Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tasarruf Ile Ilgili Sloganlar

1. Ana sayfa » Çocuklar için Cicicee » CiciPedia » Çocuk Bilim » Enerji Tasarrufu ile İlgili Şiir ve Sözler.
2. Enerjinin Tasarrufu Resmi Çizimi | Resim Ödev
Thank you for watching!
3. Anlaml s zler – G zel s zler
q3
4. Tasarruf İle İlgili Sözler Sayfa Konusu: Tasarruf İle İlgili Sözler, Tasarrufla İlgili Sözler, Tasarruf İle İlgili Güzel Sözler, Tasarruf Hakkında Söylenilmiş Sözler, Tasarruf İle İlgili Sloganlar, Tasarruf İle İlgili Kısa Sözler Bugünümüz için değil yarınlarımız için tasarruf etmeliyiz.
5. Iirleri Oku
q5
6. Internette günün 5 saati uyumak için yeterli, kalan 19 saatte de hem okulunuza gider, hem işe gider para kazanır, hem sporunuzu yapar, hem arkadaşlarınızla zaman geçirir hem de kendinize zaman ayırabilirsiniz diye pr kasan tiplere sakın inanmayın.
7. Bernar Nahum lkokulu
q7
8. Zl S zler Anlaml ve G zel
q8
9. Internette günün 5 saati uyumak için yeterli, kalan 19 saatte de hem okulunuza gider, hem işe gider para kazanır, hem sporunuzu yapar, hem arkadaşlarınızla zaman geçirir hem de kendinize zaman ayırabilirsiniz diye pr kasan tiplere sakın inanmayın.
10. Dostkelimeler
q10
11. Depositphotos
q11
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. Enerjinin gereği kadar ve bilinçli bir şekilde kullanıl­masını sağlamak amacıyla her yıl ocak ayının ikinci haftası Enerji Tasarrufu Haftası olarak kutlanır.
14. Yemekresimli.com
q14
15. Doğalgaz Tasarrufu İle İlgili Sloganlar Doğa ve Evren Sloganları Sizin de akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
16. Okul Haberleri
q16
17. Fizik i ehriye – WordPress.com
q17
18. Okyanus Koleji
q18
19. Nelazimsa.carrefoursa.com
q19
20. Enerji tasarrufu ile ilgili afişler enerjinin tasarruflu kullanılmasına dikkat çekmek için kullanılır.
21. Bizler de bu konuya dair her insanın bilinçli olması gerektiğini hatırlatarak düzenlemiş olduğumuz bu çalışma içerisinde, sizlere enerji tasarrufu ile ilgili sloganlar kısaca bilgi vereceğiz.
22. Tasarruf İle İlgili Sloganlar, Tasarruf İle İlgili Atasözleri, Tasarruf İle İlgili Yazılar, Tasarruf İle İlgili Deyimler, Tasarrufla İlgili Atasözleri, Tasarruf İle İlgili Anlamlı Sözler.
23. Küresel ısınma nedeniyle iklim değişiyor, mevsimlerde farklılıklar meydana geliyor ve hatta bazı hayvan nesilleri tükeniyor.
24. Ansiklomedia
q24
25. Dicle Elektrik
26. Okul Haberleri
q26
27. Power enerji
q27
28. Yemekresimli.com
q28
29. Yaşamın devam etmesinde, insanların ve diğer canlıların kullandığı, vazgeçilmez olan maddelerin tüketiminde dikkatli davranma, gereği kadar kullanma, idareli tüketmeye tasarruf ….
30. Okyanus Koleji
q30
31. Shutterstock
q31
32. Halkbank K lt r ve Ya am
q32
33. Ekolojist.net
q33
34. Bandedegosses
q34
35. Doğalgaz Tasarrufu İle İlgili Sloganlar Doğalgaz’ın doğru kullanımı ve buna bağlı tasarrufu sağlamak adına yazılmış güzel sloganlar bu sayfada.
36. Yemekresimli.com
q36
37. Okyanus Koleji
q37
38. Her insan enerji ve su tasarrufu yaparak mutlaka ülke ekonomisine katkıda bulunmalıdır.
39. D nya Su G n iirleri – iirleri Oku
q39
40. Elektrikinfo
q40
41. Zamandan tasarruf tasarrufların en önemlisidir.
42. Enerji, bir devletin istikrarını ve milletin ekonomik ve sosyal refahını sağlayan en önemli kaynaktır.
43. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q43
44. 2014 · Tasarruf hakkında sloganlar tasarruf ve tutumlulukla ilgili sloganlar Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez.
45. Beijingbirdnest.com
q45
46. G zel s zler ve mesajlar
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: