Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gün Işığı Ile Ilgili Sözler

1. Bu sayfamızda da sizler için 24 Kasım öğretmenler gününde gönderebileceğiniz öğretmenlerle ilgili güzel sözler hazırlamaya çalıştık.
2. Mevlanadan 20 Muhteşem Söz Etkileyici Güzel Sözler
Thank you for watching!
3. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q3
4. G zel S zler
q4
5. Ne G zel S zler
q5
6. Kuş sesleri eşliğinde, horozların ötüşü ile ve yine sabah şerifleriniz hayr olsun temennileri ile yeni ve bereketli bir güne merhaba dedik.
7. Sayfa İçeriği: Işık Sözleri, Işık ile ilgili Sözler, Kısa Işık Sözleri, Işık Sözleri 2019, Işık Sözleri Facebook, Işık ile alakalı Sözler, Hayat Işığı Sözleri, En güzel Işık Sözleri İnsan bazen ufacık da olsa bir ışık arar Çıkış için ufak bir ışık.
8. Ne G zel S zler
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Sayfa İçeriği: Karanlık ile ilgili Kısa sözler, Karanlık İle İlgili Etkileyici Sözler, Karanlık İle İlgili Uzun Sözler, Karanlık İle İlgili.
11. Yav sana ne kim ne isterse yapsın, elbette herkesin en kültürlü ve birikimli insanlarla birliktelik kurmasını umarız ama başkasının hayatına burnunu sokarak şunu yap bunu yapma diyen insanlara da hiç tahammülüm yok.
12. G zel S zler
q12
13. Siirler.Biz
q13
14. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
15. Eşref Ünaydın) Hiç kimse gölgeye yasak koymaz, çünkü gölgenin bir gücü, bir etkisi, bir şeyleri değiştirebilecek bir yapısı yoktur.
16. S zler ve Mesajlar
q16
17. En G zel zl S zler
q17
18. Gökyüzü ile ilgili sözler yazımızda gökyüzü sözleri, gökyüzüyle ilgili güzel sözler ve gökyüzü hakkında anlamlı sözler bulabilirsiniz.
19. Yok B yle S zler
q19
20. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q20
21. Sonhaberler
q21
22. G n Kitapl
q22
23. G zel S zler
q23
24. G zel S zler
q24
25. Sayfamızdaki ışık ile ilgili özlü sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
26. Siirler.Biz
q26
27. Hediye Sepeti
q27
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. Eski Günler ile İlgili Sözler, Eski Günlerle İlgili Sözler, Geçmiş Günler İle İlgili Sözler, Geçmiş Günlerle İlgili Sözler, Eski Güzel Günlerle İlgili Sözler.
30. Hediye Sepeti
q30
31. Hediye Sepeti
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: