Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dalgın Sözler

1. Güncellenmiş ve en yeni ağır sözler yer verdiğimiz içerikte sevgiliye ağır sözler ve arkadaşa söylenen sert sözleri bulabilir, sosyal medya hesaplarından.
2. Erencan…DALGIN DALGIN
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Sevilen S zler
q4
5. Canımda bir can saklıyız, bi kalpte bin his saklarız.
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Körfezdeki dalgın suya bir bak, göreceksin Geçmiş gecelerden biri durmakta derinde Mehtap, iri güller ve senin en güzel aksin Velhâsıl o rüya duruyor yerli yerinde.
8. Kad nlar Duysun
q8
9. Sagopa Kajmer – Dalgın Kelebek (2014) (Şarkı Sözleri) Taladro Verse: Hayati bi’ mermiye baglamak, yasamdan kolay oglum Bu sokak bu kent bu cadde kimin sorar oldum Karakterimi bilmeden degistirmen kolay oldu Çünkü “Kan” sarkim on bes ayda olay oldu.
10. Turksanatmuzigi.org
q10
11. Sayfalarımıza güzel sözler ve güzel mesajlar eklemek için ya da öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilmek için bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
12. MeoEdebiyat
q12
13. Pages Other Brand Website Personal Blog Papatya Kokulu Sőzler Videos Hatırlamak gözlerini, dalgın ve sevdalı.
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Sagopa Kajmer Lyrics “Dalgın” Miktarıncayız, karınca kararıncayız Canımda bir can saklıyız, bi’ kalpte bin his saklarız Zahir ve batim kavgamız Dışarda içte saklınız Dışardan nasipsiz, içte gizli gizli sakladıklarınız.
16. Yazar Mehmet Deveci
q16
17. T rk ,T rk ler,T rk Dinle,T rk S zleri,T rk Notalar
q17
18. Pusula s zler – Tumblr
q18
19. Canımda bir can saklıyız, bi kalpte bin his saklarız.
20. Hi-in.facebook.com
q20
21. Egitimler INFO
q21
22. Dailymotion
q22
23. G ncel Rap S zleri
q23
24. Www.pictame.com
q24
25. G zel S zler, En G zel S zler
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. Edebiyat Defteri
q27
28. Yürüyorum Dalgın Dalgın Sabah Yeli Değmiş Gibi Eriyorum Dalgın Dalgın Bilinmez Deryanın Dibi Elbet Vardır Bir Sebebi Bir Şey Yitirmişler Gibi Arıyorum Dalgın Dalgın.
29. Www.pinterest.co.kr
q29
30. Edebiyat Defteri
q30
31. Biliyorsun, içimde kirli bir balon gibi büyüyen boşluğun tek bir sebebi var senin.
32. Edebiyat Defteri
q32
33. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q33
34. Sevilen S zler
q34
35. Sevilen ark s zleri
q35
36. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Aşık Yoksuli – Dalgın (ömür Denen Garip Yolda) Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
37. Gelin bunların hepsini bir kenara bırakalım ve sadece sözlerin güzelliğine bakalım.
38. Dalgın (Ömür Denen Uzun Yolda) Ömür denen uzun yolda Yürüyorum dalgın dalgın Çiçek açarken dallarda Kuruyorum dalgın dalgın Dünya başıma dar gibi Sinemde ateş kor gibi Sam yeli değmiş kar gibi Eriyorum dalgın dalgın Yoksuli’yim dilden dile Bir gün eriştim menzile Kucaklaştım toprak ile Sarıyorum dalgın dalgın.
39. 2019 yılında çıkan Ela isimli tekli çalışmada yer alan Reynmen – Ela adlı parçanın şarkı sözleri.
40. Bandedegosses
q40
41. Sagopa Kajmer Şarkı Sözleri – Dalgın : Miktarıncayız, karınca kararıncayız Canımda bir can saklıyız, bi kalpte bin his saklarız Zahir ve batın kavgamız Dışarda içte saklımız Dışardan nasipsiz, içte gizli gizli.
42. Melek Mosso) şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: