Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Mehmetçik Sözleri

1. Sözler kategorisinde yer alan Aşk sözleri, Ağır Sözler, Etkileyici Sözler, Manalı Sözler ve Komik Sözler gibi birçok farklı türde sözlere erişebilirsiniz.
2. Mehmetçik Marşı
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Mircte Sohbet Sila asker mehmetcik sözleri mesajlarý,Sohbet Sila 2015 mehmetcik sözleri, gurbet Sohbet sila dini yazýlari, Yeni Asker Sözleri yazilari – Yükle izle güzel sözler – Tubidy resimli sözleri – ayrilik ilahisi sözleri – cuma mesajlari – dini sözler – damar yazılar – hüzünlü sözler – resimli sözler – sevgiliye sözler – damar ilahi sözleri – aşk ilahi – yeni ilahi.
5. Muhte em S zler
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Resimli iirler
q7
8. Mehmetcik Güzel Sözler, Mehmetcik Kısa Mesajları, Mehmetcik Sözleri, Asker Mesajları, Asker Güzel Sözleri, Güzel Sözler,.
9. Sen tarihsin, sen zafersin, sen bayraksın, sen vatansın Mehmedim.
10. G zel S zler
q10
11. Tepkiler çığ gibi büyüyor Türk askerinin Suriye’nin kuzeyini terör örgütleri PKK/YPG’den arındırmak için Özgür Suriye Ordusu ile başlattığı harekatı dünya alkışlarken Fox TV sunucu Fatih Portakal “işgal” olarak tanımlamıştı.
12. Anlaml G zel S zler
q12
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Ok G zel S zler
q14
15. Asker Özlemle Beklenir, Maneviyatla Beslenir, Şerefle Uğurlanır, Saygıyla Selamlanır.
16. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Mehmetçik’in, “İstikamet, İslamiyet güneşinin olduğu her yere” şeklindeki sözlerinden rahatsız oldu.
17. T rkiye B lteni
q17
18. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q18
19. G zel S zler
q19
20. Www.mehmetcik.org.tr
q20
21. Mehmetçik Sözleri şiiri, Mehmetçik Sözleri şiiri oku, Mehmetçik Sözleri şiiri indir, Mehmetçik Sözleri şiiri sözleri, Mehmetçik.
22. Afrin – Mehmetcik Marşı Peygamber Ocağı Ordumuz Bizim Asker Marşları Videosunu Asker video sitesinden izleyebilirsiniz.
23. Hoşgeldiniz, ziyaretçi defterimize birşeyler yazmayı unutmayın.
24. Sendeyim.net
q24
25. En G zel zl S zler
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. G zel S zler
q27
28. Sevilen S zler
q28
29. GuncelMeydan
q29
30. Biraz sizleri güldürmek maksadıyla askerlerimiz için yazılmış ve söylenmiş komik asker sözlerini yazımızın bu bölümünde sizlere aktaralım istedik arkadaşlar.
31. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Mehmetçik’in, “İstikamet, İslamiyet güneşinin olduğu her yere” şeklindeki sözlerinden rahatsız oldu.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: