Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sensizim Sözleri

1. Pera Sensiz Ben Şarkı Sözü Ne kağıt kalemsiz olmayı bilir ne de ben sensiz kalmayı Neden bir dert biter diğeri gelir ateştir bu iyi bilir yakmayı Kuşları anladım da senin kanatların yok nasıl uçtun….
2. İbrahim Erkal – Ömrüm
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Sensiz geçen seneler Neler çektim ben neler Sevmek yanmakmış meğer Gel bana sor sevgilim Aşk dolu heceleri, Bitmeyen geceleri Çektiğim acıları gel Bana bana sor sevgili Kırdığın umutları Yaktığın mektupları Leyla’sız mecnunları Gel bana sor sevgilim Sen ağlarken gülmeyi Günde bin ….
5. Hersevgibirayrilik – Blogcu.com
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. G zel S zler
q7
8. Sensizim Sözleri, Sanatçı: Sezen Aksu, sitede Sezen Aksu şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
9. G zel S zler, En G zel S zler
q9
10. Ne G zel S zler
q10
11. Sezen Aksu Sensizim Şarkı Sözü Sözleri Sensizim Senden uzakta Seni düşünüyorum Seni özlüyorum Ve özlemeyi Çok seviyorum Sensizim Senden uzakta Seni.
12. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q12
13. Anasayfa l notalar l sözler l bağlama l hikayeler l gönül verenler halk müziği l ozanlar l yazılar l kitaplık l konser-tv l linklerimiz l görüşleriniz.
14. G zel S zler
q14
15. Ark S zleri
q15
16. TeIefonumda resmin akIımda her zamanki gibi güzeI hayaIin var, odamda anıIar sakIı gözyaşIarımda umutIar vardı şimdi hepsi yok oIdu gitti hepsi seninIe birIikte aIdı götürdü kaIbimi.
17. Azer bülbül’ün sesine benzerliği ile tanınan Özgür Kaplan’ın Sensiz Belayım adlı şarkısı ve sözleri ile sizlerleyiz, Bu şarkının sözleri, müziği ve şiiri kendisine ait olan sanatçı çekmiş olduğu video klibin yönetmenliğinide yine kendisi yapmıştır.
18. Hediye Sepeti
q18
19. Genel ve g ncel bilgiler
q19
20. Sezen Aksu – Sensizim sözleri, Sezen Aksu – Sensizim şarkı sözü, Sezen Aksu – Sensizim lyrics, Sezen Aksu – Sensizim şarkı sözleri.
21. APKPure.com
q21
22. G zel s zler
q22
23. Www.sarkisozum.net
q23
24. Ark S zleri
q24
25. Ne G zel S zler
q25
26. G zel S zler
q26
27. Hediye Sepeti
q27
28. En güzel sözleri en güzel mesajları hazır ettik bu güzel sitede şimdi de sizler için en güzel sensizlik sözlerini hazırladık.
29. Mehmet Erdem Sensiz ben olamam şarkı sözleri: Kırık dökük şu kalbimde, kederimsin sebebimsin / Yitip giden şu ömrümde.
30. Bandedegosses
q30
31. G zel S zler
q31
32. Soner Arıca – Sensiz Bu Yaz Şarkı Sözü: Bu sahilde o aşkı Yaşamıştık seninle Deli gibi özledim sevgilim seni bu yaz Kalbimdeki anılar dönüşüyor ateşe İçimdeki fırtına Nasıl hasret güneşe Unutmuş olamazsın Sen de sevmiştin biraz Hiçbir şeyin tadı yok Sevgilim sensiz bu yaz Dalgalar silip almış Kumsaldan adımızı.
33. Fatih Zirek sensizim ilahi Sözleri ve Videosu Hasretinle kabimde yara açtın Çare yok derdime sen beni yaktın Nerdesin sultanım nerdesin şimdi Sen beni aşkın.
34. Fatih Zirek – Sensizim İlahi Sözleri.
35. G zel S zler
q35
36. Bandedegosses
q36
37. Edebiyat Evi
q37
38. Yine bu yıl ada sensiz içime hiç sinmedi Dilde yalnız dolaştım hep gözyaşlarım dinmedi Bende şaştım nasıl oldu yüreğime inmedi.
39. Www.sarkisozum.net
q39
40. Sezen Aksu Şarkı Sözleri – Tükeneceğiz : Ne böyle senle ne de sensiz yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı olmak imkansiz hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerle mutlu olmaktı.
41. G zel S zler
q41
42. Gülpembe Sözleri, Sanatçı: Barış Manço, sitede Barış Manço şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
43. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q43
44. Gibi kafamız olsun doldur Ne senle ne de sensiz Aklımdasın nedensiz her an Roket Sahilde koşsak beraber sarhoş olana dek şam şam sensiz şam sensiz söz oku şam sensiz sözleri Tavırların hep densiz fakat Olamam yine sensiz Yok sonu yolun bi’ viraj gibi Sürerim ayaklarım patinaj çeker.
45. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q45
46. MeoEdebiyat
q46
47. Güzelim Yürekten Bağlıyam Sana türküsü, Güzelim Yürekten Bağlıyam Sana türküsünün sözleri, turku sozu, Şenel Önaldı türküleri,.
48. Seni seviyorum sözleri 2019 yazımızda seni seviyorum sözleri, etkileyici seni seviyorum yazıları, anlamlı seni seviyorum kelimeleri, güzel seni seviyorum cümleleri ve seni seviyorum mesajları yazılarını bulabilirsiniz.
49. Sevilen S zler
q49
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: