Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tutkunum Sana Sözleri

1. Bir tiryaki gibi sana tutkunum Hava gibi güneş gibi su gibi Varlığına müptelayım tutkunum Hava gibi güneş gibi su gibi.
2. Muazzez Abacı – Tutkunum (Official Audio)
Thank you for watching!
3. Nternet Haber
q3
4. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine.
5. G zel S zler
q5
6. Ayrılamam sana kıyamam Sana dayanamam ben Ben mecnunum sana mecburum Tutkunum sana Bir tanem Sen vazgeçilmez hayatımın tek aşkı Sen anlatamadığım öylesine bir tutku Sen alışkanlığım sen unutkanlığım Sen varya sen varya Gel meleğim tek dileğim Göz bebeğim gel Sen kanımsın sen canımsın Tek dermanımsın Bir tanem.
7. S zlerin En G zeli
q7
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. T rkiye Gazetesi
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Www.ensoz.com
q12
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Siirler.Biz
q14
15. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q15
16. Sitemizdeki ilk Muazzez Abacı şarkısı bir ziyaretçimizden geldi, Ahmet Altın kardeşimize bu paylaşımından ötürü teşekkürlerimizi sunarız, muazzez abacı tutkunum şarkı sözleri: Her gün gelip geçiyorsun içimden Bir tiryaki gibi sana tutkunum Her gün gelip geçiyorsun içimden Bir tiryaki gibi sana tutkunum.
17. Sitemizdeki ilk Muazzez Abacı şarkısı bir ziyaretçimizden geldi, Ahmet Altın kardeşimize bu paylaşımından ötürü teşekkürlerimizi sunarız, muazzez abacı tutkunum şarkı sözleri: Her gün gelip geçiyorsun içimden Bir tiryaki gibi sana tutkunum Her gün gelip geçiyorsun içimden Bir tiryaki gibi sana tutkunum.
18. G zel S zler
q18
19. Www.star.com.tr
q19
20. Tutku sözleri Sen özümsün sen sözümsün iki gözümsün sen Sen nefesim sen hevesim sen hasretimsin Ayrılamam sana kıyamam sana dayanamam ben Ben mecnunum ben vurgunum tutkunum sana.
21. Halkbank K lt r ve Ya am
q21
22. Beyaz bulutlar geçiyor üstümüzden Yaşayan her şey sende çiçek açmış Boşuna beklememişim bunca zaman Yaşadığım her şeyin bir nedeni varmış Beklemediğim bir anda girdin hayatıma Sana sarıldığım gibi sarıl bana Sen geldin bahar geldi ….
23. İbrahim Erkal Tutku Şarkı Sözleri: Sen özümsün sen sözümsün İki gözümsün sen Sen nefesim sen hevesim Sen hasretimsin AyrıIamam sana kıyamam Sana dayanamam ben Ben mecnunum sana mecburum.
24. Karnaval.com
q24
25. Ayrılamam sana kıyamam Sana dayanamam ben Ben mecnunum sana mecburum Tutkunum sana Bir tanem.
26. Ya anm A k Hikayeleri
q26
27. Emrah Şarkı Sözleri – Aşığım Ben Sana : Aşığım ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana Sana aşık şu gönlüme birazcık insaf eyle Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin Yüreğim hep yanar.
28. Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşamadığım günlerimin sevgisine doyamadığım aksam gözlümsün.
29. Tutku Sözleri Sen özümsün sen sözümsün İki gözümsün sen Sen nefesim sen hevesim Sen hasretimsin Ayrılamam sana kıyamam Sana dayanamam ben Ben mecnunum sana mecburum Tutkunum sana Bir tanem Sen vazgeçilmez hayatımın tek aşkı Sen anlatamadığım öylesine bir tutku Sen alışkanlığım sen unutkanlığım Sen varya sen varya.
30. S zlerin En G zeli
q30
31. Sen özümsün sen sözümsün İki gözümsün sen Sen nefesim sen hevesim Sen hasretimsin Ayrılamam sana kıyamam Sana dayanamam ben Ben mecnunum sana mecburum Tutkunum sana Bir tanem Sen vazgeçilmez hayatımın tek aşkı.
32. Sevilen S zler
q32
33. Sevilen S zler
q33
34. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: