Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Deli Sözleri

1. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.
2. İlyas Yalçıntaş – Hançer (Akustik)
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Instagram aşk sözleri ile takipçi kazanabilirsiniz ve en güzel sözler ile sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz.
5. Hüseyin Kağıt Şarkı Sözleri – Deli Deli : yakın durdum sana gör beni diye sahip çıktım sana bil beni diye ne luzumu vardı yanlış yapmaya bir yemekle insan hiç doymaz canım sen.
6. Bandedegosses
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. Şair Aşık Sefai isimli şaire ait Deli Gönül adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
9. Zg r Hip Hop
q9
10. Demet Akalın Ağlar O Deli Dinle Bırak gelirse gelsin üstüme dünya Bırak tütsün yangın yeri Hâlâ aşık hâlâ deli o da benim gibi Olmayınca olmuyor işte Kaderin bana kestiği cezasın, cezasın Bir ömür benim başıma belasın.
11. Sevilen S zler
q11
12. A k iirleri
q12
13. Zg r Hip Hop
q13
14. Zg r Hip Hop
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Al kazmayı eline Patron Bak delirince neler oluyor Beni affet abim CEZA Bi adam Eypio çıktı Çıkar o gözlüğünü gözüme bak Deli bu deli Deli Sözleri Hayk hip hopla evli Hayki Hayki – Deli Sözleri Hayki şarkı sözleri Kodumun hayvanı evril Yaptığın her şeyin bi özürü var.
17. APKPure.com
q17
18. Sayfamızda Delikanlı Sözler, Delikanlı Sözleri ve Delikanlı Mesajları yer almaktadır.
19. En güzel her türden sözlerin yer aldığı sitemizde bu sayfada da sizler için en deli güzel sözleri hazırladık.
20. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
21. Mihriban türküsü, Mihriban türküsünün sözleri, turku sozu, Musa Eroğlu türküleri, ana sayfa türkü sözleri.
22. Hediye Sepeti
q22
23. Kitap zetleri I kitap zeti
q23
24. APKPure.com
q24
25. Deli kelimesini birçok farklı kapsam içerisinde değerlendirebiliriz ancak insanlara tebessüm ettirecek bazı seçeneklerinde her ne olursa olsun delilik üzerine sunulan sözlerden geçtiğini de biliyoruz.
26. G zel S zler
q26
27. G zel s zler ve mesajlar
q27
28. «Yastadır Ey Deli Gönül» isimli türkünün sözleri görüntülenmektedir.
29. Sevilen S zler
q29
30. Deli Sözler, Deli Sözler Yeni, Deli Sözler Kısa, Deli Sözler Facebook, Deli Sözler Twitter, En Güzel Deli Sözler, Yeni Deli Sözler.
31. Sevilen S zler
q31
32. Norm Ender – Deli Şarkı Sözleri: Kes layn Rap’in tanrısı geri döndü.
33. 2019 · “Ağlar O Deli” şarkı sözleri ile Bırak gelirse gelsin üstüme dünya Bırak tütsün yangın yeri Hala aşık hala deli O da benim gibi Olmayınca olmuyor işte Kaderim bana kestiği cezasın Bir ömür benim başıma belasın Ona benden bahsetmeyin anlar Anlar hala sevdiğimi Bu şarkıyı dinletmeyin Ağlar ağlar o deli.
34. G zel S zler
q34
35. Sessiz Nota
q35
36. Ziynet Sali – Deli Divanenim Şarkı Sözleri Ne olur korksam ne olur korkmasam Duruyor mu damarda akacak kan Ne göreyim fırlamış yerinden Yetişemedim yüreğimin arkasından Sende ne var akıl fikir ermez Düşüne düşüne vakit kaybedilmez Vurulacağı günü büyücüde bilmez Ne geleceksen başıma gelsin aşktan Kaçırayım mı seni gece inince Ay bulutun ardına gizlenince.
37. Sevilen S zler
q37
38. Sayfamızda Deli Sözleri, Deli Dolu Sözler, Deli mesajları bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
39. Yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlenerek 1999 yılında yayın hayatına giren Deli Yürek dizisi o yıllarda neredeyse herkesin gönlünde taht kuran ve fırtınalar estiren bir yapımdı.
40. Resimli S zler
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: