Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bitmiş Sözler

1. Sayfamızdaki en güzel bitmiş aşk sözlerini ve en güzel bitmiş aşk mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.
2. Teoman feat. Şebnem Ferah – En Güzel Hikâyem
Thank you for watching!
3. Biz müminler için kutsal olan Kabe için aradığınız sözlü resimleri sosyal medyada, arkadaş çevrenizde paylaşarak bu dünyada.
4. Hediye Sepeti
q4
5. Sen de zerre kadar insanlık kaldıysa gözlerime bak dikkat et adamlık demiyorum.
6. G zel S zler
q6
7. G zel S zler
q7
8. G zel S zler
q8
9. G zel S zler
q9
10. G zel S zler
q10
11. En yeni g zel s zler 2020
q11
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. Sevilen S zler
q13
14. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi “Thomas Edison – Sizin geçmişle işiniz bitmiş olabilir ama geçmişin sizle işi asla bitmemiştir.
15. Sayfa İçeriği: Bitmiş Aşk Sözleri Kısa, Bitmiş Aşk Sözleri Damar, Bitmiş Aşk Sözleri Ağlatan, Bitmiş Aşk Sözleri Anlamlı, Bitmiş Aşk Sözleri Yeni, Bitmiş Aşk Sözleri SevgiliyeBiz sizler için bu sayfada bitmiş aşk sözleri hazır ettik.
16. Hiç bitmeyecek gibi büyük hayallerle başladığınız aşkınız son damlasına geldiyse buradaki bitmiş aşk sözleri size ilaç olacak.
17. Resimli S zler
q17
18. İnsanlık bitmiş, Vicdanlar kirlenmiş iki yaşında bir çocuğa bu yapıyolarsa Hani,hani nerde kaldı Nerede kaldı söyleyin bana.
19. S zlerin En G zeli
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Olsa ile bulsayı ekmişler, hiç bitmiş atasözünün anlamı: İnsan başarılı sonucu boş söz ve hayalle değil, çalışarak ulaşır ancak.
22. Biten aşklarınız ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi, yaşadıklarınızı anlatabileceğiniz en güzel resimli bitmiş aşk sözlerini derledik.
23. G zel S zler Kayna – Ensozler
q23
24. Hediye Sepeti
q24
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. Mustafa Sait AKSAKAL
q26
27. S zlerin En G zeli
q27
28. Çünkü birini sevmeyi bıraktığında içinde ölmeye başlıyor.
29. Sevilen S zler
q29
30. Hiç bitmeyecek gibi büyük hayallerle başladığınız aşkınız son damlasına geldiyse buradaki bitmiş aşk sözleri size ilaç olacak.
31. Sevilen S zler
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: