Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

En Soğuk Espiriler

1. *Tenyalar bağırsakta yaşar bağırmasak da… *Realist şoföre ne denir.
2. Kötü Ama Komik 25 Espri
Thank you for watching!
3. -Çünkü soyadı “uçar” mış Adamın biri topa bayılıyomuş top görmüş bayılmış.
4. APKPure.com
q4
5. MMO Tutkunlar
q5
6. I ekSepeti
q6
7. Sessiz Nota
q7
8. Hem de bazıları resimli… 2019 Yılından En Komik Sözler ve Espriler yazımızdaki sözleri sevdiklerinizle whatsapp, twitter, facebook, instagramdan paylaşabilirsiniz.
9. SAYFA İÇERİĞİ: Soğuk Espiriler, En Komik Soğuk Espiriler, Berbat Espiriler, En Güzel Soğuk Espiriler, Soğuk Espiriler 2017, Soğuk Espiriler Yeni, Soğuk Espiriler Facebook, Soğuk Espiriler Twitter, Kısa Soğuk Espiriler, Komik En Soğuk Espiriler, İğrenç Espiriler, İğrenç Soğuk Espiriler, Soğuk Kısa Espiriler, En Berbat Espiriler.
10. En Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek’ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim.
11. -Gayrisafi Milli HaSILA Birazdan Kendimi öldürüp intihar süsü verecem.
12. G zel S zler
q12
13. Read KISA VE SOĞUK&İĞRENÇ ESPİRİLER from the story Soğuk Espiriler by Melek-Yuzlu-Psikopat (Psikopoteyto) with 122,839 reads.
14. Beyin Yakan Soğuk Espiriler En Komik Espiriler, Hayattan Soğutucu Espiriler, ♦ Ayakkabıcı sıkıyorsa alma dedi.
15. Ben bi tane espri yapsam hepsini 12000 asar yapimmi yapıyorum yapıyorum yapıyorummmm soğuk espri sevmiyosanız mikrodalgaya koyun sıcak espri olsun xd sonoyuncu.
16. APKPure.com
q16
17. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q17
18. Kaliteli espriler vardır insanı kahkahadan öldürür, bazı espriler güldürürken düşündürür, soğuk espriler ise insanı iliklerine kadar üşütür.
19. Bu soğuk esprileri günlük hayatta kullanın ya da kısa mesajla kime isterseniz yollayın ya da whatsapp tan yazın ya da bu soğuk esprileri sosyal medyada paylaşın ne yapmak isterseniz onu yapın tercih sizin.
20. Ne G zel S zler
q20
21. Soğuk Espriler yazımız da.
22. Bu tarz bir espriye maruz kalan kişinin verdiği tepkiler espriyi yapan kişiyi eğlendirmeye yeterdir.
23. Ne G zel S zler
q23
24. 2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye’nin en kaliteli kişisel gelişim,.
25. Ki isel Ba ar
q25
26. Read Hayattan soğutan espriler ( daha fazla gelicek bu bişey değil) from the story Hayattan Soğutucu Espiriler by BerkeminecraftuhaDar (Berkeminecraft Çuha Dar.
27. Soğuk Espriler Haberleri, Güncel Haber, Fotoğraf ve Videoları, En Yeni, Son Dakika Soğuk Espriler Gelişmeleri HÜRRİYET’te.
28. Bu güzel sayfamızda sizler için Soğuk Espriler, Soğuk espriler sorulu, Soğuk espriler 2018, Soğuk espriler ekşi, Dünyanın en soğuk esprileri, Soğuk espriler 2019, Soğuk savaş esprileri, Soğuk espiriler yeni, Laz soğuk espriler en güzel sözleri hazırladık.
29. KizlarSoruyor
q29
30. En fazla emekli promosyonu veren bankalar hangileri.
31. Soğuk espriler ile arkadaşlarınıza soğuk duş etkisi yaratan şakalar yapabilir.
32. The Holy Ghost Electric Show
q32
33. Manal s zler
q33
34. Soğuk espriler, çoğu kişinin çok ciddi anlamda önem verdiği ve özen gösterdiği konulardan birisi olarak dikkat çeker ki sitemiz içerisinde de olmazsa olmazlardan birisi olarak nitelendirdik ve sizler için bu konuyu hazırladık.
35. G zel S zler
q35
36. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q36
37. 2016 · Bu video ile yeni bir seriye başlıyoruz: Birbirinden İğrenç Espriler.
38. Sinemada on dakika ara dedi, aradım aradım açmadı.
39. APKPure.com
q39
40. 2017 · Fotoğraflı Alper Bas Yarışması – En Soğuk Espriler YAPYAP.
41. En İğrenç Espirileri bir araya getirdiğimiz sayfamıza katkıda bulunmak istiyorsanız yorum bölünümü kullanabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: