Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bulut Ile Ilgili Şiirler

1. Anlamlı Sözler Anlamlı Sözler, Anlamlı Mesajlar,.
2. Mehmet Güreli – Kimse Bilmez
Thanks for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q4
5. – Melih Cevdet Anday Tepemizdeki bulutlar ne kadar kara olursa olsun, onların üstündeki gökyüzü hep masmavidir.
6. Deniz Kartal
q6
7. Resimli iirler
q7
8. Benim en büyük hayranımsın Umarım hep öyle kalacaksın Laleler suvurdum yoluna Umutlar besledim aklıma Taht kurdun kalbimde Bulut ismi ile ilgili akrostiş şiir çalışmanız var ise yorum bölümü aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.
9. Bandedegosses
q9
10. Hediye Fabrikas Blog
q10
11. Bulut İle İlgili Güzel Sözler, Bulutla İlgili Sözler, Bulut İle İlgili Sözler, Bulut İle İlgili Aşk Sözleri, Bulut Sözleri Tumblr, Bulut Hakkında Söylenmiş Sözler, Bulut İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler.
12. Iirler – Ne G zel S zler
q12
13. Google Sites
q13
14. Neden Olmas n
q14
15. Edebiyat Defteri
q15
16. Çevremizde bulunan birçok şey fikir ve his dünyamızın bir parçası olarak bize ilham verebilir ve şiire de konu olabilir.
17. Bulut ile ilgili akrostiş şiir, bulut akrostiş Bulut akrostişi Bulutla ilgili akrostiş şiir Bulut ismine akrostiş şiir Bulut akrostiş çalışması Benim en büyük hayranımsın Umarım hep öyle kalacaksın Laleler suvurdum yoluna Umutlar besledim aklıma Taht kurdun kalbimde.
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. G zel S zler
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Gazete Kar nca
q21
22. S zler ve Mesajlar
q22
23. Hepsiburada
q23
24. Anlaml s zler – G zel s zler
q24
25. Arka G verte
q25
26. Nazım Hikmet, Attila İlhan, Turgut Uyar, Edip Cansever başta olmak üzere Türk Edebiyatı’nın önemli şairlerinin içinde bulut geçen şiirlerini derledik.
27. Resimli iirler
q27
28. Mahalle Mektebi
q28
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Edebiyat Defteri
q30
31. 1 – Bulut Canım Bulut Bulut Canım Bulut,eğitici şiirler, okul şiirleri, öğretici şiirler, öğrenci şiirleri, amatör , Süleyman Hilmi KARTIN, kısa şiirler.
32. Bandedegosses
q32
33. Doğayı, gökyüzünü, yeşillikleri, bulutları, doğanın güzelliklerini anlatan şiirler.
34. Okul şiirleri sitesi, öğretmen arkadaşlarımıza ve genç kardeşlerimize, şiirsel destek sağlamak, hayal güçlerini artırmak, kişisel ifade yeteneklerini geliştirmek, ödevlerine yardımcı olmak, bayram ve kutlamalara katkı sağlamak maksatlı reklamsız ve kar amacı gütmeyen bir eğitim gayretidir.
Bir cevap yazın