Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kardeşten Öte Sözler

1. Gösteri dünyasında da birbirleriyle çok sık vakit geçirip zaman içinde birbirine benzeyen hatta.
2. Arkadaşım (Müslüm Gürses) Official Audio #arkadaşım #müslümgürses – Esen Müzik
Thank you for watching!
3. Ne G zel S zler
q3
4. Wapand.sayt.im
q4
5. S rpriz Hediye Fikirleri
q5
6. Hediye Sepeti
q6
7. S rpriz Hediye Fikirleri
q7
8. Ne G zel S zler
q8
9. Sosyete S zler
q9
10. Eğer birini sırtlanabiliyorsan, kardeşten öte diyebiliyorsan, hayatında bir tek o baki kalsın istiyorsan bil ki dünyanın altın portakalı ödülüne layıksın.
11. Bir dosttan çok daha fazlası olabilen kişiler için ideal olan arkadaşa doğum günü sözleri aynı zamanda farklı durumların yaşanmasıyla da kullanılabilmektedir.
12. Elimizden tutan, sevincimizi, yeri gelir kederimizi bizimle paylaşan bu değerli insanlar kardeşlik üzerine sözler verdiğimiz arkadaşlarımız ya da öz kardeşlerimiz.
13. Eğer birini sırtlanabiliyorsan, kardeşten öte diyebiliyorsan, hayatında bir tek o baki kalsın istiyorsan bil ki dünyanın altın portakalı ödülüne layıksın.
14. Doğduğumuz günden beri bu günü hep birlikte kutladık çünkü biz seninle kardeşten öte ikiz olarak açtık bu dünyaya gözlerimizi.
15. Slami Evlilik Sitesi
q15
16. Sitem Etsemde Sana Anlamazsın beni yâr, Ağlasamda Gidiceksin Bir Gün Bende Biticeksin, Seni Seviyorum Desemde Sende Kendine iyi Bak Diyeceksin.
17. S rpriz Hediye Fikirleri
q17
18. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q18
19. G zel S zler, En G zel S zler
q19
20. HD Images g zel s zler
q20
21. G zel S zler, En G zel S zler
q21
22. Arkadaşa Güzel Sözler, Arkadaşa Güzel Mesajlar, Arkadaş Sözleri, Dostluk Sözleri, Arkadaşa Güzel Sözler Facebook, Arkadaşa Güzel Sözler Twitter yer almaktadır.
23. G zel S zler, En G zel S zler
q23
24. Hediye Sepeti
q24
25. “Candan öte” deyimini heralde en çok canımız kadar sevdiğimiz kardeşimiz için kullanırız.
26. Şair Ferhat Karabak isimli şaire ait Dost değil dosttan öte- Can değil candan öte adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
27. G zel S zler, En G zel S zler
q27
28. Sitem Sözleri Kardeşe,Güzel Sözler,Resimli Sözler,Aşk Sözleri,Güzel Sözler Ve Daha Fazlası İçin Tıkla Ziyaret Et.
29. G zel S zler
q29
30. Ağladığımda, mutsuzluğumda hep başucumda, yalnızlığımda, aradığımda hep yanımda olan arkadaşım…cansın.
31. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor.
32. Bu içerikte yer alan en güzel Dostluk sözleri ile beraber Mevlana’nın en güzel dostluk sözlerini hem resimli olarak hem de sadece söz halleriyle sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.
33. İki kardeşe kurşun yağdıran, birini öldüren zanlıdan şoke eden sözler: Herkes kendine dikkat edecek Kağıthane iki kardeşe kurşun yağdırarak birinin ölümüne sebep olan zanlı.
34. İyi günden çok zor zamanınızda yanınızda olan ve sizi çok seven arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel arkadaşlık ile ilgili sözler sizler için derledik.
35. G zel S zler, En G zel S zler
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: