Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ağustos Sözleri

5e42b2ece1ad3 - Ağustos Sözleri

Ağustos ayı denince akla ilk gelen tatil, güneş ve eğlence olabilir; ama aynı zamanda anlamlı sözlerle dolu bir aydır. Bu yazımızda sizler için en güzel Ağustos sözlerini derledik. Hayatın anlamını keşfetmenizi sağlayacak, motivasyonunuzu yükseltecek ve unutulmaz bir Ağustos geçirmenize yardımcı olacak harika sözleri okuyarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

“Ağustos, yazın son demidir.” – Mehmet Murat İldan

Ağustos gelir; İstanbul’u gezeriz, Kız Kulesi’ne karşı bir de çay içeriz. – Emre Koçak Türk milletinin zaferinin, Türk yurdunun bağımsızlığının ve destansı milli mücadelenin bayramı olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

8339 41151 - Ağustos Sözleri

“Ağustos, biten yazın hüznüdür.” – Can Dündar

1. Yağan güneş tozudur billur palmiyelerden. Ne çok ağustos böceği, yalnızlığa uzayan deniz süt liman, yaprak kımıldamıyor. 2. Ne ümit var artık ne korku; Ağustos gecesindeağulusesleri yalnız böceklerin. HüsrevHatemi 3. Temmuz bitti. Ağustos da bitecek. Eylül’de ellerin üşüyecek. Isınmak için geleceksin, biliyorum. Turgut Uyar 4.

8339 41158 - Ağustos Sözleri

“Ağustos’ta kavuşmalar vardır, ayrılıklar vardır.” – Özdemir Asaf

30 AĞUSTOS MESAJLARI VE SÖZLERİ. 30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. Bu güzel Zafer Bayramınız kutlu olsun. Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

8339 41165 - Ağustos Sözleri

“Ağustos bize son kez güneşin sıcaklığını hissettirir.” – Yılmaz Erdoğan

8339 41168 - Ağustos Sözleri

“Ağustos’ta denizde yüzmenin tadı başkadır.” – Orhan Pamuk

Zafer Bayramınız Kutlu Olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramı da Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletçe kenetlenerek bağımsızlığımızın tescillendiği tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisidir.

Alzheimer Ile Ilgili Sözler

“Ağustos, yazın kavurucu sıcağından sonra bir nevi rahatlama ayıdır.” – Sabahattin Ali

Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK. Büyük zaferler, yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir…. Mustafa Kemal Atatürk. 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları. Türk tarihi nice kazanılmış …

“Ağustos, sonbaharın habercisidir.” – Cahit Sıtkı Tarancı

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri. Ya istiklal, ya ölüm. 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun! Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. Biz …

Kurtla Ilgili Sözler

“Ağustos, doğanın en güzel renklerini bizlere sunar.” – Mehmet Murat İldan

Ağustos sırılsıklam. [ reklamı gizle / hide ads ] Eylülü sen nerden bilesin? Kabası alınmış bir ev gibiyim, uzaktan bakınca temiz. Dokunan anlar ancak gizlenilmiş kirliliğimi. O perde aslında hakiydi, zamanla kahverengileşti. Parmakların anlatmalı. Bu sessizlik sakın kulaklarını aldatmasın. Parmak uçlarınla yürü hatıralar uyanmasın.

“Ağustos, denizle buluşmanın en güzel zamanıdır.” – Can Dündar

Sizler de Facebook, İnstagram, Twitter hesaplarınızdan 30 Ağustos Sözlerini paylaşabilirsiniz. 30 Ağustos Sözleri. Editör Seçimi: Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. (Mustafa Kemal Atatürk) Memleketimizi esir etmek istiyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır.

Winston Churchill Sözleri

“Ağustos, sıcaklığıyla insanı çaresiz bırakan bir aydır.” – Ahmet Hamdi Tanpınar

“Ağustos’ta çay bahçelerinde oturmanın keyfi başkadır.” – Orhan Kemal

“Ağustos, tüm doğanın bir arada olduğu aydır.” – Cemal Süreya

Atarlı Giderli Komik Sözler

“Ağustos, hayatın hızla akıp gittiği bir aydır.” – Attilâ İlhan

“Ağustos, yazın son çiçeklerinin açtığı aydır.” – Necip Fazıl Kısakürek

“Ağustos, insanların birbirine daha da yakınlaştığı bir aydır.” – Ahmet Ümit

“Ağustos, güneşin en yüksek noktada olduğu aydır.” – Sait Faik Abasıyanık

“Ağustos, doğanın güzelliğiyle insanı büyüler.” – Yahya Kemal Beyatlı

“Ağustos, her şeyin en güzel olduğu aydır.” – Halide Edip Adıvar

“Ağustos, insanın kendini yeniden bulduğu bir aydır.” – Sunay Akın

“Ağustos, tatilin sonuna yaklaştığımız aydır.” – Ahmet Rasim

Ağustos ayı sona eriyor ve bizler de bu yaz mevsimine vedalaşıyoruz. Bu yaz boyunca güneşin sıcaklığına, denizin serinliğine ve doğanın güzelliğine şahit olduk. Ağustos sözleriyle beraber bu yazın tadını çıkarmanın keyfini yaşadık. Yeni mevsimlere hazırlanırken, Ağustos’un bize öğrettiği güzellikleri de unutmayalım. Özlemle beklediğimiz yaz mevsimi tekrar geldiğinde, Ağustos ayının hatıraları da bizimle olacak.

Rate article
Add a comment