Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dayı Sözleri

1. Dayı: Biz cihana nam saldık nasıl olur unutan Defkhan: Unutmadık ama dayı şartlar işte oluşan sen gidince elimden zorla aldı komutan Okyanus’un ötesinde şeytanın çocukları kanımızda beynimizde ekdiler tohumları ne yaptıysak olmadı biz kaybettik bu savaşı Dayı:Merak etme evlat dayın son sözü konusmadı.
2. RAMIZ DAYI Hikaye | Sana Boyun Eğenden Korkacaksin Yeğen.
Thank you for watching!
3. Youtube üzerinden paylaşan kişinin adının da muharrem olması ile yarmıştır.
4. 2017 · Bu sayfamızda sizler için hazırladığım dayıya güzel sözler yazımız içerisinde dayınıza gönderebileceğiniz kısa, uzun, duygusal ve komik sözleri bulabilirsiniz.
5. Foto Galeri – Haberler
q5
6. Sevdiğini korumak için savaşman yetmezse eğer en karanlık çare onun sevgisini öldürmektir.
7. Mehmet Akyıldız – Dertsiz İnsan Yok Dayi şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
8. Ezel dizisinde “Ramiz dayı” karakteri ile bilinen, sevilen, yeni tanınan ve izleyicilerin hafızasına bomba gibi bıraktığı anlamlı, özdeyiş gibi sözleriyle gönüllere taht kuran ve aynı zamanda dizinin fenomeni olan –yılların tiyatro ve sinema üstadı- Tuncel Kurtiz’in sanat birikimini ve oyuncuğunu kutlarken.
9. G rsel Mesajlar
q9
10. Bandedegosses
q10
11. 2013 · Seyfi Doğanay Dayı Şarkı Sözleri : Tepeden Tırnağa Aşka Batmışım Çıkmak İstiyorum Olmuyor Dayı Gönlüme Alırken Çok Abartmışım Boşluğu.
12. APKPure.com
q12
13. Uluda S zl k
q13
14. 2015 · Ramiz Dayı Sözleri – Ramiz Dayı’dan Aşk ve İhanetle İlgili Özlü Sözler.
15. Ailenden biri bırɑktığındɑ seni yɑ dɑ sen bırɑktığındɑ onu kɑrɑnlıktɑ çɑğırırsınız hɑlɑ birbirinizi.
16. Bu sayfamızda ramiz dayı sözleri, tuncel kurtiz sözleri, ramiz dayi sözleri, ramiz dayının sözleri, ramiz karaeski sözleri, ramiz dayı aşk sözleri yazılarımızı bulabilirsiniz.
17. Bu sayfamızdaki Ramiz Dayı Aşk sözlerini facebook, twitter, instagram, +G ve whatsapp yoluyla tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
18. Dayılarımız bu güzel anlarını kutlamak için sayfamızda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi mesaj yoluyla veya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.
19. Ezel 28 Eylül 2009’da Show TV’de başlayan, 25 Ocak 2010 tarihinden itibaren atv’de yayınlanmaya devam eden dram ve aksiyon türünde TV dizisi.
20. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q20
21. » Ezel bir kere ihanete uğradınmı anılar sana bataklık olur yiğen,hatırladıkça çekerler seni içeri hatırladıkça affetmek istersin yiğen çünkü affetmek unutmak demek.
22. G zel S zler
q22
23. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q23
24. Ezel Dizisinde Ramiz Dayı olarak bilinen Tuncel Kurtiz’in muhteşem sözlerini sizler için bir araya getirdik.
25. Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma.
26. 2,283 likes · 10 talking about this.
27. ” Yapım: Ay Yapım Yapımcı: Kerem ÇATAY Senaryo: Kerem DEREN.
28. Slami ayet, hadis, dua ve vecize resimleri
q28
29. G zel S zler
q29
30. Sayfamızda Ramiz Dayı Sözleri, Tuncel Kurtiz Sözlerini bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
31. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
32. Bandedegosses
q32
33. Bandedegosses
q33
34. Www.sevgimesajlarim.com
q34
35. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: