Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çakıcı Sözler

1. Kırıkkale Keskin T tipi kapalı cezaevinde kalan ve rahatsızlığı nedeni ile Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören Alaattin Çakıcı Kamuoyuna çok önemli açıklamaları basın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile yaptı.
2. KAPAK LAF SOKUCU
Thank you for watching!
3. Kapsam Haber
q3
4. Devletin sahibi sen değilsin Organize suç örgütü liderliğinden tutuklu Alaattin Çakıcı, AKP’nin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mevcut görevine tekrar seçilmesi sonrası açıklamada bulundu.
5. 2017 · Bolu F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıktı.
6. Karizma Haber
q6
7. Alaattin Çakıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler.
8. Ne G zel S zler
q8
9. ÇAKICI DAN BAHÇELİ YE AĞIR SÖZLER Tekirdağ 1 Nolu F Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan ünlü kabadayı Alattin Çakıcı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik eleştirilerini sürdürüyor.
10. Bursa Hakimiyet
q10
11. Karizma Haber
q11
12. Ajans Adana
q12
13. Ne G zel S zler
q13
14. Anlaml s zler – G zel s zler
q14
15. Uluda s zl k galeri
q15
16. K r kkale24
q16
17. Ayd n Hedef
q17
18. Alaattin Çakıcı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tehdit gibi Binali Yıldırım mektubu Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a mektup göndererek yeni Başbakan.
19. Çocuklarının gözü önünde öldürülen uğur kılıç (çakıcı) bir “kurban gibi kesilen kadın” değilse de güç ilişkilerine ve güç gösterisi vahşetine kurban gittiği açık bir kişilik.
20. Yeni a Gazetesi
q20
21. Sanal Bas n
q21
22. K r kkale24
q22
23. Bu sözleri yazdığı bir mektubunda dile getirdiği ileri sürülen Çakıcının.
24. Elif Şarkı Sözleri – İzmir’in Kavakları : İzmir’in Kavakları İzmir’in kavakları Dökülür yaprakları Bize de derler çakıcı Yar fidan boylum Yakarız konakları Selvim senden uzun.
25. Kabadayı Sözleri Kısa, Kabadayı Sözleri Facebook, Kabadayı Sözleri Uzun, Kabadayı Sözleri 2017, Ağır Kabadayı Sözleri, Delikanlı Kabadayı Sözleri, En Kabadayı Sözler, Kabadayı Sözleri Anlamlı.
26. Birliktenkuvvetdogar.web.tr
q26
27. ” Ahmet Hakan bugünkü yazısında CHP’nin kararı sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Tarafsız Bölge Programı’na katı.
28. Alaattin Çakıcı, 17 Ağustos 1998’de Türk ve Avusturya polisiyle birlikte düzenlenen bir operasyonla modacı Canan Yaka ile sanatçı Selçuk Ural’ın kızı Aslı Ural’la birlikte Fransa’nın Nice kentinde yakalandı.
29. Habererk.com
q29
30. Alaattin Çakıcı daha önce de yaptığı açıklamalarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaret ve tehdit içerikli sözler sarfetmiş, bu tehditlerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, avukatları da Çakıcı’ya dava açmıştı.
31. Yeni a Gazetesi
q31
32. Ajans Adana
q32
33. Ekrem İmamoğlu hakkında Pontus sözleri ile tepki çeken AKP’li belediye başkanına Alaattin Çakıcı’dan çok ağır sözlerle tepki geldi.
34. Çakıcı mahkemede verdiği daha önceki ifadelerinde “Sultan Abdülhamit çok büyük bir insan” şeklinde sözler sarf etmişti.
35. Yeni Akit Gazetesi
q35
36. Ajans Adana
q36
37. Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, söz konusu cami için Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğünden yıkım kararı alındığını anımsattı.
38. Yeni-kimlik.com
q38
39. Çekici sözler, çekici olmanın sadece fiziksel özellikler olduğunu düşünen grupta değilseniz, ister sevdiğinize söyleyebileceğiniz ister hazır mesaj olarak kullanacağınız anlamlı, etkileyici, çekici mesajları, sözleri burada bulabilirsiniz.
40. Bu sözleri, içinde bulunduğumuz çeşitli hal ve duygularımıza göre paylaşır, etkileşim yaratırız.
41. G zel S zler
q41
42. Kanalımıza Üye olun, yeni videolarımızdan anında haberiniz olsun.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: