Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tek Tabanca Sözler

1. Tek Tabanca – Sabıka Kaydı (2018) – İrem Derici şarkı sözleri, sanatçı biyografisi ve çok daha fazlası karnaval.
2. Serkan Kaya – Kara Gözlüm – (Official Video)
Thank you for watching!
3. APKPure.com
q3
4. Kapida asili ceketin yanina al gidiyorsan Cekmecede saatin ilk hediyem hatirliyorsan Sana dostca bir nasihat tabi beni dinliyorsan Bence aklini bul nerede biraktiysan.
5. Tek tabanca da yaşar bu yürek… Birini sevdim ortamdan uzaklaştım diye herkes delikanlı olmuş, ben kovalamıyorum diye arkamdan konuşan olmuş, benim adımı vererek piyasa yapan olmuş, mekanınızda kral olun, alayınız gelsin sizinde sıranız gelir….
6. Dailymotion
q6
7. M hendis Beyinler
q7
8. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor.
9. T rk lerimiz
q9
10. Mp3 D nyas
q10
11. İrem Derici Tek Tabanca Şarkı Sözleri: KaIbimde inceden bir sızı Aşktan kaImanın baş ağrısı MağIubiyetimin kupası eIimde KaIdırdım bak en yukarı Nadasa bıraktım ten boş arazi DikenIi teIIerIe.
12. Sert ge ecek bu k
q12
13. HD Images g zel s zler
q13
14. Kalbimde inceden bir sızı Aşktan kalmanın baş ağrısı Mağlubiyetimin kupası elimde Kaldırdım bak en yukarı Nadasa bıraktım ten boş arazi Dikenli tellerle çevrili Hiç bulaşmam hakikat yoksa Bu ara böyle tek tabanca ….
15. Kalbimde inceden bir sızı / Aşktan kalmanın baş ağrısı / Mağlubiyetimin kupası elimde / Kaldırdım bak en yukarı / Nadasa bıraktım ten boş arazi.
16. En damar sözler en delikanlı sözler en harbi sözler en muhteşem delikanlı yazıları burada.
17. Ayça Varlıer – Tek Tabanca şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
18. 2018 · İrem Derici’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Sabıka Kaydı” albümünde yer alan “Tek Tabanca” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.
19. Sevilen S zler
q19
20. G zel S zler
q20
21. 2018 · İrem Derici’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Sabıka Kaydı” albümünde yer alan “Tek Tabanca” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.
22. Sevilen S zler
q22
23. Ark S zleri
q23
24. Nadasa bıraktım ten boş arazi Dikenli tellerle çevrili Hiç bulaşmam hakikat yoksa Bu ara böyle tek tabanca….
25. Ebru Gündeş – Tek Tabanca şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
26. Anak Anten
q26
27. G zel S zler
q27
28. G zel S zler
q28
29. Donan m Haber Forum
q29
30. Dailymotion
q30
31. Ayça Varlıer – Tek Tabanca Şarkı Sözü Kuru soğuk bi ayaz evler perdeler beyaz Sözler gözler kapalı her yerde sahte bir haz Kurak bir tarladayız her sokakta bi çıkmaz Yüzler renkler kapalı her yerde sahte bir haz Öylece kaldım kimsesiz uzakta Artık hep ama hep tek tabanca Hayat dediğin doyumsuz bilmece Belki de bir hece ilk nefeste….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: