Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Zara Beni Unutma Sözleri

1. Selda Bağcan Beni Unutma Dinle Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat onikiyi vurduğu zaman Beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal.
2. Zara – Yandı Bağrım
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. Ark S zleri – alternatifim.com
q4
5. Zl S zler Anlaml ve G zel
q5
6. 2011 · Zara-Beni Unutma Şarkı Sözleri Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma Beni beni unutma Beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm.
7. Facebook –
q7
8. Beni Unutma Şarkı Sözü Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm.
9. Ark S zleri
q9
10. Zara Şarkı Sözleri – Beni Unutma : Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni.
11. Unutmak İle İlgili Sözler Kısa, Unutmak İle İlgili Sözler Facebook, Unutmak İle İlgili Sözler Tumblr, Unutmak İle İlgili Sözler Mevlana, Unutmakla İlgili Sözler Can Yücel, Sevgiliyi Unutma Sözleri.
12. Zara Beni Unutma Dinle Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni.
13. Bandedegosses
q13
14. Sevilen ark s zleri
q14
15. Zara (Turkey) (Neşe Zara Yılmaz) sanatçısının ‘Beni Unutma’ şarkısının Türkçe dilinden İngilizce diline çevirisi.
16. (Ve o ben olayım unutma, beni unutma) Bilir misin, seni gerçekten sevdim Sevdiğim daha birçok şeyin arasında Bir tek seni seçtim, hatıralar arasında Sebep diye bir küçük mutluluk Beni unutma, unutma, beni unutma Bilirsin, unutulmak dokunur ya her insana Sen de kendi payından bir hatıra seç Ve o ben olayım unutma, beni unutma.
17. Dailymotion
q17
18. Beni Unutma Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde.
19. Seyredelim.com
q19
20. Antoloji.Com
q20
21. Apple Music
q21
22. Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma.
23. Www.aa.com.tr
q23
24. NoMoreLyrics – Türkiye’nin müzik sitesi şarkı arıyorum, akorları Zara sözleri – Beni Unutma Sanatçı adıyla sıralı liste: A B C.
25. Zl S zler Anlaml ve G zel
q25
26. Şair Aziz Karabacak / Kalpsiz Sair isimli şaire ait Beni Unutma adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
27. Şair Oktay Zerrin isimli şaire ait Umit Yasar OGUZCAN-BENI UNUTMA/YORUM:Aysun ASAR-ZARA-Selda BAGCAN adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
28. Aktif fm 91.7 Alia a – izmir B lgenin En G l Sesi
q28
29. Dailymotion
q29
30. Unkapan Digital Store
q30
31. Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma.
32. Poll Production
q32
33. Photos.Edu.Pl
q33
34. Dailymotion
q34
35. Karnaval.com
q35
36. Zara isimli sanatçının seslendirdiği Beni Unutma’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Beni Unutma’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
37. Zara – Beni Unutma Şarkı sözü Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde.
38. Karnaval.com
q38
39. Zlesene.com
q39
40. Beni Unutma – Sevdim Seni (2007) – Zara şarkı sözleri, sanatçı biyografisi ve çok daha fazlası karnaval.
41. Photos.Edu.Pl
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: