Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sarhoş Sözleri

1. Sarhoş Ben her gece sarhoşum derdimden böyle Aşk yolunda berduşum kaderim böyle Felek benim yazımı kışa çevirdi Fırtınaya kapılmış aşığım böyle İçki nedir bilmezdim Şimdi bir ayyaş oldum.
2. Rumeli Ekrem – Sarhoş Cafer
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Bu sayfada Damar Sarhoş Sözleri, Küfürlü sarhoş sözleri, Resimli sarhoş sözleri, sarhoş insan sözleri, gece sarhoş sözlerini bulabilir sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
5. Ne G zel S zler
q5
6. Karlı Dağlar Kara Bulut İçinde Yaylası Hüzünlü Yöresi Bir Hoş Sevdalı Yolcular Umut İçinde Hayalın Düğünü Töresi Bir Hoş Han Sarhoş Hancı Sarhoş.
7. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q7
8. Songaah.com
q8
9. Ark S zleri
q9
10. Dogu Bosphorus – Sarhoş sözleri, Dogu Bosphorus – Sarhoş şarkı sözü, Dogu Bosphorus – Sarhoş lyrics, Dogu Bosphorus – Sarhoş şarkı sözleri.
11. Bandedegosses
q11
12. A k S zleri
q12
13. Ahmet Aslan Geberiyorum Şarkı Sözleri: Geçip gitmiş günler gelin Rakı için sarhoş olun Islıkla bir şeyler çalın Geberiyorum kederden İlerdeki güzel günler Beni görmeyecek onlar Bari selam.
14. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q14
15. Resimli S zler
q15
16. Karlı Dağlar Kara Bulut İçinde türküsü, Karlı Dağlar Kara Bulut İçinde türküsünün sözleri, turku sozu, Aşık Mahzuni Şerif türküleri, ana sayfa türkü sözleri.
17. Sayfamızdaki damar sarhoş sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
18. Hediye Sepeti
q18
19. 2009 · Karlı dağlar kara bulut içinde Yaylası hüzünlü yöresi bir hoş Sevdalı yolcular umut içinde Hayalın düğünü töresi bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek.
20. A k S zleri
q20
21. G zel s zler ve mesajlar
q21
22. Rap ndirici
q22
23. Netd ark S zleri
q23
24. Sarhoş Sözleri Kısa Güzel Sarhoş Sözleri – Bu makaledeki notlar: aşkına sözler sarhoş sözleri kısa güzel.
25. Bandedegosses
q25
26. Netd ark S zleri
q26
27. Sevilen S zler
q27
28. Tanju Okan – Öyle Sarhoş Olsam Ki Şarkı Sözleri.
29. G zel S zler
q29
30. Karlı dağlar kara bulut içinde Yaylası hüzünlü yöresi bir hoş Sevdalı yolcular umut içinde Hayalın düğünü töresi bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçimdeki sancı sarhoş ….
31. Turkulerimiz.biz
q31
32. Sevilen S zler
q32
33. Sevilen ark s zleri
q33
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Sevilen S zler
q35
36. Selda Bağcan Sarhoş Dinle Karlı dağlar kara bulut içinde Yaylası hüzünlü yöresi bir hoş Sevdalı yolcular umud içinde Hayalin düğünü töresi bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip gönlümden İçimdeki.
37. Ne G zel S zler
q37
38. Han Sarhoş Hancı Sarhoş – Mahzuni’ye Saygı (2017) – Mehmet Erdem şarkı sözleri, sanatçı biyografisi ve çok daha fazlası karnaval.
39. Baglamist.Com
q39
40. Sevilen S zler
q40
41. Yıldız Tilbe Geceler Sarhoş Dinle Ne mehtabın adı var, Ne meyhanenin tadı, Karanlık gecelerin, Yine tuttu inadı, Madem ki ay tutulmuş, Hani yıldızlar nerde, Zaten güneş geç doğar, Benim olduğum yerde, Olur mu hiç bülbülün.
42. Göksel – Sarhoş Şarkı Sözü: Beni terk ettin utancım silinsin hislerinden Nasılsa gelecek sabaha, bir baş ağrısıyla erkenden Biraz daha beklesin not defterim sıralı işler Bu gece dünyalı değilim, Uzak bana yalan gerçekler Sarhoşum, sarhoşsunuz Dönüyor başım çok hoşunuz Unuttum, unuttunuz Neydi, ….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: