Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Arsız Sözler

1. Damar sözler aradığınız zaman gelmeniz gereken tek adres bu sayfadır.
2. Arsız Bela Kaçıp Gitsem Uzaklara #AliMetin
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Abi şarkının hayranıyım yemin ediyorum hayata isyaaaaaaaaaaan diye bağırıyorum halil sezai ağzına ve aklına sağlık süper şarkı bulmuşsun benim de sevdiğim bir kişi var (zaten başka kimse olamaz karşıma alexis texas çıksa yine sevdiğim kızı seçerim) ama o beni pek sevmiyo ve neredeyse okulun en popi çocupuyum neredeyse herkes beni tanıyor selam filan veriyor ama.
5. Dailymotion
q5
6. Zlesene.com
q6
7. Bandedegosses
q7
8. Güzel sözler kategorisinde her gün binlerce kez paylaşılan bir tanesi de Damar sözlerdir… En ağır damar sözlerin yer aldığı içerikte.
9. Ok G zel S zler
q9
10. Ark S zleri
q10
11. Seferihisar Haber
q11
12. Athena – Arsız Gönül şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
13. Arsız ile ilgili atasözleri, arsız ile ilgili sözler, arsız ile ilgili atasözü ve deyimler.
14. Athena Arsız Gönül Dinle Ben mesela, uçarım mesela, yerlere göklere sığamıyorum Ben ben mesela, uçarım mesela, yine de senden kaçamıyorum Sen beni bilmezsin o kadar Darılma bana, günahlarıma Bir yalan koydum ben aklıma Vurdular zincirlere beni.
15. M zik Mp3 ndir
q15
16. 2016 · Söz: Athena Müzik: Athena Albüm: Pis Ben mesela, uçarım mesela, yerlere göklere sığamıyorum Ben ben mesela, uçarım mesela, yine de senden kaçamıyorum Sen beni bilmezsin o kadar.
17. Ben mesela, uçarım mesela, yerlere göklere sığamıyorum Ben ben mesela, uçarım mesela, yine de senden kaçamıyorum Sen beni bilmezsin o kadar Darılma bana, günahlarıma Bir yalan ….
18. Arsız Bela Şarkı Sözleri sayfasında Arsız Bela şarkılarının sözlerini okumanın yanında videolarını izleyebilir, şarkılarını dinleyebilirsiniz.
19. Tüm rap sanatçılarına ait rap şarkı sözlerini siz rap severlere özenle hazırlıyoruz.
20. Asi styla arsız bela 2011 sivas gaziantep c m a records gaziantep rap time anlamsız duygular recodz yüzüğü takmış evleniyor şarkı sözleri yüzüğü takmış evleniyor şarkı sözü ellere gitmiş kanka (salla gitsin) dayanamam ben buna (dayanırsın) takmış işte yüzüğü (off) beklediğim o hayalin (kahpe) dört yılım heba oldu nasıl kıydın sen bana (am*n* k*y*m) haydi.
21. G zel S zler
q21
22. Arsız Bela – Gitmesen Olmaz Mı Şarkı Sözleri sitemize 14 Eylül 2016 Çarşamba tarihinde admin tarafından eklenmiştir.
23. Sevilen S zler
q23
24. Yüzsüzlere Sözler Kısa, Yüzsüzlere Sözler Facebook, Yüzsüzlere Sözler Kapak, Yüzsüzlük İle İlgili Özlü Sözler, Yüzsüzlük İle İlgili Anlamlı Sözler, Yüzsüzlere Sözler Tumblr.
25. 2014 · This feature is not available right now.
26. Sayfamızda Kral Sözler, Kral ile İlgili Sözler, Kral Mesajlar, En Güzel Kral Sözler, King Sözleri yer almaktadır.
27. G zel S zler
q27
28. Arsız Bela Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 310 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
29. 44Medya – ark S zleri, ark Dinle
q29
30. Arsiz gonul iflah olmuyor ayik oldum yine sana bu kadar yolun ustunde yanlizlik iciyorum bu sabahsiz gecelerde senden vazgeceli sevgilim sevdasiz kara kollarinda bir yalan koydum ben aklima.
31. G zel S zler
q31
32. Karşıma geçmiş arsız arsız gülüyor, yüzüne tükürsen Yarabbi şükür deyip mendil ile siliyor.
33. Zlesene.com
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: