Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Nazar Sözleri

1. Demet Akalın – Nazar Şarkı Sözleri Unutuldun Bende Çoktan Kalan Acısı Da Kalpte Aksesuar Sevebilirdim Gerçek Olsan Hep Fake, He.
2. Uzeyir Mehdizade – Yaxsi Olar ( Official Video Clip ) 2018
Thank you for watching!
3. Beğenerek, imrenerek veya kıskanarak bakılan şeylere nazar değer.
4. Ark S zleri
q4
5. Corek-otu-yagi.com
q5
6. Webindeks.blogspot.com
q6
7. S zler ve Mesajlar
q7
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. G zel S zler
q9
10. Kökeni Sümerler’e, Babiller’e ve Eski Mısır’a uzanan nazar değmesi inanışına göre, insanın taşıdığı olumsuz düşünceler, fikrin dışarıya açılmış şekli ….
11. Demet Akalın – Nazar şarkı sözü, Demet Akalın – Nazar şarkı sözleri, Demet Akalın – Nazar sözleri.
12. Sorularla slamiyet
q12
13. Sözleri Çiğdem Gökay tarafından gönderilen bu türkü 8,009 defa görüntülenmiştir.
14. Slam ve hsan
q14
15. Albümde ikinci sırada yer alan Nazar şarkısının sözleri ve bestesi Gökhan Özen tarafından hazırlanmıştır.
16. Nazar kalbi kara insanların sözlerinden değeceği gibi, sevdiğinize içiniz kaynadığı zaman söylediğiniz sözlerden de değebilir Bu nazar olabilecek sözleri söylerken Maşallah, Suphanallah demek en güzelidir Nazardan korunmak mavi nazar boncuğu takmak gibi değişik söylentiler vardır ama en güzeli nazar duasını okumaktır.
17. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q17
18. Turkulerimiz.biz
q18
19. Nazar ya da diğer bir adı ile göze gelmek, canlı cansız her varlığın Vakıa Suresi Duası Okudular, Dilekleri Gerçek Oldu.
20. APKPure.com
q20
21. Sevilen ark s zleri
q21
22. En etkili nazar duası (nazar ayeti) Arapça okunuşu, bebekler için nazar duası ve Türkçe okunuşu, anlamı.
23. Dini Ger ek Haber
q23
24. Müslüm Gürses isimli sanatçının seslendirdiği Nazar’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Nazar’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
25. Barış Manço Nazar Eyle Şarkı Sözleri: Nazar eyIe nazar eyIe nazar eyIe nazar eyIe geI yanıma pazar eyIe geI yanıma pazar eyIe Yüce bakan sefere gitmiş BiIge hatun dokuz doğurmuş Dokuz oğIan.
26. Nazar Nur Kaya’nın son sözleri Acun Ilıcalı’nın ‘O Ses Çocuklar’ yarışması ile tanınan Nazar Nur Kaya, dün hayatını kaybetti.
27. Lahi S zleri
q27
28. Aya Güne Nazar Eyle Ay Muhammed Nur İçinde Ay Ali’dir Gün Muhammed (Ali Ali Ali Ali Ali Ali Medet) Okunan Seksen Bin Ayet Balıklar Deryaya Da Hasret Çarha Döner Göl İçinde Göl İçinde Çarha Döner Susuzluktan Bağrı Yanar Alemler Seyarana İner Seyir Var Seyir İçinde Kudretten Verdi Balı Bahanesi Oldu Arı Şimdi Dinle Ah-U Zarı.
29. B lge G ndem
q29
30. Nazar Eyle Şarkı Sözleri – Ahmet İhvani Akıl gel beri gel beri Gir gönüle nazar eyle Görür göz işitir kulak Söyler dile nazar eyle Baştır gövdeyi götüren Ayak menzile yetiren Türlü marifet bitiren İki ele nazar eyle Sofi isen alup satma.
31. Songaah.com
q31
32. İntizar Şarkı Sözleri – Nazar Boncuğum : Yanağına güL düşmüş, bahar yüzlü tomurcuğum Sabrın aklımı zorluyor, sev hadi nazar boncuğum Seni gördüğüm gece ay tutulur, dil yutulur.
33. Top Resimler
q33
34. Dailymotion
q34
35. Kur an Sitesi
q35
36. Resimli S zler
q36
37. Egitimler INFO
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: