Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yunanca Sözler

1. Anlamı derin Latince sözler/deyişler 06/03/2019 06/03/2019 Editör 0 yorum Auri sacra fames, Errare humanum est, Ex oriente lux, Fabricando fit faber, Fraus latet in generalibus, in aqua sanitas, İn vino veritas, Latin Quotes, Latince deyişler, Latince özdeyişler, Latince sözler, Verba volant scripta manent.
2. Yasmin Levy Firuze
Thank you for watching!
3. Yunanca Türkçe Arkaik Sözler Ve Eylemsiler Sözlüğü Hem Yunanca öğrenenler hem de bu dilin zengin dünyasını daha iyi anlamak isteyenler için bir başucu kitabı: “Yunanca – Türkçe Arkaik Sözler ve Eylemsiler Sözlüğü bu alanda yapılmış çalışmalar ve tarafımızdan yapılan araştırma ve taramalar sonucunda.
4. Ki isel Geli im
q4
5. Yabancı sözler ve özellikle anlamlı İngilizce sözler konusunda sevdiğimiz ve her gün ziyaret ettiğimiz bazı siteler var.
6. Siyaset Cafe
q6
7. Yunanca Kelimeler Yunanca günlük konuşma sözleri ve Türkçe anlamları Merhaba Evet gibi tatili eğlenceli bir hale getirin.
8. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
9. APKPure.com
q9
10. Siyaset Cafe
q10
11. G zel S zler
q11
12. G zel S zler
q12
13. Cahilfilozof
q13
14. En Son Haber
q14
15. Stiklal Gazetesi
q15
16. Atinarehberi.com
q16
17. Medya G nl
q17
18. Yunanca kökenli iki sözcük: biri “Euneirophrenia”, rüyalardan sonra hissedilen huzurmuş.
19. 2009 · Yunanca Aşk Sözleri – SMS – Yunanca Sözler – Aşk Sözcükleri – Sevgi Sözleri – Yunanca Aşk Sözlerinin Anlamları[/b] Senin gibisini istanbulda bulamadım-san esena den vrika stin konstandinoupoli Seni Seviyorum Aşkım – sagapo erota mu Tek aşkım – monadikos erotas Sen benim bir tanemsin – ise i monadiki mu Sevgilim – gomena.
20. Yigunler.net
q20
21. Kısa Sözler, Damar Sözler, Durum Sözleri.
22. Erzurum Politik
q22
23. ResearchGate
q23
24. Yunanca dilinden Türkçe diline ( google translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir.
25. S zler ve Replikler
q25
26. Sevgiliye duygusal sözler veya trip yapmak için trip sözleri mi arıyorsunuz.
27. Www.sozcu.com.tr
q27
28. Hem Yunanca öğrenenler hem de bu dilin zengin dünyasını daha iyi anlamak isteyenler için bir başucu kitabı: “Yunanca – Türkçe Arkaik Sözler ve Eylemsiler Sözlüğü bu alanda yapılmış çalışmalar ve tarafımızdan yapılan araştırma ve taramalar sonucunda elde edilen veriler temel alınarak hazırlanmıştır.
29. Ayrıca, bu İtalyanca güzel sözler, italyanca özlü sözler serisinden beğendiklerinizi isterseniz Twitter, Facebook, Instagram ya da italyanca güzel sözleri tumblr gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.
30. Sevilen S zler
q30
31. Yeni a Gazetesi
q31
32. HD Images g zel s zler
q32
33. Hayatlar ve hayata ho seda
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: