddi konulara yönelebilir.
11. Bu sayfada Mevlana Sözleri, Kısa Mevlana Sözleri, En Güzel Mevlana Sözleri, Mevlana Aşk Sözleri, Resimli Mevlana Sözleri 2018 yer almaktadır.
12. Afyonkarahisar’da, mevlit okutan vatandaşları taciz ettiği, belediye araçlarını koydurduğu sokaklardaki vatandaşlara ”Evinizi taşlattırıp, sizi linç ettireyim mi” şeklinde tehditte bulunduğu öne sürülen Sultandağı ilçesine bağlı Yeşilçiftlik beldesinin CHP’li Belediye Başkanı Zekeriya Ölmez, 13 yıl ….
13. Marmara Gazetesi
q13
14. Ege Postas
q14
15. Haks z Haber
q15
16. G zel S zler
q16
17. CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, CHP yönetimini hedef alan sözleri nedeniyle ikinci kez disipline sevk edildi.
18. Yeni a Gazetesi
q18
19. Uluda s zl k
q19
20. Yeni a Gazetesi
q20
21. En yeni güzel sözler ile arkadaşa, kardeşe ve sevgiliye güzel sözler söylemek isterseniz en iyi ve en Yeni Güzel Sözler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
22. Türkiye gündeminden son dakika haberleri, bugün yaşanan en son gelişmeler, siyaset gündeminden güncel haberler ve bütün son dakika.
23. ♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
24. 110 milletvekilinin katıldığı kapalı grup toplantısında oy birliğiyle adayın Muharrem İnce olmasına karar verildi.
25. B lge G ndem
q25
26. Te Atat rk
q26
27. Www.star.com.tr
q27
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. Kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz.
30. Siyaset Cafe
q30
31. Selam sözler güzel çok sağ olun bi sözleri bulaya yazmak için emek harcayan ülkücü gardaşım ama benim miney bi sorum var neden bir kürde arkanı tam dönmüyecen kahbeliğini yine yapar diyemi.
32. Serhat Birikim
q32
33. Us’a hoşgeldiniz, Sitemizde bulunan güzel sözler hergün güncellenmektedir ve diğer kategorilere hergün en güncel yazılar eklenmektedir, sitemizde dilediğiniz her kategoride en yeni güzel sözleri, mesajları, msn nicklerini, aşk sevgi üzerine yazıları ve daha birçok kategoride bilgiyi bulabilir, bulduğunuz bu.
34. Independent T rk e
q34
35. Rg p Haber Ajans
q35
36. CHP ile ilgili tüm video, CHP fotoğrafları ve CHP haberleri Sabah.
37. Zl S zler Anlaml ve G zel
q37
38. B lge G ndem
q38
39. Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinglerde, konferanslarda ve ekranlarda söylediği en etkileyici ve en güzel sözleri bu içerikte bulabilirsiniz.
40. B lge G ndem
q40
41. Türkiye’ nin en büyük sol partisi ve ulu önder Atatürk tarafından kurulan CHP İçin hazırladığımız kuruluş yıldönümü mesajlarını chp ye gönül verenlere sunuyoruz ayrıca kuruluş yıldönümü kutlama yazıları, şirket kuruluş yıldönümü kutlama mesajları, kuruluş yıldönümü kutlama mesajını bulabileceksiniz.
42. Nternet Haber
q42
43. Başbuğun Hayatı Türk Dünyasının Bilge Lideri ve Türk Milliyetçiliğinin Kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeşin Hayatı Başbuğ Fotoğrafları Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Fotoğrafları Başbuğun Ardından Başbuğ Alparslan Türkeş’in Hakka Yürüyüşü Üzerine Yazılanlar Başbuğun Özlü Sözleri Başbuğ Alparslan Türkeş’in Özlü Sözleri.
44. Anlaml s zler – G zel s zler
q44
45. En Son Haber
q45
46. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Kahraman’ın, İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği AY-BİR’in düzenlediği “Yeni Türkiye Konferansları”nın altıncısında, “Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa” konulu konferansta yaptığı konuşmasında sarfettiği “Laiklik bir kere yeni anayasada olmamalıdır” şeklindeki sözlerini, çok sert bir biçimde eleştirdi.
47. Serhat Birikim
q47
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: