Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bekarlık Sözleri

1. Uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben, düşlerim çıkmasada yine gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2) kararı ver artık beklemeden gel yazık vazgeçersen bu sevdadan eğer ne kadar çok.
2. HÜSEYİN KAĞIT & LEYLA BARUT – KIZLAR DURA DURA | Official Video
Thank you for watching!
3. Sorularla slamiyet
q3
4. Hediye Sepeti
q4
5. Adam yazmış “sevgilim ile iki çocuğumuz oldu yeter bu kadar bekârlık evlenelim.
6. SuperHaber.TV
q6
7. Bekar erkek sözleri, bekarlık sultanlıktır ile ilgili sözler, bekar erkeklerin sözleri, bekarlık sultanlıktır sözleri, bekar mesajları, bekarlık aşk sözleri, komik bekarlık sözleri, sultanlıkla ilgili sözler.
8. Harun Kolçak Şarkı Sözleri – Gir Kanıma : uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor.
9. S zc Gazetesi
q9
10. Sayfa İçeriği: Bekarlık İle İlgili Sözler, Bekarlık İle İlgili Sözler Komik, Bekarlık İle İlgili Sözler Özlü, Bekarlık Sözleri, Bekarlık İle İlgili Sözler Resimli, Bekarlığa Veda İle İlgili Sözler Bekarlık sultanlıktır Bu söz senelerden beri kulaklara çalınan bir sözdür Bekarlık İle İlgili Sözler bu yazımızda yer alıyor Twitter, Facebook, Whatsapp.
11. Muhte em S zler
q11
12. Www.star.com.tr
q12
13. Bilmiyorsan.com
q13
14. Muhte em S zler
q14
15. Hediye Sepeti
q15
16. Us’a hoşgeldiniz, Sitemizde bulunan güzel sözler hergün güncellenmektedir ve diğer kategorilere hergün en güncel yazılar eklenmektedir, sitemizde dilediğiniz her kategoride en yeni güzel sözleri, mesajları, msn nicklerini, aşk sevgi üzerine yazıları ve daha birçok kategoride bilgiyi bulabilir, bulduğunuz bu.
17. Cem Karaca Sözleri Korku ile İlgili Sözler Dünya Kanser Günü Sözleri ve Mesajları Bekarlık ile İlgili Sözler Dünya Sulak Alanlar Günü Mesajlar.
18. Yeni a Gazetesi
q18
19. 2014 · Ziynet Sali – Deli.
20. Topluma en büyük eserleri, çocuksuz adamların evlenmemiş olanları vermişlerdir.
21. Www.pinterest.ph
q21
22. KizlarSoruyor
q22
23. G zel S zler
q23
24. HD Images g zel s zler
q24
25. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q25
26. Resimli S zler
q26
27. Sendeyim.net
q27
28. Dersimiz.Net
q28
29. Sayfamızda Aile İçin Sözler, Aile Sözleri, Aile ile ilgili Sözler yer alır.
30. Sendeyim.net
q30
31. Resimli S zler
q31
32. Fenerbahçe İle İlgili Resimli Sözler sayfamızda ülkemizin asırlık çınarlarından biri olan, mazisi ve müzesi başarılarla dolu Fenerbahçe futbol kulübü ile ilgili sözleri ve birbirinden güzel kareografileri siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik Fenerbahçe İle.
33. Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin.
34. Www.star.com.tr
q34
35. Sevilen S zler
q35
36. Www.gunes.com
q36
37. Www.gunes.com
q37
38. I ekSepeti
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: