Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sun Tzu Sözleri

1. Kesin olarak kim tarafında kaleme alındığı bilinmemektedir ancak en iyi ihtimalle sun tzu isimli şahıs olduğu tahmin edilmektedir.
2. USTA SUN TZU (SAVAŞ SANATI ), TARİHİ DEĞİŞTİRENLER
Thank you for watching!
3. Çinli komutan ve asker olan Sun Tzu savaş stratejisi üzerine yazdığı Savaş Sanatı isimli eseri günümüzün en eski strateji kuramı olarak görülür.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. G zel S zler
q5
6. Resimli S zler
q6
7. 2018 · Kitap önerisi Savaş Sanatı Sun Tzu.
8. Deliden Haber
q8
9. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q9
10. Resimli S zler
q10
11. Sevilen S zler
q11
12. Lao Tzu Sözleri ( 82 adet ) Büyük insanlar veda ederek gider, basit ve küçük insanlar ihanet ederek giderler.
13. Halkın günlüğü gazetesinin haberine göre, sun zi’nin “savaş sanatı” adlı ünlü eserinin altın baskısı tüm çin’de satışa çıkarıldı.
14. Wikimedia Commons’ta Sun Tzu ile ilgili ortam dosyaları bulunmaktadır.
15. Famous Quotes Sayings
q15
16. Sun Tzu’nun yazdığı bu kitap spor, siyaset, bilim, sanat alanında birçok ünlü ismi etkilemiş, onlara rehberlik etmiştir.
17. Resimli S zler
q17
18. Deliden Haber
q18
19. Resimli S zler
q19
20. “Hangi taktikleri kullandığımı herkes görebilir ama zafere hangi stratejiyle ulaştığımı kimse bilmez.
21. Bilim ve Gelecek
q21
22. Sun Tzu ve Clausewitz’in savaş kavramı üzerine taban tabana zıt görüşleri olmasına rağmen, her iki düşünürün de ortak noktası düşmanlarının iradelerini kırmak ve onlar karşısında zafer kazanmaktır.
23. Resimli S zler
q23
24. En G zel zl S zler
q24
25. Savaş stratejileri üzerine yazılmış en eski ve en iyi çalışmalardan biri Savaş Sanatı (The Art of War) kitabı, Sun Tzu’nun öğretileri sayesinde yazılmıştır.
26. Zdeyi .Net
q26
27. The Art of War Project Gutenberg’de (kitabin Çince orijinali) The Art of War İngilizce çevirisi.
28. Çinli komutan ve asker olan Sun Tzu savaş stratejisi üzerine yazdığı Savaş Sanatı isimli eseri günümüzün en eski strateji kuramı olarak görülür.
29. Ünlü filozof Sun Tzu’nun sadece savaş anlamında değil hayatın pek çok alanında karşılığı olan sözleri, sizlere hayatınızda rehberlik edebilecek, yol gösterici nitelikte.
30. Farklı Düşünme Sözleri / Liderlik ve Yönetim Sözleri / Resimli Özlü Sözler / Zafer ve Kazanmak Sözleri.
31. Sun Tzu’nun asıl mesleğinin komutanlık olması, basit fakat emredici üslubunun etkisini artırıyor ve genelgeçerliği epi topu 40 sayfadan ibaret olsa da insana bir eser okuduğunu hissettiriyor.
32. Sun Tzu’nun yazdığı bu kitap spor, siyaset, bilim, sanat alanında birçok ünlü ismi etkilemiş, onlara rehberlik etmiştir.
33. Sun Tzu’dan yaşam mücadelenize yön verecek, hayatınızın rotasını yeniden belirleyecek 20 alıntıyı siz ….
34. Ajans Konya Haber
q34
35. En G zel zl S zler
q35
36. İyi yönetici şunlara hükmedebilendir: Akıllı adam, cesur adam, açgözlü adam ve aptal adam.
37. Gurelemrah – Blogcu.com
q37
38. SlidePlayer
q38
39. Savaş stratejisi üzerine yazdığı Savaş Sanatı adlı yazılarda toplanan sohbeti dünyanın en eski strateji kuramları olarak kabul görür.
40. Sun Tzu, mö 500 yıllarında şu an ki Çin Cumhuriyeti olan Wu Devleti’nde yaşamış Ünlü bir askeri bilge, filozof ve komutandır.
41. Sayfa İçeriği: Sun Tzu Sözleri, Unutulmaz Sun Tzu Sözleri, Sun Tzu Sözleri 2020, Sun Tzu Sözleri Kısa, Özlü Sun Tzu Sözleri, Sun Tzu Sözleri İngilizce, Sun Tzu Ünlü Sözleri Miladdan önce 400 ve 500’lü yıllarda yaşamış olan ünlü filozof Sun Tzu Sözleri bu sayfamızda yer almaktadır Sizlerde hoşunuza giden Sun Tzu Sözlerini Twitter, İnstagram gibi hesaplarınızdan.
42. En G zel zl S zler
q42
43. Sevilen S zler
q43
44. Başkalarını kendi enerjilerini harcamaya sevk ederken kendi enerjisini muhafaza etmek, Taocu savaşının onca değer verdiği çözülmezliğin, bir başka fonksiyonudur: “Bir ordu şekillendirmenin son biçimi, şekilsizliğe ulaşmaktır,” der Sun Usta, çünkü o zaman kimse size karşı bir strateji geliştiremeyecektir.
45. Fakat enteresan bir şekilde özünde savaş taktikleri ile ilgili olan bu kitap, bize gündelik hayatımızla ilgili birçok öğüt veriyor:.
46. Yoga ve Ya am
q46
47. Denemek ve Çabalamak Sözleri / Eyleme Geçme Sözleri / Girişimcilik Sözleri / Resimli Özlü Sözler.
48. Sevilen S zler
q48
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: