Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Iletişim Sözleri

1. Eğer web sitemizde herhangi bir şarkının veya şarkı sözünün haklarının size ait olduğunu düşünüyor ve sitemizde yer almasını istemiyorsanız hemen buraya (iletişim sayfamız) tıklayarak bizlere bildirmeniz halinde en kısa zamanda şarkı, söz veya kaldırılmasını istediğiniz içerik sitemizden silinecektir.
2. Sözcüklerinizi Değiştirin, Dünyanız Değişsin | Sedef Kabaş | TEDxIzmir
Thank you for watching!
3. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q3
4. Zdeyi .Net
q4
5. İletişimin sağlıklı olabilmesi için gönderici durumundaki kişinin, alıcıyı ve onun durumunu göz önünde bulundurması gerekir.
6. Yeni Akit Gazetesi
q6
7. SlidePlayer
q7
8. DemliSozler.com
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Hediye Sepeti
q10
11. Hediye Sepeti
q11
12. Dirili Postas
q12
13. Cevap: İletişim İle İlgili Özlu Sözler İletişim ile ilgili sözler – İnsan aynı huyu taşıyan insanlarla iletişim kurarsa, bu iletişim sayesinde hem cömert hem de cömert insanlara daha yakın olur (Cicero) – Mütevazi bir insanla diyalog kurmak, alim olduğu halde kendini beğenmiş bir ….
14. Hediye Sepeti
q14
15. Mevlana’dan en güzel özlü sözleri sizin için derledik… Ey canımın sahibi Yar.
16. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q16
17. G zel S zler
q17
18. İletişimle ilgili özlü sözler, özdeyişler, sloganlar, atasözleri, iletişim becerileri, iletişim teknikleri, iletişim eksikliği, iletişim kurmak ile ilgili sözler iletişimsizlik sözleri, iletişimsizlikle ilgili sözler, iletişim ile ilgili vecizeler iletişim ile ilgili atasözleri iletişim yazılar.
19. Loko Lokomotif – Çu Çu Çu Şarkısı – Şarkı Sözleri – İndir, Dine – Sosyal medyanın akım videolarında kullanılan popüler şarkının sözleri ve indirmek için.
20. SlidePlayer
q20
21. Sozlerkosku.com
q21
22. Resimli S zler
q22
23. Yine bir öğrencimin ricası üzerine bu sefer 2009 yılında Eurovision yarışmasının kazanan Norveçli şarkıcı Alexander Rybak ‘ın Fairytale şarkısının sözleri ve çevirisini yaptım.
24. Ne G zel S zler
q24
25. Şarkının sözü, müziği ve klibiyle ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum bölümünde bildirebilir ve sitemize değer katabilirsiniz.
26. Yank Yazgan
q26
27. İletişim her canlının doğayla yaptığı ve bazı canlıların kendi aralarında gerçekleştirdiği bir olgudur.
28. S zler ve Mesajlar
q28
29. Alder “İnsanlar basitçe, bu başka ne anlama gelebilir diye, sormaya zaman ayırırlarsa, dünyadaki çoğu yanlış anlamanın önüne geçilebilir.
30. İletişim Sözleri,İletişim ile ilgili anlamlı ve güzel sözler,İletişim Sözleri Doğan Cüceloğlu.
31. Doğru iletişim kurmamızı sağlayan bir çok yöntem mevcut fakat kıssadan hisse çıkarmak için bu özlü sözler oldukça faydalı.
32. HipHopMilitan – Rap ark S zleri
q32
33. Sevilen S zler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: